Darček za vysvedčenie

26. jún 2023

Mamičky kupujete niečo deťom za vysvedčenie? Podľa kamosiek som mimo lebo chcem dieťaťu dať darček hmotný a nie len zážitok 😁🫣

veronikaszabova
26. jún 2023

Chodime na zmrzlinovy pohar - kazdy rok. Dary nedostavaju za vysvedcenie.

pribinak
26. jún 2023

Ideme si spolu sadnúť, pizza, zmrzka, KFC, …podľa toho čo si vyberie

katy2015
26. jún 2023

Knihu

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beronsche
26. jún 2023

Dary za vysvedcenie nedavam, mne to pride naozaj divne to robit... Rovnako ako neodmenujem za znamky.
Urcite vsak spolu pojdeme na obrovsku zmrzlinu, oslavit koniec skolskeho roka. 🙂

magduska2
26. jún 2023

Ano dcerke som objenala nové korčule a syn chce nové slúchadlá.Pojdeme niekde na zákusok ,pizzu lebo nieco...Beriem to ako "otvorenie " prázdnin ,odmenu za ich"celoročnú " snahu .A tie veci by som im kupila aj tak,takže to len spojím k tej príležitosti.

bolarazjedna
26. jún 2023

My sme ako deti vždy dostali knihu za vysvedčenie, sestrin syn je 4.rocnik, on tiež dostal knihy, číta rád.

kacena4
26. jún 2023

hmotne nie, deti ucim ze sa ucia pre seba nie kvoli darom. koniec roka oslavujeme zmrzkou

sense
26. jún 2023

Darček dostane ale nie priamo za vysvedčenie, keby nebol koniec roka dostal la by to tak ci tak.
Jedna sa o maliarsky stojan.
Ináč nedostáva nič. Na zmrzlinu a do reštaurácie chodíme tak ci tak. Na výlety a dovolenku tiež.

kaktusik007
26. jún 2023

za prvu triedu dostal kazdy knihu s venovanim, teraz je to o sadnuti si na kavu/ kolacik.

unicornlady
26. jún 2023

Ja si pamätám, že sme chodili na zmrzlinový pohár.

luccija
26. jún 2023

Áno, po iné roky sme išli na pizzu či výlet tento rok kupujem darček.

vikusjk
26. jún 2023

To, co das svojmu dietatu, je cisto na tebe a je jedno, kto si o tom co mysli ;)

marca12
26. jún 2023

Deti sice nemam,ale krsniatkam davam malu pozornost,nieco,co ich potesi a viem,ze by to chceli. Ved aj my si za odmenu kupujeme nieco,preco neodmenit aj deti za celorocnu snahu.

ada12345
26. jún 2023

Baby, a ako riešite babky? Obe zahlásili, že chcú dať dieťaťu niečo za vysvedčenie a máme vymyslieť, že čo.

barbora19911
26. jún 2023

Ja som sa vždy strašne tešila na koniec roka lebo sme išli na obed potom na zmrzku a niečo ešte kúpiť za odmenu ❤️ a mám veľmi pekne spomienky na to takže určite budeme aj s mojou dcérou takto chodit 🥰❤️

masinka
26. jún 2023

U nas bola tradicia ze sa islo s vysvedcenim k babke a ta spravila rezne pre vsetky vnucata 😀 Ja mam teraz pre decka kupene Kinderka, nejake extra dary za vysvedcko nedavame.

simsalabim
26. jún 2023

Dary sme nikdy nedavali, iba spolocne posedenie… pizza… kolacik.

dididudu
26. jún 2023

Tiež nad tým rozmýšľam že čo lebo zmrzku máme každý deň po škole, restika palacinky pizza a podobne každý víkend papame niekde vonku čiže pre.neho to je automatika takéto dačo takže neviem

januska12323
26. jún 2023

Najlepšia odmena je pochvala a spoločne strávený čas. Keď už tak nejaký malý darček nie ako na narodeniny.

shinon258
26. jún 2023

@beronsche prečo divné? Ak má samé jednotky napr. a v škole sa snažilo, tak prečo neodmeniť?

koniarova
26. jún 2023

Len zmrzlina,či koláčik.

patka06
26. jún 2023

Stále som dávala darček za vysvedčenie, aj priebežne za známky- škola je pre dieťa ako práca, odmena mu určite patrí - hlavne keď má stále jednotky
Darček čo si vybrala, knižku na prázdniny, korčule, kolobežka, výlet
Teraz už končí 1.ročník SŠ a presne dnes si vybrala nové šaty, ako darček
Babky vždy dali peniaze, tie sme väčšinou odkladali.

tanyag
26. jún 2023

Ja nie, a ani nebudem. Ale poznám jednu staršiu pani...už je babkou, a ona vnučke jednej jedinej vždy dávala peniaze na meniny, narodeniny, pol ročné, koncoročné vysvedčenie, na deň detí, na mikuláša, na vianoce, na veľkú noc a neviem kedy ešte...vnučka za babkou chodievala len v tieto dni. Keď babka prestala dávať peniaze, lebo jej to nevychádzalo, vnučka na babku zabudla 🙄 a už je to pár rokov, čo za babkou nebola....veď načo nie? ...takže podľa mňa vziať vlastné dieťa na výlet, na koláčik atď. ok...ale nič hmotné a už vôbec nie peniaze...

autor
26. jún 2023

Dieťa je prvák a chce darček LEGO za dosť vysokú sumu

patka06
26. jún 2023

Záleží od výsledkov a prístupu ku škole, ak ich m výborné a učiteľka ho chváli, Lego by som v pohode kúpila - určite si ho za vysvedčenie zaslúži viac ako napr. na narodeniny, či Vianoce

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. jún 2023

@patka06
@sheila121 malý chce lego za cca 200€ tak rozmýšľame 🤔

patka06
26. jún 2023

wau, nie je to najskromnejšie dieťa .... 200 Eur je dosť
Pokúsila by som sa vysvetliť, že je do veľa peňazí, či by si nevybral menšie Lego
alebo kedy má iný sviatok /meniny, narodeniny/ ? Že by sa to akože spojilo - my sme to občas tak urobili, pretože hneď 06.07. má dcéra meniny
Alebo ešte možnosť, že sa na lego poskladáte rodičia aj babky

veronicka1901
26. jún 2023

Obidve baby mali zatiaľ vždy samé jednotky, drobnosť sme kupovali, zvyčajne knihu. Teraz najstaršiu dcéru navyše prijali na osemročné gymnázium, tak si zaslúži niečo, vybrala si ale len slnečné okuliare, mladšia sliz a knihu. Za známky neodmenujeme. Najmenšia našťastie ešte nechodí do školy 😀.