Darček pre ženu k 30tke

8. nov 2023

Poraďte čo je vhodný darček pre ženu k 30tke. Predsa okrúhleniny, tak nemám poňatia čo by sa mohlo hodiť.

monillia
8. nov 2023

V akej hodnote, aký máš ku tej žene vztah,aký je to typ ženy? Bez týchto odpovedí sa ťažko radí

bronkax
8. nov 2023

Mňa by určite potešil kupón na nejakú procedúru v salóne napríklad farbenie/tetovanie obočia 3D mihalnice alebo tetovanie pier je super alebo u kaderníčky.

shania12345
8. nov 2023

Hlavne tu zenu poznáte vy, mna potešilo všetko čo som nedávno k 30tke dostala … napr. Zlaty náramok, ale zalezi aj koľko môžete a chcete do darčeku investovať

viestta
8. nov 2023

Iny darcek kupuje manzel, iny rodicia, iny kamaratka. A vsetci ti by mali obdarovanu poznat natolko aby vedeli aspon priblizne co by bolo vhodne

bolarazjedna
8. nov 2023

Presne, mala by si napísať, v akom vzťahu ste a koľko chceš investovať.... A čo ju baví, čomu sa venuje.... Každého poteší niečo iné
Ja som napr od manžela dostala zlaté náušnice, ktoré sme vyberali spoločne, a od ostatných som poskladala peniaze co som dostala a kúpila som si digitálne piano.

jeanne14
8. nov 2023

Oslavovala som 30tku v júli. Druhu fotku s vinom nepridavam 😃
Dostala som prevažne peniaze (vrátilo sa mi čo som investovala do párty a za zvyšok som si kúpila niečo pre seba 🙏

autor
9. nov 2023

Darček je mienený pre švagrinú ktorá je na materskej. Okrem dietata nema ziadne zaluby, konicky. Nechodi nikde. Veď to že neviem koľko by som mala investovať do daru a ani aký dar vybrať keď je to 30tka.

autor
9. nov 2023

@jeanne14 pekne ste podostavali 👍.

autor
9. nov 2023

Asi dám len peniaze. Ale koľko mam dat aby nebolo málo a ani veľa? Poradíte?

laurita285
9. nov 2023

100vka neurazí ani nenadchne 😀

bolarazjedna
9. nov 2023

Tak sa porozprávaj s bratom, čo by manželku potešilo. Keď nikam nechodí, možno by sk túžila po tom, len nemá kedy a ako, lebo na malé dieťa. Možno Orave by rada išla na relaxačnú masáž, do wellnesu, mat taky skrášlovaci deň (manikúra, pedikúra), a ty by si navrhla stráženie dieťaťa na ten čas. Ok, nie je to "pamiatka", ale možno by ju to aj viac potešilo momentálne, ako nejaká súprava šálok (na ktorý sa môže doma dívať alebo vytiahne raz do roka, aj to s obavami, aby dieťa nerobilo), či zlatý naramok (co zase nebude nosiť keď nikam nechodí, a doma malé dieťa to akurát roztrhne).

dm2
9. nov 2023

Ja som dostala na 30tku od muža zlatú retiazku, kyticu, fľašu (nieže by som veľa píla) 😅... A spoločný wellness, len taky jednodňový ale skvelo sme si to užili.... Od rodičov peniaze, kyticu, čokoládu, fľašu tatratea....
Od brata a svagrinej tiež podobne ale miesto peňazí som dostala drobnosti ktoré mam rada (vonné sviečky, krabičku s fusakle ponožka mi, a podobne veci...) nezvyknem si dávať veľké o nosy penazi keďže každý z nás má do čoho investovať...
A od kolegov som dostala vyzbierané peniaze, takmer 300 eur plus poukaz na pivný kúpeľ a wellness

dm2
9. nov 2023

Ja som dostala na 30tku od muža zlatú retiazku, kyticu, fľašu (nieže by som veľa píla) 😅... A spoločný wellness, len taky jednodňový ale skvelo sme si to užili.... Od rodičov peniaze, kyticu, čokoládu, fľašu tatratea....
Od brata a svagrinej tiež podobne ale miesto peňazí som dostala drobnosti ktoré mam rada (vonné sviečky, krabičku s fusakle ponožka mi, a podobne veci...) nezvyknem si dávať veľké o nosy penazi keďže každý z nás má do čoho investovať...
A od kolegov som dostala vyzbierané peniaze, takmer 300 eur plus poukaz na pivný kúpeľ a wellness