Darček švagrinej na 40tku

xckaret
15. nov 2023

Ahojte, poradite mi prosim co kupit svagrinej na 40 - tku? Beriem kyticu, bombonieru asi aj flasu. Nieco do 100,- €. Dakujem pekne za tipy.

mane01
15. nov 2023

@xckaret podla zaujmov… listky do divadla, do wellnessu, na masaz, ak je kavickarka tak mozno nejaky set špeci kav…

magic08
15. nov 2023

@xckaret ja som dostala zlatu retiazku 🙂

martul
15. nov 2023

@xckaret dala by som jej tie peniaze do obálky nech si potom sama kúpi čo chce.

jarmila2010
15. nov 2023

Poukazku na tetovanie?

blondiee83
15. nov 2023

Ja som dostala od svagrinej kozmeticky balicek zn. Nuxe - velmi ma to potesilo, mam rada tu znacku

janetinka27
15. nov 2023

ahoj ja som teraz v lete na 40 dostala necakane takyto hrniec
https://www.tescoma.sk/pekac-s-poklopom-bordeau...
nizsie na stranke uvidis celu sadu, ja som dostala ten siroky nizky a varim v nom asi kazdy den, ci maso na stave, francuzske zemiaky, uplne vsetko, este aj volske oko ci opeceny chlieb si tam robim :D
tu stoji 99e, ale cez heureku ho maju za 78e, mozno niekde aj lacnejsie, lebo v lete bol v akcii za nejakych 55-60e

petronellla87
15. nov 2023

@xckaret ja budem mat sice 40 az o par rokov, ale budem chciet gramofon 😀

veselo_neveselo
15. nov 2023

Ked nevies, tak jej radsej daj tie peniaze nech si kupi sama. To je skoda 100vky, ked musis pytat tipy na nete.
Ja napriklad viem, ze by som si kupila servirovaciu misu s vianocnym motivom, ale ktoru presne viem len ja, a inu nechcem 🙂
Tiez s kabelkami, mam jednu deahsiu vyhliadnutu, sama si nekupim, pre jedneho darovat je to vela, ale stovka sem, stovka tam na dare, a hned to vyzera lepsie 🙂

Takze, ak nevies, co by ju potesilo, daj radsej oeniaze nech si mozno moze splnit zelanie podla seba ;)

janinque
15. nov 2023

Tiez by som uprednostnila peniaze, aj v rodine davame takto k okruhlinam, pripadne sa spytame co by oslavenec chcel a zlozime sa mu na to. Sestre sme sa napriklad poskladali na kavovar, teta chcela skok z lietadla, dalsia si za peniaze z obalok kupila nove matrace do postele. Za mna je to lepsie riesenie, ako dostat nieco, co clovek vobec nevyuzije a pripadne posunie dalej.

mimikarol
15. nov 2023

Ja by som dala darčekovu poukážku podľa toho čo má rada. Napr mňa by potešila poukážka do kníhkupectva

struhanka
15. nov 2023

@xckaret Má švagriná rada rezané kvety? Je čokoládu? Dostane obľúbenú bonboniéru? Pije alkohol? Poznáte druh, ktorý pije? Darček by mal byť o tom, že obdarovanú poteší. Radšej menej vecí. Skúste sa popýtať jej muža, čo by ju potešilo. Kúpila by som len kvety a dala peniaze do obálky s priloženým želaním v duchu: malá troška na splnenie sna.

83lenka83
15. nov 2023

@janetinka27 no mňa by hrniec skôr urazil ako potešil😀, ja som dostala na 40 krystalove poháre a skoro ma porazilo. Čo to je za darček? Skor by ma potešil šampón na vlasy ako toto .

stanka_k
15. nov 2023

@xckaret opýtaj sa jej, čo by chcela. Inak kvet a peniaze. Ale napr ja rezané kvety nemám rada, škoda ich....(keď už v črepníku) Alkohol nepijem (a keby, isto nie doma z fľaše) posúvam ďalej aj s bonboniérou 🤷
Knihy kupujem na knihobot, extrémne zážitky nie, spoločné pobyty vyberám s tým, s kým tam idem (podľa práce, počasia...) Spotrebiče, riady...máme, neznášam preplnený byť kravinami, wellnes vstupy máme z práce, drogériu a pod mám rada tie svoje (väčšinou dávajú také bežné z Tesco akcie abo potom akože wau "značka" ale úplne mimo mňa....)
Ja by som si napr doložila na dofču, kúpu psa.... aj ten pobyt (ale podľa vlastného výberu), cestovanie... dala by som si pretetovať obočko (určite nie tetovanie klasika na telo) ale viac menej všetko svoj výber. Tak napr mne by si sa moc nezavdačila, lebo nepotrebujem nič a čo chcem sú také "osobné aktivity" alebo ako to nazvať.
Radosť by mi urobili možno tak max pekné pyžamo a hrubé ponožky, ale to sa na 40 nehodí 🤣

queen_mary
15. nov 2023

Poukazka do Iem spa, noc na Zochovej chate, ak je to teraz tak voanocny porcelan z VB (maju taku ranajkovu sadu, ktora sa da pouzit aj inokedy nez len na ranajky 😀), kitchen aid konvica, hriankovac, joseph joseph ma krasne veci do kuchyne, poukazka do parfumerie, balmain sada samponov (alebo kerastase)...

Ved ju poznas, napis nam, co ma rada, bude sa lepsie radit.

Ja osobne neznasam, ked mi da niekto peniaze, alebo darcekovy kos. Je to brutal neucta a odflaknutie daru pre blizkeho.

janetinka27
15. nov 2023

@83lenka83 kazdemu sa paci nieco ine. mna by vystrelo zo sampona, lebo si kupujem sampon v lekarni :D ale hrncu som sa potesila:D

elenka.k
15. nov 2023

@queen_mary presne ani ja nie som na tie obálky s peniazmi - za každým poviem, jéj budem mať na šeky .... peniaze rozbijem a nič si neviem kúpiť.
Jedine raz so sestrou sme sa dohodli a poslala mi peniaze s tým že si mám kúpiť zlato, tak som kúpila retiazku so srdiečkom. Ja som na zlato 🙈

@janetinka27 presne kozmetika je taká, ktorá sa kupuje viac menej stále ...
tie kryštálové poháre - autorka - @xckaret to je už iné kafé, treba kúpiť niečo, na čo si za každým spomenie s radosťou, že to má od teba. Čo poteší. Tak napíš, čo má rada švagriná? O čo sa zaujíma, čo ju baví .......

1ryba
15. nov 2023

@xckaret obálku. Nič lepšie ešte vymyslené nebolo.

ana82
15. nov 2023

ja som kúpila švagrinej naušnice z pandory a druhej poukážku do fann parfumerie...
ja som dostala kabelku, tiež nejaké poukážky a súrodenci sa mi zložili na garmin hodinky...kámoške som kúpila veľký kvet v črepníku, boli sme spolu v kvetinárstve a obdivovala ho, len jej bolo ľúto dať toľko peňazí zaň, tak ho dostala 🙂

juliacenc
15. nov 2023

@xckaret darcekovu kartu do OC