Darček pre partnera - budúceho ocka

katuska810
5. okt 2016

Ahojte 🙂
S partnerom čakáme prvé bábätko. Uvažujem, že by som mu kúpila nejakú knihu o otcovstve, no na internete je ich dosť. Poprosila by som Vás o typ na nejakú konkrétnu knihu o otcovstve? Prípadne možno,aký iný darček odporúčate? Ďakujem veľmi pekne 🙂

catherinah
5. okt 2016

Neviem, aký je Tvoj manžel, ale môj by sa takému darčeku moc nepotešil. Príde mi to také mentorské.
Skôr by som mu ako darček dala dobrú večeru s pokračovaním 😉

alchemilkazltozelena
5. okt 2016

@katuska810 podla mna je to mily napad 🙂 tou knihou mu chces oznamit tehotenstvo? Moj cital "Prvykrat otcom" 🙂

nivea777
5. okt 2016

@katuska810 moj by to tiez necital a moc by sa nepotesil.. ked chce,nech si sam vyberie knihu ktoru chce citat a ci nejaku bude citat

sugarfree999
5. okt 2016

@katuska810 nemám pre teba bohužiaľ konkrétny tip na knižku, chcem ťa len podporiť v tomto nápada 🙂 isto bude dobré, keď si budúci tatino čo-to naštuduje a bude informovaný 🙂

anjelic
5. okt 2016

Tiež sa prikláňam k názoru, že knižka /aj keď o otcovstve a pre budúceho otecka/ nemusí byť to pravé. Darček by mal byť niečo osobnejšie, čo poteší obdarovaného. Skôr by som sa zamerala na jeho potreby, koníčky, túžby... ak už knižku o otcovstve, tak len tak, pre prípad, že by si chcel niečo naštudovať /i keď väčšina chlapov nečíta ani návody, tak nezaručujem úspech/ a zas mnohí otcovstvo zvládli aj bez "príručiek".

dominika6
5. okt 2016

@katuska810
čo tak radšej tričko ?

veroniqc31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuska810
autor
11. okt 2016

Ďakujem Vám veľmi pekne za rady 🙂 aj to tričko je dobrý nápad 😉 práveže my s partnerom si čítame knihy alebo i veci ohľadom tehotenstva na internete spolu 🙂 myslím, že by si možno aspoň pre zaujímavosť prečítal niečo i o otcovstve, len toho je fakt veľa, a netuším, ktorú vybrať 🙂

katuska810
autor
12. okt 2016

@alchemilkazltozelena aha 🙂 a ako sa Vám alebo jemu pozdávala kniha Prvýkrát otcom? je zaujímavá? aké sú tam napr. informácie?

crativeart
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
18. nov 2016

@crativeart nerob si reklamu, za prve, je to proti pravidlam a za druhe je to dost arogantne a vtieravo napisane, len to cloveka odradza