Darček pre mamu bez záľub k 50tke

22. apr 2023

Ahojte som trošku zúfalá. Mamina mala 50te narodeniny, budúci víkend ideme na návštevu a ja stále nemám darček 😬 Mamina proste nema žiadne záľuby, z roboty domov, niečo porobiť doma, navariť si,a ráno zasa šup do roboty. Žiadne športy, Žiadne kamarátky, nečíta knihy, na výlety nechodia proste s ocinom sú domasedi. Som z toho na nervy😬, smart vysavac dostala minulý rok, do kuchyne jej spotrebice netreba, chcela som jej aspoň nejaký bicykel z decatlonu lacnejsi ale že ona na ňom chodiť nebude. Neviem fakt neviem, na kozmetiku ide raz za pol roka.mozem si dovoliť dat za darček max 300e ...chcela som niečo pamätáte lne ale nič ma nenapadá,šperkov ma dost

pribinak
22. apr 2023

Lístky do divadla?

s_o_n_i_k_e
22. apr 2023

Wellness, Koncert - mamina má moja 70 a ja som skôr na tie zážitky, tak by som jej chcela kúpiť lístky na Lucku Bílu v TN v ZA je to na Trenčianskom hrade alebo v ZA Budatinskom zámku 🙂 tak verím že ju to poteší 🙂

nelca84
22. apr 2023

kavovar?

autor
22. apr 2023

@nelca84 majú nový🙂 ďakujem za ochotu poradiť

lenka7477
22. apr 2023

tak ju vezmi na obed , do kina - babský deň- nie je všetko o daroch

0silvia0
22. apr 2023

Hudbu aku pocuva? Nejake listky na koncert, nech idu s otcom? Pobyt v kupeloch na vikend?

mapypotkancek
22. apr 2023

Píšeš že príde domov a vari, vari (pečie) tak, že to má rada alebo je to nutné zlo? Lebo ak to má rada, či už varenie alebo pečenie, tak mi zišlo na um, že by mohol byť dobrý darček nejaký kurz varenia alebo pečenia podľa toho, akú má rada kuchyňu. Teda mňa by to určite potešilo. A inak, úplne Ti rozumiem, ja mávam ten istý problém.... Och. A píšeš aj, že upratuje, tak možno (ak nemá to upratovanie rada) tak robotický vysávač, nech ma o starosť na deň menej (za predpokladu, že má rada praktické darčeky a neurazí ju to)

domkakvet
22. apr 2023

Darcekovy kos, do toho nejake vino s napisom 50 plus listky na nejaky vylet pre dvoch.

evica17
22. apr 2023

to ze s ocinom su domasedi, neznamena ze by nikde nesli. nasi malokedy spolu niekde isli, max na radosincov, ale ked im kupime nieco so sestrami, alebo vybavime, idu a su mega statsní (teraz divadlo, silne reci, minule letecka dovolenka, kupele). cize podla mna keby jej das listky do divadla, pripadne listky do welnes na masaz a jeden vstup (do nejakeho aqua alebo co ) tak by sli a boli by radi. alebo jej napises nejaku pozvanku, ze na vylet s vami na nejaky hrad alebo muzeum ak maju radi a tak

tykat
22. apr 2023

Cez leto nepestuje kvetiny? Balkon,zahradka? Nejaku poukazku do zahradnictva?

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
22. apr 2023

Ja som za šperk aj, keď píšeš, že má toho dosť náušnice, hodinky, kabelku..

54tinka54
22. apr 2023

Nemá nejaký obľúbený obchod napr s oblečením? To by si jej mohla dať darčekový poukaz na nákup. Prípadne nejakú crepnikovu kvetinu, poukaz na kozmetiku, pripadne víkendový wellness

pinkgirl
22. apr 2023

Čo tak hodinky na ruku? Nejaké pekné nadčasové Fosil, Festina, alebo niečo z tých módnych značiek.

lauriik
23. apr 2023

Ja by som dala poukazku na wellness.

maxalla
23. apr 2023

Zazitok urcite. Mamina uz mladsia nebude, tak nech si robi teraz, kym moze. A to, ze nikam nechodia neznamena, ze ak dostanu darom, tak sa tomu nepotesia a nepojdu.

