Darček/prekvapenie pre kamaráta, ktorý má všetko

29. apr 2023

Ahojte ženy (ale kľudne aj muži)... dajte nápad na darček pre (zatiaľ) kamaráta, ktorý má doslova všetko (peniaze nechybajú a dopraje si čo len chce). Poznáme sa krátko, spoznávame sa, čo bude do budúcnosti neviem, ale v tomto čase nám je spolu fajn. Blížia sa jeho narodeniny (45) a určite by som ho chcela niečím obdarovať - ale nápad mi chýba 🤷‍♀️ skôr nejaké malé a milé prekvapenie, ako mega dary ktorých si môže dovoliť nadmieru a nechýbajú mu

deti95060810
29. apr 2023

obávam sa že takémuto človeku sa nezavďačíš ničím...

sundew
29. apr 2023

@deti95060810 nevies aku ma povahu.mozno si váži kazdu jednu maličkosť.

sundew
29. apr 2023

No napis ake ma záľuby,co rad robi atd.

zoeeoz
29. apr 2023

My mame takeho kamosa, isiel stavat dom, tak sme mu kupili kadibudku..vzali sme to z tej vtipnej strany🤣

mircalla
29. apr 2023

My nevieme ake ma zaluby, to by si mala vediet ty. Nikdy som sa nepotrebovala pytat aky darcek kupit. Mozno daky zazitok, nie vecny dar

melanta
29. apr 2023

Upeč mu tortu s nejakým milým alebo vtipným nápisom. Zober ho na výlet a na obľúbené jedlo niekde. Urob mu dobrú večeru a pusti jeho obľúbený film.

tahomi
29. apr 2023

@deti95060810 toto je co na nazor prosim ta. To, ze ma peniaze a dopraje si, predsa neznamena, ze sa nepotesi aj malickosti.

tykat
29. apr 2023

Nezbiera nieco? Co ma rad? Nieco do bytu v jeho style? Kvalitny alkohol? Vino? Dobru whiskey? Cigary?
Alebo mu podaruj ovocnu kyticu a zjete ju spolu 😍

autor
30. apr 2023

Tak doplním, aj napriek svojej finančnej nezávislosti, ide o človeka s veľkým srdcom a poteší ho už len to, že si spoločne vyjdeme von (či už prechádzka, večera...). Koníčky nič extra- rád ide do prirody na prechádzku, bicykel, púť... viem, že povie že nič nechce (a myslí to úprimne) a stačí mu byť chvíľku so mnou. Ale ja mu proste niečo chcem dať - zatiaľ nejaká tortička vyhráva. Nič iné ma nenapadlo 🤷‍♀️