Darček pre manžela k 40. narodeninám

jarabicka
31. jan 2016

Ahojte baby, čo by ste mi odporučili pre manžela na 40tku?privítam nápad a radu každej z vás...a veríím, že ma niečim inšpirujete 🙂

cawes
31. jan 2016

Myslis darcek?
Ja som pripravila narodeninovu oslavu o ntorej nevedel, jedlo vyzdoba redtika atd k tomu sommu dala upiect 9kg tortu v tvare vlaku (je rusnovodic) dostal 4dnovy zajazd do strassburgu a taku cedulu z porekadlami o jeho povolani.

jarabicka
autor
31. jan 2016

@cawes zájazd akože išiel sááám ?

jarabicka
autor
31. jan 2016

@jarabicka tortu už aj ja mám objednanú, oslava tiež bude a rozmýšľam nejaký pobyt alebo someliersky kurz, hm?

dominika6
31. jan 2016

Oslavu ako prekvapko s najblizsimi niekde v restike alebo chate...a spolocny vylet na vikend

oslo1
31. jan 2016

Tiez sa pripajam. Aj moj manzel ma zs 2 tyzdne 40 tku, plus mame aj prve vyrocie svadby. A ja nemam ani sajnu co mu dat na obidva sviatky.
Mam kupene set sci fi dvd, ale chcela som nieco specialne.
Prerabame dom, tak fakt neviem.
Rozmyslala som nad listkami do divadla, baletu, muzikal, muz by bol rad.
Budeme mat oslavu v zahrade aj s vatrou. Tak prosim tiez poradte 🙂

cawes
31. jan 2016

@jarabicka nieeeee isli sme spolu ja som to zaplatila a zorganizovala 🙂

romanovic
31. jan 2016

Ja som mojmu kupila hviezdu. Myslim normalnu. Na nebi. S certifikatom.

leskky
31. jan 2016

@jarabicka ja som min. rok riesila sice 30-tku, ale tak tiez to je okruhle 🙂 kupila som mu plynovy gril, dlho po nom tuzil. Sice ma to stalo 4 mesiace nervozity, lebo si ho chcel kupil sam a ten odomna bol schovany u nasich v garazi 🙂

lintu
31. jan 2016

@jarabicka pobyt alebo kurz sú podľa mňa fajn darčeky 🙂 popozeraj si cenové ponuky a vyberaj aj podľa toho, čo by ho pravdepoodbne viac potešilo. Na kurze by bol sám, na pobyt môžete ísť viacerí. Ak máte k dispozícií auto, nemusíte sa viazať na jedno miesto. Môžete si urobiť spoznávací výlet po Slovensku alebo nejakej zahraničnej krajine. K tomu budeš potrebovať vypracovať nejaký itinerár čo-kde-kedy... Ak má manžel rád vína, môžeš mrknúť napríklad nejakú vínnu oblasť... Vo Valticiach majú super vínnu pivničku. Ono kadečo sa dá vymyslieť. Podstatné, aby to obdarovaného potešilo 🙂

@oslo1 ak sú tie sviatky nejak blízko seba, máš dve možnosti - buď vymyslíš niečo malé na oba alebo ich spojíš dohromady a vymyslíš niečo väčšie. Prerábate dom, čiže manžel si určite rád oddýchne. Čo tak nejaký wellness? Masáže, bazény....nedal by sa nahovoriť na obhryzenie nejakou netradičnou háveďou? 😀 Ale ak sa radšej kultúrne vyžíva, tak pokojne zostaň i pri tých lístkoch. Nemáš kompetencie vybaviť kinosálu len pre Vás dvoch alebo natiahnuť niekde plátno s premietačkou? Zaujímavý by bol možno aj domáci film, v ktorom by mu členovia rodiny, priatelia, známi niečo povedali.

jarabicka
autor
31. jan 2016

...rodina mu chce kúpiť kotlik na guláš a ja zatiaľ rozmýšľam nad nejakým víkendom niekde alebo tým somelierskym kurzom, má rad vína a aj literatúru o vínach....kebyže sa rozhodnem pre ten víkend, čo by ste mi odporučili?nejaké pekné a prijemné miesto ?

jarabicka
autor
31. jan 2016

@lintu vieš aj meno tej vinnej pivnice vo Valticiach?

pauca
31. jan 2016

@jarabicka skus zlavomat.sk bývajú tam fajn zlavy na pobyty 😊

oslo1
31. jan 2016

@lintu mna moj manzel poziadal o ruku na moje narodeniny a svadbu sme mali na jeho narodeniny. Aby si nemal problem zapamatat datum 🙂

