Darček pre priateľa k meninám

dianap2
23. aug 2024

Dobrý deň, dnes má môj priateľ meniny ale mne to vzhľadom na povinnosti úplne vyfučalo z hlavy a spomenula som si až včera, resp. dnes v noci :( Potrebovala by som poradiť čo by som mu mohla podarovať keďže už od rána rozmýšľam ale stále mi nič nenapadlo a nedať mu nič neprichádza do úvahy, ďakujem krásne vopred za rady ❤️

sissy27
23. aug 2024

@dianap2 obľúbená čokoláda alebo iná pochúťka, pozvi ho do kina, na večeru, alebo uvar niečo dobré doma... sú to meniny, to zas nie je nejaké jubileum, aby si musela vymýšľať niečo extra...

pribinak
23. aug 2024

K meninám? Čokoláda, alebo kino

veronika_e
23. aug 2024

My to nejako specialne neoslavujeme, vsak su to len meniny. Zakazdym to riesime len nejakou drobnostou, sladkou malickostou, proste nic extra. 🙂 Ale tak kazdy par to ma inak, no.

adik64
23. aug 2024

Vstupenky na nejaké podujatie, koncert a pod.

nonkanonka
23. aug 2024

Aj môj manžel má dnes meniny, nachystala som mu toto 👇🏻 + večer posedíme pri víne keď malá zaspí 🥂😄

januska12323
23. aug 2024

Niečo jedlé a pekný večer úplne stačí.

cutespider
23. aug 2024

Myslím si, že ho určite poteší darček, ktorý môže dostať iba od teba. Vyrob mu poukážky na služby, ktoré si ochotná spraviť / akceptovať, napr. poukážku na obľúbený obed, večeru, raňajky do postele, priepustky na pivo s kamošmi, erotickú masáž, fajku, rýchlovku, zákaz výhovoriek typu dnes nie (bolí ma hlava, je mi teplo/zima, som unavená). Daj si ale záležať na ochranných prvkoch, aby ich nemohol falšovať 😁

mikadooo
23. aug 2024

@dianap2 hmm čo ti dal on na meniny? Od toho by som sa asi odpichla...

dianap2
autor
23. aug 2024

@nonkanonka krasne dakujem za napad 🥹

dianap2
autor
23. aug 2024

@mikadooo boli sme spolu vo wellnesse

mikadooo
23. aug 2024

@dianap2 no, poukážka do wellnessu z nejakého zlavomatu, alebo nejaký podobný zážitok/ večera v reštaurácii, atď. v tom prípade. Niečo v podobnej hodnote pre vás dvoch. Kukni nejaký zlavomat, tam vieš hneď zaplatiť kartou a máš tam kopec ponúk, poukaz ti príde hneď. Ísť môžete dnes (over telefonicky), alebo ak mu to nebude vyhovovať, tak aj inokedy.

dianap2
autor
23. aug 2024

@mikadooo dakujem krasne ❤️

rozculena
23. aug 2024

asi ho až tak nemiluješ,keď ho vôbec nepoznáš...áno,nepoznáš,keby si ho poznala,tak by si sa nepýtala,čo mu máš kúpiť ale mala by si to dávno kúpené....