Darčeky na Vianoce pre babky a bratov

26. nov 2023

Dobrý večer, ešte je docela čas pre niektorých ale ja by som to chcela mat už najradšej za sebou a mat pokoj s darčekmi lenže nemám vôbec žiadne nápady. Pre pár ľudí viem ale ešte stále neviem čo pre moje babky. Keby viem aspoň čo ich baví lenže oni nic. Cestovanie vôbec, čítanie chodia do knižnice lebo hovoria že to nemajú kam dávať keby si kupovali, varenie tiež nič. Nemáte nejaký nápad na užitočný darček pre babky alebo pre bratov?

annamivo
26. nov 2023

Babky - masáž, poukážka ku kaderničke, balíček výživových doplnkov
Bratia- záleží čo ich baví/ nebaví, nevieme ani vek. Poukážka do športového obchodu, kozmetika, ak majú záľubu vo vlastnom aute tak niečo do výbavy, autokozmetika. Zážitok

lelelienka
27. nov 2023

Babky - fotokniha, fotokalendar s rodinnymi fotkami, to babky vzdy potesi, podla veku nieco prakticke do domacnosti na ulahcenie urcitych ukonov a zvysenie pohodlia (napr. zasuvka na dialkove ovladanie a take myslim), poukaz do divadla, spolocny zazitok…
Brat - podla veku a ci ma rodinu, ja davam castokrat spolocensku stolovu hru, alebo aj poukaz do oblubeneho obchodu

oli18
27. nov 2023

Pre babky, ktore uz nic nepotrebuju, poukazka do Lidlu.

beataxxx
27. nov 2023

Voňavky by ich nepotešili?alebo predplatné nejakého časopisu o záhradke , pripadne plus 7 dni….

alja20
27. nov 2023

Moja babka miluje zaclony najradsej by mala na kazdy mesiac inu😅☺️odo mna dostane zaclony na dve predne okna,na mikulasa papuce z ovcieho runa na vnutro.Od dcery okrem ineho vestu z ovcieho runa a kapce futrovane ovcim runom na von

cacianka
27. nov 2023

Podľa veku.balik čajov, sadu krém na ruky mlieko na telo, dobrý šampón, rukavice a šál, objednať krížovky