Darček pre rodičov

14. aug 2024

Ahojte, viem že do Vianoc sú ešte 4 mesiace ale ja riešim darčeky skôr lebo mi trvá kým si vyberiem niečo ... čo dávate rodičom na vianoce? Už ma omrzelo im kupovať oblečenie,kozmetiku..majú 41 rokov chcela by som nejaký spoločný darček...niečo do kuchyne alebo nejaký masažný prístroj 😏 niečo za priateľnú cenu..poraďte🙂

janinah
14. aug 2024

žene nikdy nekupuj veci do kuchyne...nejaký pobyt,alebo masaž ,virivku....alebo listky na koncert,dívadlo...

30katrusa40
14. aug 2024

Zaplať im vstupenky na predstavenie. Muzikál alebo divadlo možno koncert. Prípadne vyhliadkovy let. Ty ich poznáš hádam vieš čo majú radi

michaela329
14. aug 2024

Voľné lístky do kina...

banalu
14. aug 2024

Skor by som sla cestou wellness pobytu alebo darcekoveho poukazu do nejakeho super hotela...
my nasim davame to alebo masaze

zuzikak
14. aug 2024

tiez som za nieco zazitkove. Bud vstupenku na nejake vystupenie - koncert, divadlo alebo do kupelov ci hotela na vstup do bazenu vratane masaze. V mnohych restauraciach sa daju kupit darcekove poukazky na veceru (ak by nemali radi wellness) Ak chces len fyzicky darcek tak idealne co potrebuju - mozno prijemnu teplu deku na gauc ak spolu pozeravaju telku, poukazku na vyber knihy...

biba_18
14. aug 2024

@janinah nikdy?? ja som vyslovene chcela veci do kuchyne… ☺️ mám robota z vianoc, potom mlynček k tomu robotovi na ďalšie vianoce, ocieľku na nože, aj tie nože, nie sú to lacné veci a mala som poriešené…

biba_18
14. aug 2024

ja rozmýšlam čomu by som sa potešila v tom veku… v podstate nám dieťa nedáva vianočné darčeky … ale kebyže, tak fakt niečo nie drahé… ale spoločný darček, to tak ťažko vybrať…

h2
14. aug 2024

@janinah Som žena a milujem kuchynské darčeky.

0silvia0
15. aug 2024

Napis tu prijatelnu sumu pre teba. Nevieme co si mozes dovolit.

autor
15. aug 2024

Tak rodičia obidvaja majú radi kuchynské potreby tak preto som rozmýšľala aj o tom...niečo do 100€