maxalla
23. apr 2023

*nech si robi spomienky iz teraz*

slavkadi
23. apr 2023

Rozumiem ti, moja mama je podobná, nikam nechodia, dali sme jej raz poukaz na masáž, nešla, prepadol. Ale napr na víkendový pobyt v neďalekom hoteli s nami a vnukom sa dali nahovoriť, až som bola prekvapená, to sme šli všetci spolu. Možno prenajať chatu, spraviť rodinný víkend, guláš, grilovačka, všetci spolu, to by sa im páčilo. Alebo ísť všetci spolu do toho divadla, čo ti dievčatá spomínajú. Proste darovať spoločný čas.

1ryba
23. apr 2023

Predplatné tv programu, predplatné tv operátora a tv staníc na rok, darčeková poukážka napr. na tepovanie gauča, kobercov... alebo auta, ak má auto. Ja by som tiež dala upiecť tortu a pozvala mamu s otcom na večeru do reštaurácie. Mne sa pre ľudí bez záľub osvedčili aj darčekové poukážky do Lidl, Kaufland, Slovnaft na benzín, zaplatenie diaľničnej známky a pod.

maxalla
23. apr 2023

@1ryba Prepac rybicka, ale kebyze dostanem na jubilejnu 50 "poukazku na tepovanie kobercov", tak by som sa asi na dotycneho pozerala, ci je pri zmysloch

janage
23. apr 2023

Majú dom či byť? Ak dom so záhradou, kúpila by som strom podľa jej vlastného výberu. Okrasný kľudne. Bude v jeho tieni piť kávu na dochodku😉

nikus93
23. apr 2023

Opytala som sa jej co chce, vybrala si kreslo a sadu tanierov. Raz sme jej dali vylet do viedne lebo tam chcela ist, poukazku na zlavomat, vtedy isla na pobyt s kamoskou do polska..z toho zlavomatu si vie vybrat hocico

ivangeline
23. apr 2023

penazny poukaz do obchodu kde chodia

kp7333
23. apr 2023

Ak ma zahradu alebo terasu, tak nieco do nej - napr. relaxacne kreslo, zahradnu hojdacku, lavicku, pekne kvetinace, dekoracie. Pripadne hodinky, nausnice, sperkov nie je nikdy dost. Alebo sa jej spytaj, co by si priala.

mateson
23. apr 2023

A nemôžeš sa normálne opýtať,čo by si želala? Ja keď som mala 50 tak som od dcéry dostala záhradný nábytok. Vždy si povieme čo by asi tak prišlo vhod. Teraz som mala 53 a bol to príspevok na slnečné okuliare do optiky vo forme poukážky. Mňa teda vždy poteší dobrý parfém, kabelka . Ale aj keď si toto s dcérou kupujeme , tak si vždy povieme presne aký parfém, či pošleme link na kabelku. Radšej takto, ak to nemá sadnúť. Človeka poteší ak dostane po čom túži. Ak nič nevymyslíš , daj peknú kyticu a do obálky peniaze. Za mňa najrozumnejšie riešenie.

1ryba
23. apr 2023

@maxalla mňa by to potešilo, vlastne všetko by ma potešilo okrem lapačov prachu. Kľudne aj keby mi celý dom vyupratovali. Ja 50 beriem ako hocijaké iné narodeniny. Mňa tie davové psychózy s oslavami jubileí neberú. Ale to som ja.

silviak
23. apr 2023

Vylet lanovkou na Lomnicak, mna by to mega potesilo. alebo nieco co si sama nekupi. Urcite po niecom tuzi.

teleskop
23. apr 2023

porad sa s otcom pozna ju viac...

ninah1486
7. júl 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ak rada varí tak kvalitné nože do kuchyne určite potešia, ja som takto kupovala tiež mamine od značky dellinger a nevie si ich vynachváliť

beahavala
10. júl 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

@ninah1486 toto je darcek, ktory urcite potesi zenu, ktora sa rada moce v kuchyni 🙂