Darček pre milovníčku koní

stanka_f
12. nov 2023

Chcela by som poradiť darček pre 8 ročné dievčatko, má rada kone a chodí pravidelne jazdiť. Chcela by som niečo z tejto oblasti, aby mala ozaj radosť. Nemám na mysli predmety s obrázkom koňa, skôr niečo iné. Pátrala som na internete no nenašla som nič, možno budete mať viac skúseností z tejto oblasti. Ďakujem krásne 🙏

petka9
12. nov 2023

@stanka_f nejaka poukazka napr. Do decatlonu? Maju tam aj jazdecke potreby ako nohavice a podobne

stanka_f
autor
12. nov 2023

Skvele nápady 😍

alickapusinka
12. nov 2023

mám na predaj figúrku skleneného koňa

majlo1234
12. nov 2023

@alickapusinka nic v zlom, ale neviem si predstavit vesnir, v ktorom by sa osemrocna baba potesila sklenenej figurke kona😳

Ja by som jej venovala poukazku do nejakeych jazdeckych potrieb, pokial uz jazdi, nieco pekne si vyberie

alickapusinka
12. nov 2023

@majlo1234 ja mať tvoje problémy a Ficov plat som šťastný človek

olivierko229
12. nov 2023

@stanka_f ja milujem kone, zatial nemam vlastneho, ale kupila som si teraz knizku Zo zivota konikov a naaadherne ilustracie, ako drobnost urcite pod stromcekom potesi 🙂 podobne vyzera aj Pribehy o konikoch, tu ale este nemame 🙂

majlo1234
13. nov 2023

@alickapusinka to je tak, ked sa clovek nauci mudru vetu, ale nerozumie jej.
Spominala som niekde nejake svoje problemy?

seag
14. nov 2023

Pozri Frizian v Piešťanoch- majú aj eshop aj dobré ceny celkom...
Určite by ju potešila nejaká bundička, rajtky, jazdecké rukavice, mikina, podkolienky... 🙂 poprípade bičík, nejaké pamlsky pre koníkov, sú tam aj darčekové predmety. Alebo v Rovinke je veľký obchod s veľkým výberom.
Neviem aký máš rozpočet lebo tie veci sú dosť drahé a nie každý decathlon má oddelenie jazdectva- skôr nie ako áno a aj keď majú tak tam nič poriadne nie je a pre 8 ročné už vôbec...