Išiel by váš partner bez vás na svadbu v rodine?

mia885
2. sep 2013

Ahojte, chcem sa len spytat, isiel by Vas priatel, partner bez vas na svadbu svojej rodine? Keby ste vy mali nejaky dovod preco nemozete/ nechcete ist? A ked teda by isiel aj bez Vas ako by ste sa citili?

reni1512
2. sep 2013

@mia885 tazko povedat ci by siel... mozno ak by to bola velmi blizka rodina, tak si myslim ze ano, ale ja by som sa teda dost zle citila, nemam rada take veci a nemusim ked bezomna chodi na udalosti kde mozem byt aj ja...Ak by som teda nemohla, ale ak by som nechcela, to by bol uz moj problem pravdepodobne 😒

mirka_aa
2. sep 2013

ja si myslim,ze keby som ja nechcela ist,tak on by asi siel,a bolo by to podla mna v poriadku 🙂 ale ine by bolo keby ze napr som chora a ja nemozem ,on moze...neviem ci by siel..podla toho asi aka blizka rodina...

fuska
2. sep 2013

@mia885 Jasne, ved to je normalne. Keby som nemohla ist ja (kvoli chorobe, alebo by som bola odcestovana), tak by siel aspon on za nas oboch. Ale mam pocit, ze mas problem so zenichom a nevestou. Tipla by som si, ze sa nebavite a Ty chces od priatela, aby bol voci Tebe "lojalny" a ked Ta nemaju vlaske (alebo Ty ich), tak nech tam nejde ani on. Mozno sa mylim.

bosoriak
2. sep 2013

@mia885 Mam pocit, ze chces pocut, ako je to od neho bezohladne, ak isiel a ty nie. 🙂 Ale ono je to o okolnostiach a vasich osobnych pohnutkach, o ktorych my tu nevieme absolutne nic.
Ja by som manzelovi nebranila ist nikam samemu, ak tam on chce ist a ja nie, tak je to moj problem a predsa sme dvaja dospeli ludia, co sa vedia porozpravat a dohodnut. Tak sa skuste porozpravat a dohodnut aj vy dvaja, aby si sa necitila zle ani ty, ani on.
Drzim palce.

janinah
2. sep 2013

šiel,ja by som ho tam poslala 😉 ale nepoznám dôvod prečo by som nechcela ísť na svadbu s ním,ak by som ozaj nemohla,tak nebude predsa chýbať na svadbe niekomu blízkemu len preto,že ja nepôjdem

terezka1947
2. sep 2013

@mia885 tak ak by to bola dolezita svadba a nemohla(nechcela)by som ist....hm,mozno by som ho poslala aj sama 😉 ...ale ako poznam svojho manzela,ten by tam dlho bezo mna nevydzal,takze aj tak by bol po hlavnych oficialitach doma.

zeleny_cajik
2. sep 2013

Prilis malo informacii pre nejake vyjadrenie. Ale v zasade nediktujem a nezakazujem muzovi, kam ma a nema ist a najma sa snazim nestavat sa medzi partnera a jeho rodinu.

pragmaticka
2. sep 2013

keby som ja nemohla ist, tak by som ho aj sama poslala..ved nech sa ide trosku zabavit. A kedby to bol nejaky jeho dobry kamarat ci rodina tak to duplovane by som ho posielala..nechcela by som aby to koli mne prepasol!

mia885
autor
2. sep 2013

Zeny , ved aj ja ho posielam 🙂 zajtra ideme vybrat oblek a vsetko asi, ja som pozvana bohuzial nebola, takze ist by bolo hlupe, ale kazdopadne chcem aby isiel on, je to rodina.

