Darček pre rodičov na 30. výročie svadby

mimi852021
9. aug 2024

Prosím o inšpiráciu, aký darček dať, keď sme pozvaní na oslavu 30 teho výročia svadby. Ideálne niečo spoločné. Max do 150 eur. Dakujem

alickapusinka
9. aug 2024

Ja by som dala peniaze tých 150 eur.Načo kúpovať somariny nech si kúpia sami čo chcú. Nemusiš sa trafiť do darčeka a čo bude im na to sadať prach.Ja radšej peniaze to je najlepšie a nech si kúpia oni čo uznaju za vhodne.

cimage
9. aug 2024

Ja im kupujem masaz. Keby som im dala peniaze, tak by neisli, ale ked to maju uz zaplatene, tak idu a su spokojni. Obaja maju problemy s chrbticou a vzdy im to prospeje.

slavkadi
9. aug 2024

@mimi852021 výlet na miesto, kde boli v mladosti spolu, a trebárs aj s celou rodinou.

dusankomoj
9. aug 2024

My sme našim zorganizovali na 30 výročie svadbu v kostole (mali iba civilnú) nevedeli o ničom. Prichystali sme oblečenie (mamine som nedoniesla blúzku do kostýmu,tak mala sexi výstrih👀) kúpili prstene a tak nadchli farára, že vybavil skoro všetky formality( krstné listy....) bolo to super.

janinah
9. aug 2024

Nám dcéra dala ( na inú príležitosť) usb kľúč s našou svadbou.kdesi vynašla VHS kazetu a dala to preniesť na usb.Nadherny darček.nemas niečo také?