Doplnky k šatám na svadbu

myskacici
30. aug 2017

Ahojte. Chcem počuť viac názorov. Ideme na svadbu budem mat tieto šaty. Sú tmavomodré v kombinacii s béžovou. Mám doma takmer nové sandálky s uzavretou špicou farba taká nude pudrovo ružová. Mám aj klasické čierne sandálky ale tie pudrove sú pohodlne.
Poraďte aké doplnky? Hlavne náhrdelník, náramok, náušnice?? Išla by som skôr do zlatej farby. Ďakujem za každú radu.

glorikarebeka
30. aug 2017

tak cierne urcite nie,pudrove budu super a doplnky ako si napisla,zlate a kabelku by som dala bud tm.modru alebo bezovu

deti95060810
30. aug 2017

doplnky by som dala zlaté....

myskacici
autor
30. aug 2017

Môžete kľudne aj link hodiť s nejakými.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanalyn
31. aug 2017

Ja by som tiež povedala, že keď je to svadba tak skôr tie púdrové topánky 🙂 A dala by som taký masívnejší, väčší náhrdelník v zlatej farbe a k tomu už iba také jednoduché ďobky (náušnice) a nejaký jemnunký náhrdelník 🙂

seahorse27
31. aug 2017

Nude lodicky by boli podla mna idealne, sandalky sa mi k tymto satam velmi nehodia. Kabelka priblizne v rovnakej farbe alebo tmavomodra. Doplnky by boli fajn zlate alebo perlicky - vyraznejsi nahrdelnik a malinke nausnice. Naramok uz ani nemusi byt alebo len jemny.

cajchana
31. aug 2017

@myskacici velmi pekne satocky si obliekas. Jednoznacne si k nim obuj tie pudrove lodicky a zlate doplnky. Nejake nausnice a naramok by uplne stacil. Netreba to zase prehanat, v jednoduchosti je krasa🙂

svettii
31. aug 2017

Púdrové lodičky sú samozrejmosť k takýmto šatám 🙂 A keby som mala povedať podľa seba tak ja mám rada takú jednoduchosť a jemnosť, takú ženskú krehkosť. Dala by som si len nejaký jednoduchý tenučký náhrdelník, možno s nejakou perličkou alebo takým niečím, tenké visiace zlaté náušničky a taký istý tenký náramok, to podľa mňa na svadbu úplne stačí 🙂

myskacici
autor
31. aug 2017

@svettii ja mám tiež rada jednoduchosť . Myslíš že tenká retiazka so srdiečkom v zlatej farbe bude ok? Rozmýšľam nad tým žeby som si vycesala vlasy do pekného upraveného copu a k tomu take výraznejšie líčenie.

myskacici
autor
31. aug 2017

A čo tento účes k tomu? Mám skvelú kadernicku.

izabela002
25. dec 2019

Takéto náušničky bi sa ti k tomu hodilly 🙂🙂🙂