Darček pre manžela na výročie

7. aug 2024

Ahojte, v pondelok mame s manželom výročie. Co praktikujete alebo aké darčeky mate vy?

Ja si s manželom nedávam hodnotné darčeky. Ale chcela by som teraz ho nejak prekvapiť a neviem ako. Spoločná romantická večera alebo niečo takéto.. Máme deti takže sami ísť niekam na víkend nemôžeme. A taktiež manžel bude v práci do cca 6 večer. Čiže také niečo aby to bolo v ten deň a aby sme si to užili obaja. Nejaké typy?

danyelia
7. aug 2024

Ahoj, asi Ti veľmi nepomôžem, no pýtala si sa, čo na výročie praktizujeme my...Popravde, vôbec nijako ho neslávime, ani darčeky, ani prekvapká, príde mi to také zbytočné a nasilu, oslavovať že sme stále spolu...Romantická večera by bola ok, ak teda nemyslíš večeru doma s deťmi 😁 Ale ísť do nejakej dobrej reštiky na vaše obľúbené jedlo by bolo super. Muž príde večer hladný z práce, no ideál -pokecáte, oddýchnete, budete spolu...Hmotný darček by som dala len vtedy, ak by som vedela, že práve toto muž teraz potrebuje (došiel mu parfém...), žiadne zbytočnosti len preto, že sa to patrí...

opica_skorica
7. aug 2024

Spolocna romanticka vecera. A prechadzka. Odporucam. Mate oblubenu pizzerku/restiku? Alebo skusit nejake nove miesto? Z ktorej casti Slovenska si? Zaujimaju vas motyle? Vystavy?… vselico sa da vymysliet.
Vybav si strazenie detí aspon 3 hodinky.

autor
7. aug 2024

@danyelia presne, tie darčeky mi prídu zbytočnosť.. Co nám treba si kúpime kedykoľvek.

@opica_skorica skúsim niečo také, aj keď restiky v okolí mame zbehnute už skoro všetky, keďže ich moc nieje na výber 😅🥲

rorino
7. aug 2024

Keď sme si spomenuli,tak sme šli na obed😂

bolarazjedna
7. aug 2024

Ja môjmu zvyknem pripraviť hovädzí steak a dezert, on mi kúpi kyticu a bonbonieru, dáme si vínko. Alebo ideme do lepšej restiky.

markusrasford
7. aug 2024

Priprav manželovi brušné tance, dáš si niečo sexi na seba a budeš tancovať a vrtiet ritkou.

minenkak
7. aug 2024

Taký dobrý orál nikdy nie je zlý a odbavit sa môže kde chce,tooo bude prekvapko

marca12
7. aug 2024

@markusrasford
@minenkak 🤣 my vymyslame kadejake prekvapenia a ono je to tak jednoduche ako prekvapit a potesit muza 🤣

minenkak
7. aug 2024

@marca12 však či potrebuje chlap, dobrý sex a jedlo

autor
7. aug 2024

@minenkak toto môj muž hovorí o mne. Ze mne k životu netreba nič len sa dobre najesť a zasexovať si 😂 čiže on vie ze tým viac poteší mňa ako ja jeho 😅

minenkak
7. aug 2024

No a budete obaja potešení