Fotokniha k 1. narodeninám

zuzka341
19. sep 2021

Ahojte, nie som moc kreatívna osoba, preto by som chcela poprosiť o pomoc. To moje malé šidlo malo teraz rok a ja by som chcela dať urobiť fotoknihu. Mám tam dať aj tehu fotky? Písali ste aj nejaké komenty k fotkám? V akej osobe, mám písať napr. Narodil si sa..., alebo napr. Ahojte narodil som sa...Viete mi dať aj nejaké inšpirácie? Kľudne aj do správy. A tip na kvalitnú stránku kde si dať urobiť fotoknihu? Ďakujem.

euka210
19. sep 2021

@zuzka341 ja som kazdemu mojmu urobila za prvy rok fotoknihu...ale to skor bude spomienka pre mna ako pre nich 😁
Ja stale fotolab, aj kalendare tam robim kazdy rok z nasich fotiek...akosi realne vytlacene fotky uz nemam za posledne roky...nestiham.
Dala som aj fotky z tehu na zaciatok, aj foto z usg ked som mala. Ja som to vacsinou len delila na mesiace po 2...cize narodenie, 2mes, 4mes...pisala som len miery, krst...aj fotky, ...pri prvom som davala take ze s mamkou, spoznavam sirsiu rodinu (stari rodicia, teta...), rad sa kupem, maly sibal, dviham sa na styri, robim prve krociky, spolocne fotky s bratrancom rovesnikom. Pisala som to z pohladu dietata.