@jarabicka ten kotlik na gulas je velmi dobry napad. To sa aj mne pozdava. Dakujem za velmi dobry tip, idrm kuknut, ci maju na amazon.co.uk

leskky
31. jan 2016

@jarabicka pokial ma rad vino, tak odporucam Penzion Černý sklep. Tak sme s mm kúpili pobyt pre ocina na 50-tku. Organizujú aj degustácie s výkladom. Aj s maminou si to velmi pochvalovali

pribinak
31. jan 2016

@romanovic super napad ;))) Poprosim link, kde sa to da

lintu
31. jan 2016

@jarabicka Toto by to malo byť www.valtickepodzemi.cz .... Je to také bludisko s miliónpäť chodbičkami a miestnosťami. Ako popravde, ja som sa tam na prvýkrát stratila 😀 Ale pekné to je 🙂 Pozerám, že si z Nového Mesta... Tak to máš aj skoro naskok od domu 🙂 A keď spomínaš víkend, vo Valticiach je ešte aj zámok.... a vedľa od Valtíc sú Lednice....zase zámok, velikánsky park... Popozeraj na internete. My sme obe mestá dali za jeden deň, takže určite sme všetko, čo tam majú, nevideli.

romanovic
31. jan 2016

@pribinak jezis, to je uz skoro 7 rokov, fakt si stranku nepamatam.
Nasla som toto:
http://www.xdarceky.sk/daruj-hviezdu-p-3.html
http://www.star-registration.com/
http://www.starregistry.com.au/how-to-name-a-st...
urcite to bola nejaka .com stranka, nie .sk, ale fakt si nepamatam ktora presne.
Platila som len nejaku symbolicku sumu (ak vobec nieco) a mailom mi prisiel certifikat, ktory som dala zafoliovat a zaramovat so suradnicami a textom, ktory som navrhla.
Polohu hviezdy som neoverovala, ani neskusala kolonizovat 😀, ale moj stary bol uplne na makko 😀

pribinak
31. jan 2016

@romanovic pogugli ;) počkám

pribinak
31. jan 2016

@romanovic jeeeeej, dakujem, idem to preštudovať

svetluska82
31. jan 2016

takze dievcata pripajam sa, dnes ma s tym muz nasral,lebo ofrfle kazdorocne vsetky darceky,tak ja sa uz pytam dopredu so slovami"toto by ta potesilo?" a jeho nikdy nic nenadchne, on je v podstate hrozne znudeny clovek...dnes ofrflal pobyt v tatrach, v alpach, oslavu na chalupe s pecenym prasatom a vatrou a dokonca aj zazitokove darceky....takze ostane bez darceka a bude prekvapeny poriadne zrejme. 🙂

jarabicka
autor
1. feb 2016

@leskky kúpili ste im víkend?cenovo to bolo koľko cca?mali aj degustáciu so somelierom?

leskky
1. feb 2016

@jarabicka boli to 4 dni/3 noci. Degustácie mali pekne s výkladom. Pre dve osoby to vyslo nejako do 150,- EUR. Bola to nejaka podobná akcia ako maju na stranke teraz.

jarabicka
autor
1. feb 2016

@leskky čo som slepá?teraz tam majú nejakú akciu, nevidím to...

vlastulina1
1. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@svetluska82 dobre si to vyriesila, vsak ked sa mu nic nepaci tak naco zbytovne minat peniaze :D

julca15
1. feb 2016

Ja by som mu kúpila dovolenku, alebo aspoň víkendovýpobyt pre dvoch, alebo nejaký adrenalínový napríklad zoskok padákom a k tomu možno ešte toto:
http://skvelydar.sk/darcekovy-kos-jack-daniels/...

jasminet
1. feb 2016

@romanovic tak toto je uz plne top napad -idem aj ja popozerat - mojho muza to caka o rok a vesmir ho celkom bavi 😵 😵 a z hmotnych darov mi napadli hodinky a dat na ne vygravirovat nieco comu rozumieme iba my 😉

jasminet
1. feb 2016

@jarabicka napadlo mi, ze pri nitre je palenica a organizuju riadene ochutnavky - tak ked by lubil nejake tie hrusky, visne a podobne... 😉 moj teda nie, ten je skor na pivo, tomu mozno nejaku pivnu exkurziu s pobytom

jarabicka
autor
1. feb 2016

@jasminet ďakujem za radu, v našej oblasti kde bývame, tak sa pááli toho moc 😝 tak to by som ho asi ničím neprekvapila... 😝 on by si prišiel skôr na vinnú akciu, tak uvidíííme asi niekde vinnú ochutnááávku a už aj na niečom pracujem 😝 vďaka
@leskky 🙂

jarabicka
autor
1. feb 2016

@leskky vaši aj niečo navštíívili v okolí?nech nám dajú nejaký typ aby sme to využili a čo najviac videli...podľa všetkého som sa rozhodla pre toto...tá degustácia prebiehala v skupine ľudí alebo ako?