Darček pre partnera na 1. výročie

aadaa66
26. sep 2022

Ahojte, viete mi poradiť nejaký darček partnerovi na naše 1.vyrocie. Pripadne čo ste vy žienky kupovali.
Ďakujem

hilda08
26. sep 2022

@aadaa66 my vzdy chodime na veceru, a potom si doma este dame vino

nevenka
26. sep 2022

My sme boli na veceru, dala som si nealko, ked som bola tehotna a teraz po 10 rokoch to iste, spolocna vecera a domov naspat k detom 😁. Ziadne speci darceky si nedavame.

mamkalentedkova
26. sep 2022

Prvé výročie by som asi nejak extra špeci neprežívala..ak tak nejakú maličkosť .Alebo ozaj spoločná večera ,spoločný wellness ..alebo ak máte radi motorkári ..dať si nejaké preteky ..niečo ,čomsi užijete spolu

sense
26. sep 2022

Žiadny lebo som zabudla aj na druhe aj tretie. Ale inak boli sme na večeru zakazdym lebo on nezabudol

janetinka27
26. sep 2022

@aadaa66 ahoj, aj my zvykneme ist do restauracie po praci. ale pre nas je to "zazitok", bo bezne do restauracie nechodime.
darceky si nedavame, ak, tak ja dostanem ruzu/ruze a snazime sa venovat jeden druhemu

evkamotka
26. sep 2022

Chodili sme na veceru, on mi dal este kvet, ja jemu coko

motogirl699
26. sep 2022

Môj je obrovský fanúšik Conora McGregora, tak som mu kúpila Proper No.Twelve (jeho whisky)

0silvia0
26. sep 2022

@aadaa66 my tiez nie sme darcekove typy a prve vyrocie si fakt nepamatam. Ale kedze sme sa sobasili v juni, tak vacsinou vybehneme na pivo a pizzu.

7lenka11
26. sep 2022

Zazitkovy darcek - vecera, divadlo, koncert, spolocna masaz, 2hodinovy wellness. Je to vas spolocny cas a nieco, co asi nezazivate kazdy den. My s muzom to vzdy riesime takto, nikdy si nekupujeme hmotne dary..

nikanu
26. sep 2022

podla toho, kolko casu este do vyrocia mas 🙂 my sme napriklad davali robit svokrovcom portret od Lovector, potesili sa. maju zaujimavu grafiku, je to take nieco ine, skus si pozriet, mozno ta zaujme.

jaja20
26. sep 2022

Kľúčenku s vašou spoločnou fotkou.

zmrzlinka2021
26. sep 2022

@jaja20 to myslíš vážne?

jaja20
26. sep 2022

@zmrzlinka2021 Aký máš s tým problém?

zmrzlinka2021
26. sep 2022

@jaja20 moja otazka znela, ci vazne by ste darovali svojmu frajerovi klucenku s vasou spolocnou fotkou?
Proste toto je fakt "tie roky osemdesiate".. v zivote som nestretla muza, ktory by sa tak infantilne spraval

mondolina
26. sep 2022

na prvé výročie " chodenia"?
večera, šampanské, sex

jaja20
26. sep 2022

@zmrzlinka2021 Čo je na tom infantilne? Kľúče nosí každý, niekto má na nich prívesok so značkou auta alebo hocijakú blbosť, takže spoločná fotografia je ten krajší nápad.
Nie sú spolu dlho,ani nie sú manželia, asi spolu ešte ani nebývajú,teoreticky môžu byť kľudne dvadsiatnici. Pýtala sa na konkrétny darček. Večeru, víno alebo sex môžu mať hocikedy.