Ideálny vek na zásnuby

margaretka012
13. apr 2023

ahojky

len taka cisto tema na pokec chcem vidiet nazory vacsiny. aku ke podla vas idealny vek partnerov na zasnuby?

januska12323
13. apr 2023

Dôležitý je vzťah a nie vek.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galganka
13. apr 2023

Tri - štyri - teraz... 👍🤣 ak ti napíšem, kedy som sa ja zasnúbila, a ze to bolo super rozhodnutie, tak sa podľa toho zariadiš?

anjelicek26
13. apr 2023

Toto skutocne s vekom nijako nesuvisi. Zacat randit, predstavit rodicom, spolocne byvanie, spolocny okruh priatelov, spolocne plany do buducna - zasnuby - svadba - kupa nehnutelnosti - deti... nie kazdy to robi v tomto poradi, ale +/-

waggi
13. apr 2023

Tiež si myslím, že je úplne jedno, koľko majú dvaja rokov, keď sa ľúbia🙂 Teda samozrejme pokiaľ nemajú 15 😂 Nechápem, prečo by sa niekto mal riadiť podľa iných. Však rob ako to cítite vy.

bessie12
13. apr 2023

@margaretka012 s priateľom som takmer 2 roky a tento rok ma chce požiadať o ruku. Žijeme spolu v podstate od začiatku nášho vzťahu.
Ale zásnuby nič neznamenajú. Vela ludi sa zasnubilo a svadba v nedohľadne alebo sa rozidu 🤷‍♀️

zmrzlinka2021
13. apr 2023

@margaretka012

Idealny vek neexistuje, ale za mna - po 2 az 3 rokoch chodenia uz ludia, ktorí chcú sa stat rodinou (a teda manzelmi) by mali vediet, ci spolu, alebo pojdu svojou cestou.

Mna napr. manzel poziadal po roku chodenia o ruku, mala som 24, pravdaze sme spolu nebyvali a o dalsi rok sme sa vzali.

lollypoppy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jesenzima
13. apr 2023

My sme sa nezasnubili nikdy a svadba bola po 14 rokoch 🤷

ivangeline
13. apr 2023

Hocikedy medzi puberta az smrť. :D

lucckak
13. apr 2023

My sme sa zasnubili po pol roku s tým že mám 28.😄 Takže asi to nie je extra o veku alebo dĺžke vzťahu. Podľa mňa neexistuje niečo ako správny vek alebo správna dĺžka chodenia, správne je to vtedy keď to obaja tak cítia. 😊

bylinka25
13. apr 2023

My sme sa zasnúbili po 11-tich mesiacoch chodenia, ja som mala 40, manžel 37, takže ideálny vek nie je. Je to len číslo.
Brali sme sa necelé dva roky po zasnúbení. Pre oboch to bola prvá svadba.
Tak vidíte, láska kvitne v každom veku, to je dôležité.

bublinka1426
13. apr 2023

VZTAH nie vek. radsej mat dieta v 40tke ako v 20tke s debilom 🙈

nikpa
13. apr 2023

@margaretka012 žiadny vek nie je ideálny. Ideálne je keď si dvaja rozumejú a ľúbia sa. Neda sa to predsa ohraničit vekom. Ale podľa ,,ahojky,, máš asi 17 rokov, takže tvoje myšlienkove pochody sa dajú chápat. Ahojky 😅

galganka
13. apr 2023

@nikpa tal to má najvyšší čas rozmýšľať o tom. Aby stihla poriadne všetko naplánovať za dva roky. Lebo podľa mňa, môj ideálny vek bol v 19. 😄

miadi
13. apr 2023

Neviem 🤣vydata som aj bez zasnub. Asi nebudu tak dolezite. Nie je to o veku ale o tom aby od vztahu dvaja chceli to iste.

rpety
13. apr 2023

Ja som sa dobre vydala.Boli aj zásnuby.myslímsi že na veku až tak nezáleží.Môjmu známemu kamarádovi frajerka ostala neverná.Onje ztoho chudák neštastný.Nepije ,nefajčí je ceľkom pohladný.Nepoznáťe niakú peknučkú bábenku.Môže byť aj staršia o pár rokov.

maxalla
13. apr 2023

Ja som mala najkrajsie zasnuby v materskej skolke, bolo mi 5.. Ale s Miskom uz nie sme...

lsimo
14. apr 2023

Nie je to o veku, je to o vzťahu v ktorom je, ako dlho, ako je intenzívny a veľa iného.
Nedá sa to zovšeobecniť, ale podľa mňa človek sa na to musí v prvom rade cítiť.

zorkahorka
14. apr 2023

To je uplne jedno. Niektori su snubencami do smrti a nikdy sa nevezmu. Nie je to záväzné, niekefy vobec zasnuby ani netreba

zorkahorka
14. apr 2023

@rpety odkual je fesak?

margaretka012
autor
15. apr 2023

pre tych, co tomu porozumeli tak, ze sa chcem podla toho zariadit vobec nie. mam 22 rokov a s priatelom sme od 16. pred 2 tyzdnami sme sa zasnubili a zo vsetkych stran pocuvam aki sme mladi, ze skoro mame cas a podobne veci. samozrejme ze ma to neovplyvnuje, no chcela som si precitat aj ine nazory ☺️

margaretka012
autor
15. apr 2023

@nikpa naozaj nemam 17. ahojky mam len zauzivane. neviem ci sa mam za to nejak ospravedlnovat, ale naozaj si myslim, ze to, ako sa clovek pozdravi na socialnej sieti nemusi hned poukazovat na jeho vek. bezne sa aj s rodicmi zdravime ahojky 😆

bessie12
15. apr 2023

@margaretka012 tak gratulujem k zásnubam a blbé komentáre od ľudí ignoruj. Je to váš život a nie ich. Kedysi to bolo bežné, že ľudia sa vydavali a zenili oveľa skôr ako dnes. To len dnes je taky trend, že minimálne do 30tky nič. 🤷‍♀️

margaretka012
autor
15. apr 2023

@bessie12 dakujeme❤️

bessie12
15. apr 2023

@margaretka012 nech vám to vyjde. Tiez som chcela skôr svadbu a mat aj deti, ale bohužiaľ nemala som zatiaľ to šťastie. Tak snáď po tej 30tke sa to podarí 😅

margaretka012
autor
15. apr 2023

@bessie12 drzim velmi palce!

bessie12
15. apr 2023

@margaretka012 vďaka. Myslím, že to je na dobrej ceste. Ale momentálne máme dôležitejšie veci ako sú zásnuby a svadba 🙂

galganka
15. apr 2023

@margaretka012 v 22 som bola už rok vydatá a ľudia konečne pochopili, že "sme sa nemuseli" brať. 🤣