Darček rodičom na Vianoce

lienkavax
31. okt 2023

Ahojte. Poradte čo na Vianoce rodičom (65r, 66r.) Okrem pobytu, osobných "spomienkových" predmetov, zážitku..Extra záluby nemajú. Niečo praktické ak viete poradiť 🙏🙂.
Ďakujem

viera27
31. okt 2023

Z tych uspesnejsich darcekov u nas boli trebars prikryvky a deky z ovcieho runa,napr. https://www.oveckaren.sk/deka-z-ovcej-vlny-dvoj...

lenka.25
31. okt 2023

Mamina viem , že by chcela tyčový vysávač ,tak už vyberám a dobrá kniha musí byť . Ocina už nemám 😔 , ale on bol taký kutil a miloval svoju chalupu tak vždy niečo také dostal ( gril , kosačku , motorovú pílu ... )

mirkam3
31. okt 2023

@lienkavax soda stream, alebo pekarnicku chleba, kávovar ak pijú kávu, ..

basulaak
31. okt 2023

@lienkavax roboticky vysavac. Staci im ho nohou zapnut ani sa zohybat nemusia.

eskop
31. okt 2023

@lienkavax tiež by som niečo do domácnosti alebo košík dobrôt..sú také ze syrový košík alebo klobaskovy alebo taky mix toho co majú radi nejak pekne zabaliť...

elis248
31. okt 2023

Tiež mám rodičov v takom veku. Pre maminu mám knihu, pre tatina niečo pracovné okolo domu (rukavice, náradie). A ešte nejaké vínko, olivy, dobrý syr. Rodičia majú radi praktické darčeky. Veľakrát sa ich aj normálne opýtam čo by chceli a na niečo vždy spolu prídeme.

andreakotesova
31. okt 2023

Ročné predplatné týždenníka Život, ako každý rok + nejakú praktickú vec, napr. termomisa, prášok na pranie, avivaze a pod.

lienkavax
autor
31. okt 2023

Dámy, ďakujem za tipy 😉. Pekný večer 🌺.