Darček pre manžela k štyridsiatke

majuszka87
20. jan 2014

Ahojte,..neviete mi poradiť čo mám kupiť môjmu drahému k narodeninám?

beah
20. jan 2014

Ahoj, svojho drahého poznáš asi najlepšie sama, tak skús niečo, čo sa týka jeho záujmov, záľub. Moje tipy sú napr. fotokniha s vašimi spoločnými fotkami, alebo s fotkami od detstva až po súčasnosť s trefnými komentármi, kvalitné hodinky, relaxačný pobyt v kúpeľoch, príp. ak si solventnejšia nejaká zaujímavá dovolenka. Ak je priaznivcom adrenalínových športov, čo tak skúsiť darovať zoskok s padákom, alebo niečo podobné... 🙂

luy
20. jan 2014

môj dostal kvalitnejšie hodinky,pero atramentové Parker,a kožený kufrík do práce

heni79
20. jan 2014

@majuszka87
Je úplne irelevantné, kto ti čo poradí. Ty ho predsa musíš poznať! Ty vieš, čo má/nemá, čo ho poteší a čo nie. A rovnako ty vieš, koľko máš na tento dar peňazí. 😉

ms28
20. jan 2014

zalezi na jeho konickoch, Hodinky su dobry napad ak nosi hodinky ( ja som zial vyberavy a moja zena by nikdy tolko neminula na hodinky ake sa mi pacia...tak som si ich kupil sam 😀 )

Spolocna dovolenka vo dvojici ako prekvapenie?

majuszka87
autor
20. jan 2014

no tak to máte pravdu,....chcel nejkaé náradie ako šrubovaky kedže v novom domčeku nemáme žiadný ,,vercaig,, takže toto len som myslela ešte niečo k tomu niečo originálne,..tie hodinky niesu zle,..len ja neviem či by ich nosil možno len vo voľnom čase,...kedže v práci ich nemôže mať na ruke,....aj tak dakujem že ste aspon prispeli svojimy nápadmi 😉

adulina
20. jan 2014

@majuszka87 aj mna to čaká a tiež stále rozmýšľam, som sa tešila ze tu nájdem volajte dobre tipy tak ostane to na mne 😀

elenka6
20. jan 2014

@majuszka87 ja som mojmu kupila obraz kde je new york (on si ho vybral sam) a wellnes kde sme isli spolu.

chiarinka
20. jan 2014

víkend vo dvojici 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
v_alika12
24. mar 2014

kazdy chlap je iny a treba aj tak vyberat... napr moj by sa vobec nepotesil obrazu, kozmetike, sperku... Ale ma rad anglicky futbal, vylety, uzitocne naradie do noveho domu. Na 30-tku som mu kupila let balonom,ale nepotesil sa nejak extra. Takze je to tazke s nimi 🙂

klincek
24. mar 2014

@majuszka87 ak mate novy dom, tak je to jasne 😉, treba tam tolko veci.. a nemusi to byt darcek len pre neho, moze byt pre vas oboch. chodte ho vybrat spolu a urobte si pekny den (a ak kupite napr. novu postel, tak ju treba hned aj vyskusat 😅 😉 az doma, samozrejme 😀 )

jahodka8
24. mar 2014

@majuszka87 Daj mu poukážku na ďalších 10 rokov s tebou.