Informácie o svadbe.

kristinaa300
3. mar 2020

Riesime svadbu a chcela by som par informacii co ste uz svadbu mali. 1 otazka:kolko ste platili za osobu? Ako viem ze to vsade maju inak, ale len tak informacne. 2 otazka:pre tych co mali svadbu v kostole a chodili na náuky, vcom tie nauky spocivali? A ako dlho ste na ne chodili?

dzejsik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1katus1
3. mar 2020

@kristinaa300 ak ti môžem poradiť skús stránku https://mojasvadba.zoznam.sk/ tak je tiež fórum a sami zdá že sa dá prihlásiť cez rovnaké meno a heslo ako tu na konikovi. Za mňa ti môžem povedať že svadba nás vyšla na osobu 20 eur ale to bolo 8 rokov dozadu. Ale cos a týka nauk dá sa ísť na víkend opýtaj sa farára my sme jeden víkend obetovali nauke kde nás bolo viacero párov a mali sme vybavené

smejko25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smejko25
3. mar 2020

@kristinaa300 16€ 🙂
Niekde robia nauky aj vo forme “víkendovky” 🙂 nemusis chodit 10x niekde ale za jeden vikend to mas vybavene 🙂
My sme mali v piatok aj sobotu stym ze v piatok sme boli od 8 do 17tej a v sobotu do obeda 🙂

c_est_la_vie
3. mar 2020

@kristinaa300 tazko sa vyjadrit, lebo nevieme co vsetko tam ratas za osobu- alko, nealko, ubytko, strava, vysluzka.... My cca 9000 za svadbu pre 70 ludi. Strava a nealko 3000, alko neviem, kolace a torta 1500. Kameraman a fotograf 800, moje saty a muzov oblek 1000, obrucky 800, DJ (350 - kamaratska cena). Aranzerka 700. Zvysok blbosti ako presenty, popolnocne saty, oznamka, alko.
Na mieste sme celkom usetrili a zvysok som nesetrila a brala co sa mi paci.
Ak odratam dar od rodicov, vratila sa mi necela polovica ale nelutujem 🙂

lenka2710
3. mar 2020

@kristinaa300 my sme sa brali pred 7 rokmi a na osobu to vyšlo nejakých cca 20€
Nauky sme mali štyri, z toho jedna bola s doktorkou, jednu sme mali len ako pár a ďalšie dve s ostatnými pármi dokopy
Všade to majú inak, niekde ani náuky nemajú!

marenkap
3. mar 2020

Svadbu v hlavnom meste na osobu 70€ pred 3rokmi. Viac ti neporadim, nevydavala som sa v kostole.

lula313
3. mar 2020

2017 svadba v centre Ba. Cca 75 EUR na osobu(nealko, 3chodove menu, večerné švédske stoly a korkovne), cena je mimo svadobnej torty, pagacov, koláčov, Candy baru, slaného(mini burgre, studene obložené misy, korbaciky) a nami prineseneho alkoholu. Z toho slaného nám aj veľa zostalo, tak som zobrala do roboty, aj bezdomovcom.
A čo sa týka náuky, vtedy sa to dalo aj neoficiálne, neboli tie stretnutia, ktoré sú dnes, takze sme sli na faru za muzovym bývalým spolužiakom farárom, ten nám niečo poprednasal, pustil video a pokecali sme..

nikiki29
4. mar 2020

Tu sa ti budú ceny pohybovať od 20 do 100 a viac eur. To ti podľa mňa vôbec nepomôže. Záleží aké máš nároky, od konkretnej reštaurácie, vychytenosti, lokality... my budeme platiť 50€ jedlo + rátame 30€ osoba alko/nealko, no to sa môže vyšplhať o dosť vyššie... plus k tomu koláče (keď rátam aj výslužky a candy bar) tak vyjdú 20€ na osobu + torta + syry... neviem čo všetko rátaš do “na osobu”...
Každopádne si vieš urobiť svadbu za 20€ aj za 200€ každý podľa svojich predstáv a možností.
Odporúčam stránku mojasvadba.sk tam sa určite dozvieš viac.

Náuky ako kde, niekde to urobia za hodinu celé a niekde budeš chodiť 5x po 2-3 hodiny ako my a ešte ťa pošle k lekárovi sexuológovi (to bude potupa) 👿

patricius06
4. mar 2020

Svadba v KE - 5000€, 61 osôb. No nechceli sme nič nóbl, ale aj tak boli nádherné priestory, výzdoba jednoduchá a krásna, pozvánky sme netlačili - šetríme životné prostredie 😉 fotograf bol kamoš, kameraman rodinný známy...

ivkaaaaa
4. mar 2020

Tak záleží naozaj podľa toho, čo všetko v tom "za osobu" máš na mysli. Ak komplet všetko, tak nás stála svadba pre 60 ľudí okolo 7 tisíc eur. Náuky sme mali asi tri počas víkendov, ale bývame na dedine a farár bol náš známy.

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cistykvietok
4. mar 2020

Ahoj. 🙂 V okrese KE sme platili na osobu 40 eur. Čo sa týka náuky, opisujem ju z vlastnej skúsenosti TU: https://mojasvadba.zoznam.sk/predmanzelska-prip...

dzupi898
4. mar 2020

@kristinaa300 kamoška mala nedávno a platili 55eur za osobu, ale to je podľa mňa rozličné, podľa toho kde bude svadba, čo všetko bude aké menu, aké občerstvenie a pod 🙂