Darček pre otca na 50-ku

peterek414
23. apr 2014

ahojte poradte mi darcek pre mojho otca na 50-ku ale ziadny wellnes lebo na to by mi nesiel ani pobyty to neni pre neho.....dakujem za kazdu radu 🙂

lulu369
23. apr 2014

@peterek414 ahoj, my sme môjmu ocovi na 50-tku kupili náramkové hodinky a najviac ho aj tak potešilo, že mu s nimi zavinšovala naša malá 😉 Neviem ale mohol by to byť aj iný darček, na ktorý keď sa pozrie, tak bude mať peknú pamiatku...

peterek414
autor
23. apr 2014

@lulu369 ja som chcela flasu s fotkou a venovanima k tom stamprliky s 50-kou,alebo zlatu retiazku s krizikom .....inak ma nic nenapada ☹ ...hlavne chcem aby to bol ten najkrajsi darcek ked ze som ho uz nevidela cca 2 roky a strasne sa na neho tesim a chcem aby mal pamiatku

lulu369
23. apr 2014

@peterek414 aj to by bol pekný darček....môjmu sa tesne pred narodeninami pokazili hodinky, takže sme to vyriešili takto...sú aj poháre, ktoré venujú na okruhle narodeniny, ale videla som už aj priania k narodeninám - vyzerá to ako otvorená kniha a je tam nejaký veršík

danik1505
23. apr 2014

my sme ocovi na 50tku kupili zlaty pečatný prsteň, strašne rád ho nosí... a možno keby ste mu dali naň aj niečo vygravírovať, tak by to malo o to vacsiu cenu 😉

flower72
23. apr 2014

môj otec by sa nepotešil pohárom ani hodinkám. Ak máš otca technický typ (ako ja), tak sa ho priamo opýtaj, aby ste nekupovali blbosti. Pre môjho otca sú darčeky: presso stroj, pekáreň chleba, parrot (handsfree do auta), teraz zvažujem sodastream.

peterek414
autor
23. apr 2014

@flower72 on mi povedal ze on nic nechce len aby som prisla s rodinkou

drobcek26l
23. apr 2014

@peterek414 Nemáte nejakú peknú spoločnú fotku? Daj ju vytlačiť na plátno ako obraz a zozadu mu napíš pekné venovanie. Prípadne daj ešte zarámovať, ale tie obrazy robia krásne aj bez rámov, ja som tak dávala robiť svadobný dar švagrinej a myslím, že ich veľmi potešil.
Ako druhé ma napadlo dať urobiť veľkú tortu z plechovkového piva

modrofuzik11
23. apr 2014

skus popozerat na stranku darek.cz. je sice ceska, ale vlastnia ju slovaci. sme s nou maximalne spokojni. posielaju rychlo, slovenskou postou, v eurach na dobierku. vybornym darcekom su napr. take smaltovane cedule. mozes si tam dat hocijaky napis. vyuzili sme to napr. pre bracha na svadbu, pre nasich na vianoce... maju tam aj vela pivnych veci.... ved popozeraj. snad nieco najdes 🙂

svano
23. apr 2014

Čo tak dať profesionálne urobiť na dvd zostrih fotiek a kamerových záberov do jedného filmu o vašej rodine,priateľoch,kolegoch...

svano
23. apr 2014

Čo tak dať profesionálne urobiť na dvd zostrih fotiek a kamerových záberov do jedného filmu o vašej rodine,priateľoch...

bronia13
24. apr 2014

toto je trosku mozno od veci bo je moc mlady a mozno skor pre zenu co sme my dali mame urobit ze tkali deku z vnucat foto, hodim do albumu ale vyzra to fakt super deka z foto vnucat... to len taky napad do buducna... 😉

mihula
24. apr 2014

ja som zarezervovala let nad rodnym mestom.Termin si vybral sam a bol velmi nadseny

mirka414
24. apr 2014

@peterek414 kamarátka Lucka robi prekrásne prívesky s fotkami deti,vnúčat az je problem si vybrať :D ja som teraz dala otcovi novy mobil strašne chcel Modry iPhone tak ho dostal a do 90 taky nechcem počuť o žiadnom darčeku 🙂

1zuzka1
24. apr 2014

My sme darovali pozemok na mesiaci😉

bronia13
24. apr 2014

@mirka414 hm modry iPhone aj su take? ja mam Androidy uz roky a uvazujem nad iPhone a taky ruzovy hm.... ale aj modry by nebol od veci, ale to asi len na SK dostat nie?

@1zuzka1 tiez zauimavy darcek a kde sa to da zohant?

1zuzka1
24. apr 2014

Cez internet som objednala😊 nepamatam si stranku, pozri cez google.

m_ij_ka
24. apr 2014

@peterek414 hodinky alebo zlatú retiazku s platničkou ( na ňu môžte dať vygravírovať venovanie k 50-ke)

mirka414
24. apr 2014

@bronia13 ja som kupila otcovi tento modrej farby a maju ho aj v iných farbách : http://www.interdiscount.ch/idshop/product/iPho... ja som si Apple výrobky zamilovala kupila som si aj tablet a nedám naň dopustiť v praci ked mi pacienti spia je to super spoločník .myslela som si ze 60 ročný chlap si naň nezvykne,ale uz po chvíľke otec povedal,ze iný mobil uz nikdy nebude chcieť 🙂

mirka414
24. apr 2014

@bronia13 na začiatok je aj tento iPhone super,je to starší typ mne sa páči ešte viac ako iPhone 5 lebo je širší a kratší .
http://www.interdiscount.ch/idshop/product/iPho...

janalm
8. nov 2016
Používateľ janalm je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janalm.

tie fotky celej rodine su urcite super napad popripade mozes pozriet na http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/ kde vzdy najdes nieco zaujimave 🙂

kasiopeja01
8. nov 2016

Torta nic nepokazi. Ak nie sladka,tak slana 🙂

ingridd
8. nov 2016

My sme darovali na 70ku dennu tlac zo dna narodenia, mozno najdes na internete, ale ta nasa bola z r.1945, a to na nete nenajdes, som sa objednala do archivu MV v BA, naskenovat, nafotit, a kamoska tlaciarka nam to zviazala do knihy formatu A3. Nauvod sme vpisali citat, a rucne dopisali priania s venovanim. Nvm sice ci si to uz cital, ale neva.

A este dostal fotoknihu s fotkami z minulosti, ppobehala som nasu velku rodinu a vsetko co mi dali som naaranzovala do fotoknihy. Mal veeeliku radost.

julinka222
18. aug 2017

@