Darček pre švagrinu po pôrode

domi264
16. aug 2022

Ahojte, pôjdeme na návštevu ku švagrinej, ktoré je po pôrode, darček pre bábätko máme, ale čo také máme odniesť jej? Okrem kytice? 🤔

marci77
16. aug 2022

myslim, ze kytica bude uplne stacit
ale take standardne darceky, co potesia takto je bud poukazka do DMky
alebo nejake rodinne fotenie😉

heidy222
16. aug 2022

Jedlo. Mna by vtedy boli kolac, Kekse, alebo Quiche a pod potesili,nedoniesol nikto 😊

veronika3110
16. aug 2022

@domi264 podľa mňa je kytica úplne zbytočná.. radšej niečo užitočné... tá poukážka je fajn...ale ja som bola rada ked doniesli niečo babatku čo naozaj využije, ja som po ničom až tak netúžila....
alebo možno nejakú kozmetiku na starostlivosť, olej na natieranie bruška alebo niečo také

babovka2321
16. aug 2022

@domi264 mna by po porode potesilo asi nasjkor, keby mi niekto priniesol navarene. Ale teda v skutocnosti ma najviac potesilo, ze kazdy akceptoval, ze navstevy po porode neprijimame 😅

minesasubu
16. aug 2022

Urcite nieco na jedenie 🙂 hlavne sladke , ja som to po porode velmi ocenila ak niekto prisiel s jedlom , popripade jej mozes vytvorit taku vtipnu poukazku ze jej postrazis babetko a ona si moze odskocit napriklad na nechty, kozmetiku alebo ku kadernicke t

beata_k
16. aug 2022

Kyticu nie. Pre babatka to nie je vhodne. Ak ma spolubyvajuce, mozu byt alergicke.
Sladke vzdy potesi 😉

zuzka102
16. aug 2022

Poukážku na donášku jedla. 😉 Dlhodobo. 😀

nevenka
16. aug 2022

@zuzka102 toto si poviem po 4.porode, nech niekto donesie👌

aneta129
16. aug 2022

@domi264 k nim domov alebo do porodnice, tam sú zakázané návštevy do proodncie stále ešte, pokiaľ viem.... Ale tak dones jej matysaka keď dojci, to je niečo ako víno ale na tvorbu mlieka a bez alkoholu.... ❤️

xena0
16. aug 2022

Tiež som skôr sa niečo praktické, kytica je zbytočnosť... Radšej naozaj nejaký koláč alebo nejakú poukážku

queen_mary
16. aug 2022

Odkial ste? Kyticu by som vobec neriesila, zbytocnost. Ak ste ba alebo nejake vacsie mesto, tak by som jej dala napriklad ze na tyzden donasku jedla (alebo napr obedy). Alebo by ma potesil balik zdraveho jedla napr z dmky (smoothie napoje,...). Alebo kozmetika( gelove vankusiky z envy proti kruhom pod ocami😃)

andrejka1974
16. aug 2022

Nejakú bonboniéru ťa dobre padne

jaskolka
16. aug 2022

Pri synovi som v podstate dostala vserko len pre neho, a pri dcére ma najviac potešila taka darčeková krabica od kamošky, niečo na štýl Manboxeo😆. Kúpila v Pepcu ten plastový neprehľadný box s vekom a
tam dala rôzne druhy dobrôt, keksíky, čokoládu, piškóty v čokoláde, mrazeny cheescake, fľašu Viney, syrové tyčinky, proste také blbostky, vopred vedela, čo mi chutí. No a na vrch nalepila obálku s poukážkou do Teta drogérie.

pininka1
16. aug 2022

Cokolada po porode ked dojci, no neviem. Mna konkretne by jedlo urcite nepotesilo. Mal by to byt symbolicky dar, na potesenie. Mne segra poslala do porodnice kyticu a vsetky baby aj sestricky hikali aka je krasna. Mna to velmi potesilo len mi bolo luto ze mi ju neposlal muz. Samozrejme ak by mi 20 ludi donieslo kvety, asi by to bol problem, ale v porodnici za mnou bol len muz a rodicia. Ked k nam prisla navsteva domov doniesli veci len pre dieta.

biankaaaa
16. aug 2022

Poukážka do DM by bola super...alebo ak kojí, tak Matyšáka