1katkas
2. sep 2013

ked chlap nejde bez frajerky nevidim na tom nic zle, kebyze nejde bez manzelky to by mi vadilo..

mia885
autor
2. sep 2013

Nikdy som mu nebranila nikam ist, a toto ani nikdy robit nebudem, ale zaujimalo by ma ako by reagovali vasi partneri, ci by isli bez vas.

janinah
2. sep 2013

@mia885 a rodina vie,že existuješ? ja ani svadbu nerobím,"len" oslavu okrúhlych narodenín a pozývam napr. krstného syna frajerku,susedkinho frajera/vážne známosti/.....

lenka1993
2. sep 2013

@mia885 ano bol sam. Ja som mala v ten den 4 skusky kedze studujem externe a citila som sa uplne normalne. Nebudem mu zakazovat ist na svadbu ked ja nemozem. A tak isto som bola sama aj ja ked mal on svoje povinnosti 🙂

mia885
autor
2. sep 2013

Hej hej vedia vsetci ze existujem, len asi ma nemaju radi, ked napisali do pozvanky presne kto je pozvany menovite..

terezka1947
2. sep 2013

@mia885 mna by skor mrzelo,keby ma zavolali (vedeli o mne) a ON by ma zobrat nechcel....ale pokial to tak nie je,netrap sa tym....ved este spolu prezijete mnozstvo inych akcii....

pragmaticka
2. sep 2013

@mia885 ty si nebola pozvana????? tak ale to meni celu situaciu na veci! Ako dlho ste spolu? ak kratko tak ok, ale ak uz aspon min. rok, celkom by ma to osobne zasiahlo. Co by robil moj mm? V tomto pripade by bezomna urcite nesiel! Ale inak urcite ano, aj ked by bol radsej keby som ho sprevadzala.. 😉

mia885
autor
2. sep 2013

No uz rok sme spolu... Cize to neni len par tyzdnov

bosoriak
2. sep 2013

@mia885 Vidis? To su tie okolnosti a pohnutky. 🙂 Pokial by to bolo takto, tak som si takmer ista, ze by moj muz nesiel.

baryana
2. sep 2013

v takomto pripade by ani moj mm nesiel.

eeffka
2. sep 2013

@mia885 no mozno je to uplne inak, svadba je nakladna zalezitost a volat frajerku kazdeho bratranca ide do penazi, taktiez kolko rokov mate? kolkata si takato jeho frajerka... na svadbu sme my napr volali muzovych bratrancov len s manzelkami, ti co mali frajerky smola bez nich

pragmaticka
2. sep 2013

@mia885 eefka ma pravdu..pokial ste obaja mladi tak sa neni az tak co cudovat..pri svadbe sa pozera na kazdu korunu - aj my sme velmi zvazovali koho pozvat a koho nie..ale pokial ste uz obaja dospeli, tak je to podla mna nevhodne pozvat len jeho, ked uz ako pises ste dlhsie ako rok spolu!

mia885
autor
2. sep 2013

Uz sme dospeli🙂 zijeme , byvame spolu..

malinkaaninka
2. sep 2013

@mia885 a nie je v tom niečo iné?nemali ste konflikt?

mia885
autor
2. sep 2013

Raz v zivote som sa s nimi videla , tak neviem co v tom moze byt

sviecka
2. sep 2013

na sobas a gratulaciu ano, ale na svadbu by nesiel 🙂

maria1989
2. sep 2013

bol sám, nakoľko sme boli pohádaní a nemala som chuť sa s ním niekde trepať a hrať pred rodinou, že je všetko v poriadku 😉

mia885
autor
2. sep 2013

Ja som bezkonfliktny typ, rodinu ci uz moju alebo priatelovu si vazim....

dedenini
2. sep 2013

@mia885 my sme to mali trosku opacne..ja som sla na svadbu bratovi, kde on nechcel ist,..nema rad svadby...a aj dalsia vec bolo ze sa trebalo starat o malu dcerku... takze apson siel so mnou a malou na chatu kde boli hostia ubytovany a prisil nas pozret na hostinu.......no keby je to opacne..tak to beriem..vsetko zalezi na okolnostiach ..

lucka1987
2. sep 2013

@mia885 ak by bol v situacii ako opisujes ty... tak by urcite nesiel... maximalne tak na obrad .. osobne by som sa ako nevesta hanbila ak by som nepozvala partnerku, s ktorou zije moj blizky pribuzny.. ja som na svadbu pozyvala vsetkch samozrejme aj s partnermi, a bolo mi fuk ci spolu ziju alebo nie

veronikam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz