Darček pre priateľa na poslednú chvíľu

23. dec 2023

Baby zachráňte ma. Potrebujem rýchlo zohnať darček na Vianoce pre priateľa, vôbec sa mi do toho nechcelo, nie som darčekový typ, ale rada by som mu dala niečo pekné. Poraďte prosím čo nemám žiadny nápad 😔

lenicka999
23. dec 2023

Teraz na poslednú chvíľu ale už len poukážku niekam.

autor
23. dec 2023

@lenicka999 no kľudne aj to, ale kam.

andreakg
23. dec 2023

Pozri niečo cez Zľavomat

domkakvet
23. dec 2023

Balicek drogerie.

petamich
23. dec 2023

v prvom rade aky je budget? lebo poukazku vies kupit do kina za 20€ ale aj na vikendovy pobyt za 1000€

anjelicek26
23. dec 2023

Dovolenka byva dobry napad Alebo predlzeny vikend niekam.. zabookujes a Uz Len vytlacis a zabalis do obalky....

dzulli1980
23. dec 2023

Kus zvláštny vzťah k partnerovi, či? ... ani my s mužom nie sme "darčekové typy", povedali sme si navzájom, čo chceme, ja som kúpila jemu, on mne ... za mňa kus trápne a smutné zároveň, že nekúpim partnerovi, lebo "sa mi do toho nechcelo".

autor
23. dec 2023

@dzulli1980 no vidíš, ja som nepovedala že nekúpim, ale že chcem kúpiť na poslednú chvilu. Keď už chces hodnotiť, to nie je trápne, že vy si len vymeníte čo si sami napíšete, že chcete? To si už rovno môžte kúpiť každý aj sám svoje.

syslik81
23. dec 2023

@dzulli1980 mas pravdu je to trapne,,,ale trapne je aj vase divne vymienanie veci .. ziadne prekvapenie-to nieje darcek .. sorry

syslik81
23. dec 2023

@autor - zajtra su uz len potraviny takze nic oc nenakupis..uz len ako bolo poradene kup zazitkovy darcek vytlac daj do peknej obalky ..

daniela2202
23. dec 2023

Tak už len, čo ti cvrnkne do nosa ...😁 veľa šťastia 👍

t1nusa
23. dec 2023

na margo tvojho komentara ohľadom trápnosti lebo vieš čo ten druhý chce - nie, nie je to trápne, je to náhodou veľmi praktické, aspoň človek nekúpi hlúposť, ktorú ten druhý nevyužije a stojí v skrini alebo niekde v šuflíku…

k tvojmu príspevku - kúp mu poukážku podľa toho čo ma rad - ak rad jazdí na autách kúp mu školu šmyku, má rad dobre jedlo? zabookuj nejakú viacchodovú degustačnú večeru… obľubuje víno? nájdi listky na vínnu cestu… akú hudbu ma rad? pohľadať kedy sa koná koncert jeho obľúbenej skupiny… atď atď možnosti je veľa… pre mňa je skôr trápne keď nevieš čo by tvojho priateľa potešilo 🤷🏻‍♀️ nájsť vhodný darček, ktorý poteší je najdôležitejšie a najkrajšie

marca12
23. dec 2023

Uz asi len nejaku poukazku. Na zlavomate pozri bud nejaky vikend pre vas dvoch alebo objednaj niekam na masaz,ak oblubuje. Pripadne poukazka do knihkupectva,sportoveho obchodu alebo iny obchod s oblecenim. Dobudcna si uz pocas roka zapisuj,ak nieco spomenie. Ja tiez neviem vyberat darceky,ale nacuvam po cely rok a zapisujem a podla toho vyberam.

mikadooo
23. dec 2023

Zážitok? Pozri zlavomaty, zlavydna a podobne. Víkendový pobyt spolu? Alebo proste len lístky do kina? Čokoľvek, čo ti vie prísť do mailu elektronicky hneď po zakúpení. Alebo vyrob poukážku na exkluzívnu erotickú polhodinovú masáž - masérkou budeš samozrejme ty...🤷.

ninusa221
23. dec 2023

Ahoj ja som objednala poukážku z andyhoauto ak je autickar rôzne čistiace prostriedky, handričky na auto a blbosti…
Potom bratovi do zalanda poukážku všetko do mailu za pár minút
Mamina priateľovi kúpila na pumpe tankovaciu kartu darčekovu

deti95060810
24. dec 2023

@ninusa221 tankovacia karta je super...vždy som vravela mm že chcem kanister benzínu...🙂

deti95060810
24. dec 2023

knihu, alebo pouk. do Martinusu...

riyadh
24. dec 2023

@syslik81 vobec nie je trapne, ze sa s muzom poradime kto Co chce, kupime si a dame peniaze navzajom.. Naco mu budem kupovat "kraviny" ked presne vie Co chce.. A nie sme male deti ze prekvapenia😂este sa moze Stat ze z prekvapenia Bude sklamanie a tomu sa snazim vyhnut... A deti pubertiaci, su radi za peniaze a nech si kupia Co chcu, ako I'm ja kupim uplnu kravinu.. Ked boli deti male boli hracky samozrejme.. Ale teraz.. Nech si kupia Sami Co si zelaju, maju budget vedia..

milanemila
24. dec 2023

Pozri adrop.sk a tam napriklad jazdu na nejakom aute, to potesi vacsinu chlapov 🤷🏼‍♀️

kikavadi
24. dec 2023

Lístky na koncert

syslik81
24. dec 2023

@riyadh ja som stale dostavala peniaze a stale dostavam-moja mama zmysla zrejme ako ty a vies co -vobec to nieje prakticke- skor smutne ze si nedas namahu a neprekvapis druheho,ze nevies co by ho potesilo alebo co ma rad ... to je len taky nahlad z druhej strany . ale ako pises-vam to zrejme vyhovuje takze preco neberies fakt ze aj autorke? preco ona by mala byt trapna a ty dokonala? hmm

ivangeline
24. dec 2023

Zajdi doobedu do nakupneho centra a hned budes vediet co. Do 11 az 12tej mnohe obchody otvorene..

julish
24. dec 2023

Školu šmyku (poukaz)

mandymoore123
24. dec 2023

Lístky do kina / divadla. Permanentka do fitka ak cvičí ☺️

lili1313
24. dec 2023

@syslik81 to je taký uhol pohladu. Niekto môže mať za trapne, ked dospeli silou mocou cakaju darceky a prekvapenia ako päťroční. Ale chapem ze niekoho to bavi, super, ak sa zhodnú v rodine. My sme sa zase všetci dospeli zhodli, že si povieme čo chceme, nieco symbolické. Darceky si totiz dávame len kvôli detom, nech si akože niečo najdeme.

salome123
24. dec 2023

Vstupenka na koncert, do divadla ...

klementinka58
24. dec 2023

dialnicna znamka, tankovacia karta, poukaz do divadla, na vystavu, listky na koncert, poukaz do fitka, na xbody, poukazky typu notino, new yorker, ccc, poukazka do knihkupectva, poukazka na umytie auta

faux
25. dec 2023

Podľa mna sa tým vôbec nemusíš trápiť, určite ho poteší že s ním vôbec budeš o tom sú predsa tieto sviatky aby sme boli spolu

ponina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz