Darček pre tehotnú priateľku

nemam_menoo
18. dec 2023

Ahojte, hľadám nápad na vianoce ore tehotnú priateľku. Nemám záujem o hmotný darček. Skôr niečo kreatívne, iné.. (akurát, že fotky nemáme spoločné)

natalymindo
18. dec 2023

@nemam_menoo je tehotná a nemáte spolocne fotky? 🥶

syslik81
18. dec 2023

tehu fotenie? a budete mat aspon spolocne fotky

lili1313
18. dec 2023

A čo už sa ti vratila?

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@syslik81 chcel som, ale ona je utiahnuta povaha. A ani spoločné foto nemáme a na toto by nepristupila..

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@natalymindo je to zložité.. Bohužiaľ za celú dobu máme 2 🤦

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@lili1313 ale kdeže.. Preto nechcem materiálny darček. Samozrejme jwj niečo dať chcem a preto hľadám iný spôsob ako nový mobil atď v tejto situácii

syslik81
18. dec 2023

@nemam_menoo tak fotenie len dietata -neviem kedy ma termin ale vela mam to ma rada ako darcek ..

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@syslik81 o 8 dní.. Ona mi povedala, zwai neželá aby som co i len jednu fotku malej niekde pridal 🤦😁

syslik81
18. dec 2023

@nemam_menoo navsteva psychologa? mlada je neaka uskoprsa..by som jej nedala nic a bol by klud

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@syslik81 🤣🤣 too by bol najlepší darček pre mňa, ale to asi nedostanem 🥺

syslik81
18. dec 2023

@nemam_menoo parova terapia-budes mat darcek aj pre seba aj pre nu .. a ak nebude suhlasit aspon sa jej zbavis .. ale zas chudak dieta

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@syslik81 hah terapiu a psychológa som pár mesiacov navrhoval no márne. Urobil som gesto a krok a išiel k psychologičke ako prvý. Ona to odkladala až vybuchla, že načo by tam mala ísť 🤷‍♂️

maranco
18. dec 2023

@nemam_menoo požiadať ju o ruku

syslik81
18. dec 2023

@maranco len to nie.. stacilo tak malo odpovedi a clovek hned spoznal,ze ta zena to nema v hlave vsetko pokope

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@maranco och má to byť darček.. Ale toto by som asi lutoval. A popravde rozprával som sa s nou o tom a povedala, že neexistuje

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@syslik81 no uz sme ju tu riešili dosť.. Bohužiaľ

uhnakova
18. dec 2023

Baby plavanie, ak je u vas k dispozicii. Je to plavanie pre babätka, obvykle od 4 až 6 mesiacov.

abbey1
18. dec 2023

@nemam_menoo Ziadost o ruku.

uhnakova
18. dec 2023

@abbey1 toto by bol pekný darček, ale v tomto konkrétnom prípade sa to nehodí. Pred pár dňami tu pridal rovnaký autor inú diskusiu, kde rozoberal, že dieťa možno nie je jeho a celkovo vzťah medzi ním a partnerkou je na bode mrazu.

vanilkovazmrzka
18. dec 2023

Mne je naozaj smutno, aki su mladi ludia strateni v zivote a vztahoch

natall113
18. dec 2023

Je niečo čo rada robí? Nečíta?

zmrzlinka2021
18. dec 2023

@vanilkovazmrzka a takýchto vzťahov je kopec

nemam_menoo
autor
18. dec 2023

@uhnakova ano presne tak.

reanda
18. dec 2023

@nemam_menoo stoji vobec o nejaky darcek od teba? a stoji vobec o teba? (ziadnu inu diskusiu som necitala, tak neviem, ako na tom ste)

andreatytler
19. dec 2023

@nemam_menoo Ak to ma byt darcek pre tehotnu, tak predplatenu konzultaciu s laktacnou konzultantkou. Ale inac by som na vianoce nedavala darcek co suvisi s tehotenstvom. Radsej nic kreativne nevymyslaj a stav na klasiku ak to medzi vami nie je idealne. Sperkom asi nic nepokazis.

malapepka
19. dec 2023

Darovala by som vlastnorucne vyrobene kupony - prechadzka s dietatom, 2 hodiny spanku, navareny obed, objednavka jedla, oddych vo vani... s tym ze by si postrazil dieta a ona mala cas na seba. A k tomu nejaky pekny parfem a finito. Viac by nedostala.

madeline1
19. dec 2023

@nemam_menoo ved aj dve fotky stacia, s dietatkom si spravite tretiu, potom v buducnosti budu dalsie prilezitosti...co tak ju poziadat o ruku a kupit prsten?

a ak nie prsten, nieco materialne jej predsa len kup, staci aj drobnost, ale aby nieco mala od teba...ale ja si myslim, ze ak cakate babo a nie ste manzelia, prsten je ta spravna volba 🙂

cyberk
19. dec 2023

Ziadost o ruku s partnerkou, ktora je zjavne narusena? Zeny ani sa necudujem, ze vase manzelstva krachuju, ked si zoberete kade-koho 🙈
Ps. Tiez sa priklanam k psychologicke, no jej uz asi nik nepomoze… lebo sama nechape ako mimo je. Budes rad ked sa budes moct na dieta pozriet lebo ty si sluzil asi len ako spermobanka 😶‍🌫️

nemam_menoo
autor
19. dec 2023

Každopádne ďakujem za každú radu. Prsteň.. To by v tomto prípade nešlo. Kto sleduje moje príspevky vie, že to ideálne nie je.. Vie, ze sme od seba a vie aj dôvod. Takže to bohužiaľ by dobra a šťastná voľba nebola. Páči sa mi vec, že vlastno ručne vyrobené kupóny.. Každopádne mal som nápad : chcel som urobiť dozu v nej by bolo 265 papierikov na každý deň a počas jedného roka. Boli by farebne rozlíšené a na dóze by boli vysvetlivky jedna farba co pre mna znamenajú, druhá farba co dnes urobit s malickou, tretia spomienky čo sme spoli prežili a posledná by bolo niečo pre mamičku ako napr tie kupony. Viem je to veľa práce, ale neviem ci by to vás ženy potešilo @cyberk @madeline1 @malapepka @andfeatytler @natall113 @zmrzlinka2021 @abbey1 @uhnakova

nemam_menoo
autor
19. dec 2023

Možno je to klišé a zastarale ale mne sa to veľmi páči. Bude to svedčiť aj o jej hodnotách ako to prijme a o tom aká je osoba..