Darček švagrovcom na Vianoce

marca12
27. sep 2015

Riesim uz Vianoce,lebo naraz je to vela penazi a premyslam,co vhodne dat svagrinej a jej muzovi. Vzdy kupujeme kozmetiku,lebo nic nevymyslime 🙂 este spomeniem,ze si nekupujeme nic drahe

pupavka123
27. sep 2015

@marca12 Treba sa dohodnut zo svagrovcami aby ste si nic nedavali a hotovo..mate po probleme vy aj oni...ja uz to neriesim pre dospelych,my sme sa tak dohodli....Vianoce su predovsetkym o darcekoch pre deti nie pre nas dospelych..opytaj sa svagrinej a urcite aj jej to padne vhod,ked sa tak dohodnete ako si kazdy rok kupovat uplne zbytocnosti len aby nieco bolo..mne to pride zbytocne

lienkafoj
27. sep 2015

@marca12 súhlasím s príspevkom vyššie - stačí keď majú švagrinine decká pod stromom darčeky (aj to len do cca 13 rokov - potom peniaze). A vy dospelí si pri návšteve vymeňte dobrú fľašu vína a spoločne oslávte Vianoce.

stanulka27
27. sep 2015

My sme si zo zaciatku tiez kupovali darceky ale minule vianoce sme sa dohodli ze si kupime len flasu vinka a pri nejaka dobrej prilezitosti si aj spolu pripijeme.tak istko som tom zaviedla aj u mojich bratov a vsetci to uvitali.pre deti sa vzdy dohodneme ake darceky. brato

nerko
27. sep 2015

@marca12 my sme kupovanie darcekov z mojej strany zrusili uplne. Uz kupujeme len rodicom. Je nas velmi vela, a bolo to na nervy. No uznajte kupovat 15 neteriam a synovcom + ich rodicom bol nekonecny pribeh. Deti maju svojich rodicov a od nich dostanu darceky. Z manzelovej strany kupujeme taktiez rodicom a sestre. Väcsinou kozmetiku, knizky, vstupenky do divadla, na koncert, poukaz kadernicka, kozmeticka. Len prakticke veci.

0silvia0
27. sep 2015

@marca12 lístky do divadla, kina..

marca12
autor
27. sep 2015

Ale ja sa pytam na konkretne dary a nie na nazor ako zrusit darcekovanie.Ak si nic nedavate,tak neodpovedajte prosim. U nas uz padol navrh na zrusenie darcekov,no svagrina stale dava

natalienka12
27. sep 2015

@marca12 okrem kozmetiky v približnej cenovej relácii môžeš darovať napr. niečo do domácnosti, uteráky, ozdobné košíky do kúpeľne, prípadne niečo do kuchyne, sadu príborov, sadu šálok, pohárov atď Pokiaľ niečo drahšie, tak zase by som asi vyberala v predajniach Jysk alebo Ikea. Také darčeky potešia a zídu sa. Určite by som nekupovala švagrinej oblečenie, náhodou kúpiš väčšiu veľkosť ako nosí a neviem si predstaviť jej reakciu. 😀 😀 😀

nerko
27. sep 2015

@marca12 a do akej sumy sa musis vmestit cca? Este ma napadol darcekovy poukaz do nejakeho hotela v okoli v urcitej hodnote. Podla sluzieb sa da potom vyuzit na veceru, wellness. Ak sportuju, tak permanentku do fitka, na plavaren. Mna skor potesia taketo darceky a to co som uz pisala. Ak chces nieco kupit do domacnosti je lepsie opytat sa. Nech im na to zbytocne prach nesada.

marca12
autor
27. sep 2015

@nerko take darceky si nedavame.sami mame malo.cca 15€ na jedneho.

anoja
27. sep 2015

My bývame v dome na samote, a teda u nás funguje pravidelne každoročné zaváranie a "uskladňovanie" 😀 A teda my dávame švagrovcom "našu úrodu". Vždy, keď zaváram, tak spravím 4ks "krajších pohárikov" a tie idú potom do taštičky pod stromček (dávame červené ríbezlá na spôsob brusníc, jahôdky, čerešne a jabĺčka). Malé ozdobné poháriky, a keďže zvyšok rodiny je v meste, zatiaľ sa vždy potešili 🙂

marca12
autor
27. sep 2015

@anoja vyborny darcek na nezaplatenie domace vyrobky. My si cez rok vymiename,lebo aj ona zavara. Ale porozmyslam nad niecim podobnym

moni244
27. sep 2015

@marca12 urob domaci liker a kup len peknu flasu

anoja
27. sep 2015

@moni244 toto je super nápad, moja mamina takto robieva domáci vaječný likér a teda z domácej je najlepšejší 😀 😀 😀 @marca12 ešte kým sestra so švagrom robili svoje víno, tak celej rodine dávali fľašku práve toho ich 🙂
aj moje sestry a švagriné zavárajú, ale len uhorky 🙂 tak preto im dávame to, čo nerobia 🙂 a napr. tie červené ríbezlá ako brusnice robím v celej rodine len ja 🙂

moni244
27. sep 2015

@anoja a daju sa kupit aj sady na domace pralinky, narobis pralinky, liker a mas darceky pre celu rodinu

valiaaa
27. sep 2015

@marca12 a co tak peceny caj? Aj domaci vyrobeny, prip. handmade vyrobky, kto je zrucny.

anoja
27. sep 2015

@moni244 tak toto mám v úmysle už dlhšiu dobu, ale neviem, či by do odovzdania u nás a hlavne pri mojich chlapoch vydržali 😀 😀

modrofuzik11
27. sep 2015

kuknite na www.paradnedarceky.sk. je to dobry eshop. som s nimi spokojna. maju dobry vyber darcekov.

pavucikvet
5. nov 2018

@modrofuzik11 az na to, ze nevedia co si pytat za niektore veci, ktore bezne v obchodoch najdes aj o polovicu lacnejsie.

conquestor
5. nov 2018

svagrovcom sme kupovali vzdy jeden spolocny darcek.napr.elektricku vyvrtku vyuziju to a je to primerane cenovo a esteticke...inokedy zasa listky nam aj im na motokari a pod... 🙂 uz sme darcekovanie konecne zrusili kedze mame kazdy po 2 deti

kika_flower
23. nov 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Sestre som kúpila kolobežku a to nebola vôbec pohybovo zdatná. Kolobežku si nesmierne obľúbila a aj nejaké kilá išli dolu, veľmi si to pochvaľuje.