Darček pre novomanželov

24. aug 2021

Ahojte. Zaujimalo by ma co ste napríklad darovali novomanželom alebo ste dostali a velmi Vas to potešilo. Ideme dat samozrejme peniaze ale okrem toho by sme chceli podarovat nejaku drobnost co by bolo ako spomienka. Nemusim to byť drahe nakolko ideme dat cca 400€ kedze peniaze potesia urcite najviac . Takze uz len vazne drobnost. Dakujem za rady a napady.

oli18
24. aug 2021

400 €? To je niekoho z vas sestra, alebo brat? Zda sa mi to velmi vela.

jjanulienka
24. aug 2021

Mna by potešili stieracie žreby😬😬
Napríklad len kyticu a do nej ich zakomponovať...🤷🏽‍♀️

katkaseiner
24. aug 2021

ja idem akurat v sobotu gratulovat (nie som z rodiny ani ziadna blizka kamoska, takze peniaze nie). Kvet je sice fajn ale teraz ich budu mat viac nez dost tak som kupila obom vtipne zasterky do kuchyne....
https://www.darcekyukatky.eu/kuchynska-zastera-...
a v chlapskej sekcii mali aj rimana bojovnika :D (cize 2 zasterky)

malebiele
24. aug 2021

ahoj, ja ked som sa vydavala, kamoska mi darovala krystalovu vazu a sestra zasa sadu personalizovanych salok na kavu, pre zenicha a nevestu - pozri na fb mugsnikky.. je to pekna pamiatka 🙂

ruzovakrava
24. aug 2021

Och to si tu nemala písať koľko dávaš lebo to zas budú komentáre prečo toľko, či je to blízka rodina, atď 🙈 baby myslím že je úplne irelevantné koľko si kto dáva, je to predsa ich vec koľko si v rodine dávajú a vracajú.
Ja som dala vyrobiť šálky s podšálkou s menom a dátumom svadby, obaja sú na také čačky tak som sa trafila 🙂 objednala som na Fb - šalôčkovo. A k tomu samozrejme peniaze, len sa mi už zdal otrepaný darček ako fľaša a dezert.

danajahotkova
24. aug 2021

My sme dávali kamoške také šáločky na kávu, smaltované robiť s popiskom aby mali pamiatku a teda používajú ich denne 🙂

buberova
24. aug 2021

Dostali sme asi 12 šálok, samozrejme všetky rôzne takže šálky by som nedávala. Mňa osobne veľmi potešil badminton alebo ak to majú radi tak nejakú spoločenskú hru. Dostali sme aj fotorámčeky akože pekné sú aj ich máme ale je ich zbytočne veľa, iné bytové somarinky mi prídu zbytočné, jedine čo ešte sme dostali a bolo praktické bola "torta" z uterákov, takých neutrálnych.

autor
24. aug 2021

Ďakujem za rady 🙂 nieco uz vyberiem ❤️

jankaatg
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaatg
24. aug 2021

My sme darovali tričká

nttnnt
24. aug 2021

400e je az az..uz by som nedala nic :D a uz vobec nie zreby...ja som s nimi robila tak viem presne aka je sanca na vyhru kolko je vyhernych z jedneho balika :D:D zbytocne vyhodene peniaze to fakt radsej nejake tricka ako vidim tod fotku

0adka0
24. aug 2021

Svadobný fotoalbum s venovaním, drevená krabička na spomienky zo svadby (vytlačené fotky, ženíchove pierko, podväzok atď), mne sa žreby ako darček nepáčia a hlavne keď sa odovzdávajú pred kostolom namiesto kytice, tak mi to príde ako čudný paradox podporovania hazardu a takisto šálky s nápismi sa im možno vôbec nebudú hodiť, ak majú minimalistickú kuchyňu a nezbierajú gýče.

imfka
24. aug 2021

My sme tiež dávali peniaze a ako drobnosť svadobný fotoramček s vypísaným dátumom ich svadby. Majú ho v obývačke s najobľúbenejšou fotkou zo sobáša a stále nám "ženích" hovorí, že to bol najlepší darček, lebo nikdy nezabudne na výročie svadby 😂😍 Už sú spolu 11. rok 😉

julie19
24. aug 2021

žreby fakt nie.. my sme dostali kopec žrebov, ty kokso možno aj 30 kusov a vyhrali sme na jednom.. 5€ :D :D :D takže keby nám radšej ľudia dali tie peniaze čo na tie žreby minuli bolo by to efektnejšie :D ... inak my sme dostali vanočné ozdoby s dátumom našej svadby a s našimi menami, to bolo veľmi milé (lebo ja som vianočný nadšenec, doma čačkám a naše prvé rande bolo na vainočných trhoch) ... takže možno ak ich dobre poznáte tak niečo také symbolické, nejakú drobnosť čo im ten deň pripomenie

danulicek
24. aug 2021

švagrinej sme dávali poukážku na fotoknihu alebo fotoobraz. využili 🙂 inak ešte na narodky sme jej dávali poukážku do Ikei - podľa mňa to je aj fajn darček ku svadbe. mňa by to teda potešilo.

veroniak12
25. aug 2021

Veru mna by potesilo keby len tych 400 eur dostanem. To sa dnes takto vela dava? Ci to len mne pride ako vela? My ked sme isli na svadbu, tak sme sa normalne spytali co by chceli, co by ich potesilo. Predisli sme tak tomu, ze by sme im kupili zbytocnost, alebo nieco co uz davno maju 🙂