Darček pre muža na 30. narodeniny

7. dec 2021

Ahojte. Minulý rok som išla na istotu co kúpiť mužovi, vedela by som aj teraz, ale za pár mesiacov ma 30te narodeniny, takže si chcem túto istotu ušetriť. A teraz tápam čo kúpiť. Napadlo ma pár vecí, ale neviem. Co kupujete mužovi v tejto vekovej kategórii? Môj muž rad sedí doma na riti, a má rád hry. Minulý rok som mu kúpila, ale teraz nehovorí o žiadnej. Takže absolútne neviem, keďže nemá žiadne záľuby ani nič. Skúste ma inšpirovať. Ďakujem

simonah73
7. dec 2021

lego nejake nechces vyskusat? su rozne premakane auta, kde ho vies po poskladani ovladat cez aplikaciu v mobile.

mayusik
7. dec 2021

pripnem sa. ja zháňam darček na 40tku🙂. kto poradí??

ladymaccbeth
7. dec 2021

No mne už tiež došli nápady. Môj manžel bude mať v januári 33 rokov a tiež som už nevedela čo mu kúpiť a čím ho zároveň potešiť aby to nebola iba zbytočná blbosť, oblečenie alebo kozmetika. Potom som si spomenula, že už pár rokov mi hovorí o Serrano šunke ktorá je na takom drevenom stojane, predávajú to aj v Tesco, Kaufland a je to také darčekové balenie. Stojí to cca 40-50 eur a má to 4kg. Takže to som sa rozhodla mu kúpiť 🙂 Možno tým niekoho inšpirujem 🙂

annamalaga
7. dec 2021

Napr, ako milovníčka hrier, PS5 by ma potešilo , ku tomu forza horizont a darček na 30 ako vyšitý.

autor
7. dec 2021

@annamalaga tak na narodeniny ide dostať Gold pass..

autor
7. dec 2021

@annamalaga a ovládač asi

luc308
7. dec 2021

Ahoj, ja som muzovi na 30ku adoptovala leoparda oblacikoveho 😁🤷🏻‍♀️🙏🏻

cyberk
7. dec 2021

sa dohodnite ze si nebudete nic nedavat ak uz je pre vas tazsie a tazsie vymyslat... :D my si kupujeme po cely rok ked sa nam nieco paci... a preto nam prislo zbytocne nasilu vymyslat co na narodky kupit 🙏

dencagee
7. dec 2021

@annamalaga Forza horizon je len na Xbox, nie?

didi2102
7. dec 2021

@mayusik ja idem kúpiť mužovi na 40 hodinky Hugo boss, má jedny a občas ich nosí , dostal ich na 30,tak teraz chcem obmeniť a dám mu urobiť tortu

dencagee
7. dec 2021

Mňa to čaká budúci rok a ja som myslela na hodinky, má jeden konkrétny typ, po ktorom túži, ale sám si ich nekúpi :D inak som tiež za PS5, my mame dve aj PS4 a sú plne využité 😅 alebo nejaká konkrétna hra, ak po nejakej pokukuje. Lego je tiež super nápad, tie lego autá sú neuveriteľné, každý chlap by sa podľa mňa potešil. Pripadne nejaká letenka/poukaz na výlet?

7lenka11
7. dec 2021

pokiaľ je to človek, ktorý stále sedí na zadku, tak by som mu kúpila výlet alebo wellness pobyt.. nech zodvihne zadok a ide sa trošku vyvetrať, socializovať... rozhodne by som nepodporovala sedenie doma napríklad novými hrami a pod... my si s mužom vždy vždy vždy kupujeme len zážitky, výlety, masáže, večere, divadlo... žiadne hmotné veci u nás nehrozia, pokiaľ to naozaj nie je niečo, čo urgentne potrebujeme

autor
7. dec 2021

@cyberk ale dalo to zlý nápis. Ja som sa pýtala na vianoce

jaja20
7. dec 2021

@ladymaccbeth Presne nad týmto aj ja rozmýšľam už nejaký čas 🙂

annamalaga
7. dec 2021

@dencagee Jaj bože isto, teraz som to kupovala bratrancovi, tak iné hry, keď ho to baví.

cyberk
7. dec 2021

jaaaj... no tak lepsie :D my si ani na vianoce nedavame darceky :D :D a ked uz tak nejake spolocne pre oboch (wellness a tak..)
viem ze caro to strati, ale skus pozistovat od jeho friends ci nieco nespominal (ak hra tie hry s niekym) co by si chcel kupit najblizsie - aku hru :D prip. priamo sa jeho spytat :D

autor
7. dec 2021

@cyberk tak on to hráva doma, sám keďže mame 2 a 1 ročné deti... A momentálne nemá žiadnu konkrétnu. To by už bola kúpená. To je jeden z problémov :D