Darček za pôrod

jullyeverest
16. mar 2021

Ahoj kočky. Tak ma zaujíma, dostali ste nejaký darček od partnera za to, že ste mu porodili dieťa? 😀 Kade tade počúvam, či vidím že ženy dostali buď nejaký šperk, alebo aspoň pekné kvety, či dokonca nový telefón. 😀 Mám viac ako 2 roky po pôrode a ešte stále som nedostala ani ten kvet! Keď náhodou padne téma tak sa vždy pripomeniem. 😁 Pochváľte sa teda, čo ste podostávali? 🙂

janai1
16. mar 2021

@jullyeverest som videla už aj auto za pôrod 🙈

ivula0807
16. mar 2021

No tak teda môj manzel vraj ani len netusil o tom, ze sa manzelka po porode obdaruvava 😀 prvykrat to vraj pocul odo mna 😀
Ale den po porode ked za nami prisiel na navstevu priniesol mi aj darcek, dostala som nausnice. 🙂

evkamotka
16. mar 2021

Pri prvom nausnice z bieleho zlata a diamantom+kyticu ruzi. Pri druhom kyticu ruzi (no zase porodnica bola velmi draha, sla som druhe rodit ku Kochovi)

c_est_la_vie
16. mar 2021

@jullyeverest náhrdelník z ružového zlata, srdieckovy prívesok a na jednej strane nožičky a na druhej iniciala mena nášho syna.
Moj muž to začal riešiť na vzdycharni keď som mala kontrakcie, že pozri, takéto a takéto majú, čo sa ti páči? 😅Tak som ho vtedy poslala niekde a doriesili to mesiac po pôrode.
Doteraz som zvedavá kedy to vytiahnem, lebo môj malý teraz všetko trhá, chytá...

tenerifka
16. mar 2021

@jullyeverest pozri, kebyze mam "partnera" s oddelenymi uctami a nie manzela, tak by to bolo ine. Mam manzela, spolocny ucet, spolocne financie, to co zarobime ide na spolocne hospodarenie, a vyslovene som si nezelala, aby mi kupoval vtakoviny typu zlata retiazka ci naramok, lebo to vobec nenosim, a bolo by to asi tak ako keby som si to kupila sama.

lienocka2808
16. mar 2021

@jullyeverest ja som dostala od priateľa pusu 🙂

zuzanka.zuzu
16. mar 2021

pravidelne sa tu tato otazka opakuje. naco?

lenka2710
16. mar 2021

@jullyeverest pri prvej veľkú kyticu a hodinky a pri druhom zlatý náramok 😉 ktorý aj tak nenosím, ale potešilo 😊

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkaferko
16. mar 2021

@jullyeverest tak za prvý práčku, za druhý sušičku, za tretí televízor, za štvrtý umývačku a za piaty náušnice 😂 mám praktického manžela 🤷‍♀️ tie veci by sme tak - či tak kúpili (až na tie náušnice)... a on si to takto pekne zmenežoval 🤣🤭🤣

kuko55
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domak2
16. mar 2021

Aby ešte chlapi nezačali pýtať darceky za vloženie dieťaťa 😅

danieli
16. mar 2021

Dar by som neprijala, pusa a dakujem staci, rodina sa nemeria darcekmi, ten najvacsi dar spolocny sme si odnasali v perinke

solange7
16. mar 2021

Jezis to fakt na nho vytahujes tuto otazku? Je to trapne. Polovica ludi ani len netusi, ze sa take nieco "ma dostavat".

sonikcka_2021
16. mar 2021

@jullyeverest ja som dostala strieborný prsteň pri obidvoch 😅

yoxinka
16. mar 2021

Rodila som trikrát, z toho dvakrát v Kochu, mne to ako darček úplne sačilo, nič iné mi nebolo treba dávať.

diewcatqoo
16. mar 2021

Ja som dostala byt.. kupili sme byt a stahovali sa mesiac pred porodom. Ani som nevedela, ze sa ma nieco dostavat po porode, az ked sa ma asi 5 ludi spytalo, co som dostala, tak mi to prislo divne. Preto hovorim kazdemu, ze byt... sice BSM a budeme ho este 20 rokov splacat 🙂

cajomila
16. mar 2021

@mirkaferko Tak to je fakt praktický.Co dieťa, to nový spotrebič😁👍.Ale poteší.

aurorastone
16. mar 2021

@janai1 to bol isto kollar 😂

jablkovastrudla
16. mar 2021

Moja mamina za kazde dieta dostala nieco zo zlata, za mna mala tusim prsten. Mne sa to paci, nieco co si uz navzdy spojim s prichodom dietata. Ja som nedostala nic mimochodom 😀

mariska1989
16. mar 2021

@janai1 áno je to tak ty čo majú viac € tak kúpia babám auto 🙈

janai1
16. mar 2021

@aurorastone toto som videla u toho futbalistu kaderabka 😂 kollar by krachol pri toľkých deťoch 🤣🤣🤣
@mariska1989 akože ja by som chlapa zabila keby mi za porod kúpil auto 😂

mariska1989
16. mar 2021

@janai1 a ešte aby som ho v ňom vozila že 🤣

janai1
16. mar 2021

@mariska1989 😂😂😂😂 špekulanti títo chlapi 😂

421215813
16. mar 2021

mne dal môj po narodení dcérky zlatý prsteň 🙂 potešil ma a nečakala som to 🙂

mariska1989
16. mar 2021

@janai1 to sú odjakživa 🤣

de_zi
16. mar 2021

Ešte ma to čaká ale nič nechcem ani nepotrebujem. Staviame domček, to ma teší viac ako iné materiálne veci. 🙂 Ajtak by sa mi to určite nepáčilo, zásnubný prsteň som si tiež vyberala sama. 😅

zuvelyn
16. mar 2021

Nie nedostala, ani som nechcela, ani tomu nerozumiem preco zeny nieco take očakávajú. Ja som mu tiez nic nedala za vitaznu spermiu 😅

amel
16. mar 2021

@jullyeverest
Bol so mnou pri 3 pôrodoch a držal ma za ruku.
Držal deti prvý a tiekli mu slzy šťastia.
Nosil mi do pôrodnice jedlo každý deň ,ktoré po práci uvaril,lebo to nemocničné sa nedalo jesť.
Upratal celý dom.
Pripravil postieľku.
Varil každý deň.
Postaral sa o zvyšné deti,prv jedno a potom dve.
Rozmýšľam,aký dar je viac.....akýkoľvek iný vyznieva trápne na môj vkus.

autumm
16. mar 2021

@tenerifka presne. 😀 ved mame spoločný účet. Cize on by to zaplatil ako keby aj z mojich peňazí a to nedava potom logiku. Kebyze mame rozdielne účty tak to chápem.