Detská oslava v Bratislave

belllinka
13. apr 2019

Kde ste robili detsku oslavu a boli ste spokojne? Dakujem

kristina2412
13. apr 2019

@belllinka dcéra bola na oslave vo FunCity - Cubicon a bola to super oslava👍

arabeska
13. apr 2019

@belllinka naposledy sme mali v jump aréne a bolo dobre, minulý rok v laser aréne, tiež super. Rok predtým doma na záhrade a objednali sme kúzelníka. Vo funcity sme boli ako hostia a bolo tiež super. Na veľa oslavách sme boli na bowlingu. A raz na motokarach, to bola úplná pecka. Deti si v rámci oslavy spravili detský vodičak na motokáru. Ale teda to je aj dosť drahé

kikina84
14. apr 2019

@belllinka cubicon detske centrum,odporucam pre decka az do veku 9 rokov..Bowlingove centrum petrzalka..,alebo v ruzinove oslava v lego centre,alebo jump arena perfektne,v pripade zleho pocasia..Ak je pekne zelezna studienka,koliba..alebo hocikde pri jazere
.to uz je o napaditosti..Vo vnutri sme mali aj v auparku v detskom kutiku aj tam je pekna oslava a kutik,ale to je pre mensie deti skor..Borry prvy a posledny krat..tam je mega tlacenica...neodporucam

tatiana1980
17. apr 2019

My sme mali v devinskej s konikmi a bolo uzasne

dai
17. apr 2019

@belllinka pre ako staré deti hľadáš?

romiada
17. apr 2019

@belllinka cubicon - dcera tam oslavila 10 rokov - máš tam možnosť rezervovať si miestnosť pre oslávenca a jeho kamošov. Tá zábavná časť je potom prístupná aj verejnosti. Decká sa vyšantili na tých skákacích atrakciách a na kárach. + aj nejaká viedohra tam je. Niečo podobné je aj v Bory mall - tam sme boli ako priatelia oslávenca. Tam sa dá dokonca prežiť aj s menším mimčom (je tam taká ohrada s gumennými kockami resp.penovými). A na tento istý štýl je to urobené aj na Zlatých pieskoch.
Dcéra bola aj kamošovi v Laser aréne v Istrocheme ....ale tak to už je prenasledovanie a strielačky pre veľké deti. A pravdupovediac v tých schátraných priestoroch som sa bála aj ja..

dai
18. apr 2019

@romiada na Račianskej je krásna laser aréna aj s inými miestnosťami pre menšie deti...

kikina84
18. apr 2019

@belllinka este ma napadlo pre vacsich chalanov v boroch alebo eurovei je top fun..boli sme tam s dcerou nedavno..automaty,rozne simulacne hry a virtualna realita ..a rozne ine,to vsetko tam je..ale namna dost draha zalezitost..boli sme len s nou a 100e v zadku za dve a pol hodiny..takze nevien ako to maju pri oslave a vacsom pocte deti,to treba asi zavolat

romiada
18. apr 2019

@dai myslela som si....ked to kamoska objednavala tak sme tam presne zaparkovali ze ideme tam...a potom vysvitlo ze ideme na Vajnorsku do Istrochemu. Tam to malo atmosferu (fakt jak vo vojne) ale skor pre dospelych ako 9-10r deti

belllinka
autor
18. apr 2019

Diky baby za tipy, uz sme objednali v jungle centre v slnecniciach 🙂 je to pre 6 rocnu dceru.

kikina84
18. apr 2019

@belllinka super..tak pre 6 rocnu staci aj tam jasne..peknu oslavu zelame ♥️

hejtermama
20. máj 2019

ak chcete aj program, divadielko a súťaže- super je Divadlo ZáBaVKa - kuk webku🙂🙂