Darček pre svokrovcov

18. dec 2023

Kupujete darčeky pre svokrovcov? JA som kazdý rok niečo kúpila ,vymyšlala,kedže majú všetko,dosť ma to stálo energie,aby to aj potešilo,aj mali z toho niečo,kdežto my vždy dostávame od svokry uplne kraviny,za ktoré poďakujeme ,zoberieme.Minulý rok nás doslova odrovnala sprcháčom za 2 eura,a my sme im dali deluxe potraviny co nestálo málo.Prišlo mi to fakt ľúto,že stojime u nich max dve eur a radsej som ani nepátrala čo dali švagrovcom,kedže tam sú dary ako kavovar a atd...Som povedala mužovvi nech si ich rieši ked chce a niečo kúpi ,ja už nebudem mínať na nich svoju energiu.Takže ja od týhto vianoc nekupujem NIČ

avonladyba
18. dec 2023

Tak kúp aspon sprchac za euro.

bucko555
18. dec 2023

Kupujeme rovnako mojim a rovnako aj svokre v takej istej hodnote darčeky, našim vždy poviem čo by nás potešili alebo by sa nám zišlo a svokra nám dáva peniaze

autor
18. dec 2023

s mojimi rodičmi som sa dohodla,že si nič kupovať nebudeme,vzácnejšie nám je že si dame kavu spolu a zbytočnosti máme aj my dost aj oni,hlavne,že sa stretneme kedže bývame ďaleko od seba a toho času nieje tolko ako kedysi

muchotrafka298
18. dec 2023

Dohodnite sa aj so svokrovcami, ze si kupovat nebudete nic. Vyhnes sa sklamaniu na jednej strane a na druhej usetris peniaze. Ked mas dostavat zbytocnosti a vyslovene trapnosti ako je sprchac za 2 EUR tak to nema vyznam.

lenka.25
18. dec 2023

Pozri, ja to beriem tak, buď chcem niekoho obdarovať, tak obdarujem, bez ohľadu na to , či sa mi to vráti . Ty evidentne nechceš , tak to nerieš a nechaj to na svojho muža .

cimage
18. dec 2023

Nekupujte a bude pokoj. Naco davat zbytocnosti ludom co vsetko maju? My sme so surodencami zrusili uz aj darceky pre deti. Hned mam pokojnejsie vianoce. Rada obdaruvam ludi, len musim vediet co by potrebovali a co by im urobilo radost.

melanta
18. dec 2023

Dávame dary mojim rodičom aj svokrovcom. Dávame dary také, ktorým sa potešia a viem, že sami by na to peniaze neminuli. A absolútne neriešim, či oni dajú dary nám, v akej hodnote a či iným nedajú viac. Dary dávam aby som potešila, nie aby som čakala niečo naspäť.

sense
18. dec 2023

Keďže ta hnevá ze vám nedajú dary rovnakej hodnoty nechaj to na muža.

blancheporte
18. dec 2023

Ja mám svokru a dve slobodne švagriny. Kupuje im darčeky výlučne manžel. Čo im kúpi a za koľko sa nestarám.....Ja od nich darčeky neberiem,lebo tam nechodím

danica2711
18. dec 2023

ach jaj, už je tu zas to porovnávanie hodnoty darčekov, ako keby to bolo najdôležitejšie na svete...no tak za minulý rok vy:svokrovci 1:0. Možno vás nemajú tak radi ako švagrovcov, možno na to majú dôvod a možno nie, to je vaša rodinná story, skutočnosť, čo my ostatné kupujeme svojim svokrovcom na tom nič nezmení

januska12323
18. dec 2023

Svojim rodičom si kupuje každý sám.