Darček pre manžela na narodeniny

13. feb 2024

Zdravím žienky, čo by ste mi poradili kúpiť manželovi na 27narodeniny ? Ja už neviem čo mu mam kúpiť 😅 poraďte.. keďže všetko v podstate ma ...

zuzkaa1991
13. feb 2024

To ze moj muz si bezne kupi hoc co hned co potrebuje takze kupujem co zhana alebo pocuvam co by chcel 😁😁ak náhodou nekupi si do sviatku daneho(narodky meniny vianoce) tak kupim ;) ale za tie roky uz neriešime staci nam malickost ;) mne kvety jemu hoc co

martul
13. feb 2024

Tak neviem, my ho nepoznáme a nič bližšie si o ňom nenapísala, takže radiť ti môžeme od Orbitky až po maserati ....

emma2782
13. feb 2024

Ja vždy staviam na zážitok. Či už adrenalínový alebo relaxačný to je už na tebe, čo preferuje skôr 😊

samimami777
13. feb 2024

Ale to my ti ako poradíme ? Nevieme čo ho baví , zaujíma čo potrebuje . Ja vždy počúvam partnera keď spomenie že by chcel kúpiť to to a to alebo mal by chuť niekedy ísť tam a tam a ak si to do narodenín nekúpi tak mu to kúpim . Vždy je prekvapený keď uvidí niečo čo veľmi chcel pred aj x mesiacmi a sám na to aj zabudol a vždy si váži že ho počúvam a splním mu to . Či sú to zážitky , pobyty alebo drahé darčeky ..

madeincssr
13. feb 2024

Nejaku zazitkovu zalezitost typu: riadit kamion (tahac), nejaky sportiak/Teslu/Mustang/Lambo/Ferrari... Su na to weby, kde taketo zazitkove zalezitosti poskytuju (asi aj na vsakovakych zlavovych portaloch to bude). Ak sa nebojis, tak let lietadlom/vrtulnikom...