Darčekový kôš pre muža k 70. narodeninám

mata128
8. mar 2015

Babule,svokor ide svojmu bratovi na 70tku a poprosil ma,ci nedame urobit darcekovy kos. Co by ste dali do kosa pre 70rocneho muza??? Napada ma flasa,nieco slane,kava....a dalej???Dakujem za rady

bonaqa2013
8. mar 2015

A čo tak ešte nejaké dobré - drahšie cigarety, cigary - samozrejme ak fajčí. a ešte nejaké drahšie dezerty - napr. Merci. Ja som jedla - sú dobré.

mata128
autor
8. mar 2015

@bonaqa2013 fajciar nie je,ale Merci a napr.Toffife je fajn...dik 😉

malabiba
8. mar 2015

akurát oslavoval náš otec 70 - do koša sme dali - hrušku, dobré šampanské, bonboniéru merci, toffife, slané tuc, otec ich zbožňuje, cigary a cigarety, lebo fajčí, koláčiky , popradskú kávu, raffaello, višne v čokoláde....no poznáme čo má otec rád....obvykle starším ľuďom až tak na obsahu nezáleží, ale skôr na tom, že si ľudia urobia na nich čas a prídu zablahoželať

mata128
autor
8. mar 2015

@malabiba no presne toto aj svokrovi povedal brat,aby si nerobil ziadne starosti,ze on chce len to,aby prisiel.Ale tak samozrejme naprazdno tam ist nemoze 😉

rachel123
8. mar 2015

ja som robila naposledy takyto darcekovy kos pre manzelovho otca k narodeninam dufam ze som trosku pomohla ten kos bol obrovsky nieco si iste vyberes:Hubert L´Original sekt,
- Becherovka – bylinný likér,
- Káva Jacobs Kronung 500g
- Bonboniéra Zlatý nugát,
- Merci petits,
- Ritter Sport čokoláda,
- Teekanne čaj,
- Franz Joseph Tuniak,
- Capari,
- Čaj instantný,
- Olivy,
- Tyčinky slané,
- Sušené ovocie,
- Lasagne,
- Čokoláda Figaro,
- Kešu oriešky,
- Sezamové tyčinky,
- Milky Way minute,
- Pikantné oriešky,
- Fit tyčinka,
- Opavia oplátky,
- Corny Big tyčinka,
- Bebe kekse,
- Banán v čokoláde,
- Ručne pletený darčekový kôš zelenej farby,
- Dekorácie a balenie

pribinak
8. mar 2015

Svedske kvapky (to je taky silny bilinny liker - akoze liecivy), konsku mast a nejake vitaminy pre seniorov a krizovky ci sudoku

madono
8. mar 2015

Ja som akurát dnes robila pre otca /72/, on je pivár, takže som tam dala asi 10 pív, rôznych značiek a druhov /čierne, kvasinkové, 13stup. a pod./, doplnila som kozmetikou /tú si prial on /. Ale tie krížovky by sa K tomu tiež tiež hodili.

kadri
8. mar 2015

@madono paci sa mi tvoj napad, este existuje aj pivova kozmetika 😅

madono
8. mar 2015

@kadri popravde, bol to nápad môjho mm, ja som len realizovala. 😉

janage
8. mar 2015

ja som na narodky manželovi okrem iného kúpila pivo z čokolády - zabalené je že vyzerá ako pivová fľaša, ale je to kvalitná čokoládka, dá sa aj také šampanské kúpiť. A otcovi som kupovala raz záhradné čoko náradie a raz také pre domáceho kutila - on má veľmi rád sladké bolo to z belgickej čokolády - a bolo to troška také iné ako obyčajná čokoláda.