Darček pre kolegyňu k 60tke

1. sep 2021

Ahojte 🙂
Kolegyňa bude mať 60 a dohodli sme sa s kolegyňami že sa jej na niečo poskladame ale nikto nevie ze čo. Ked sme sa bavili tak každý len ze niečo pekne a že ved ty vyber a poskladame sa. Pracujeme vo výrobe. Malo by to byť niečo na pamiatku aby mala. Ale každý len že niečo nech vyberiem a poskladame sa 🤔🤔🤔

grace55
1. sep 2021

Minule som kupovala presne dar pre kolegyňu k 60, bola to poukážka do obľúbeného obchodu. Ďalšie kolegyne jej dali niečo ozdobné do záhrady. Asi záleží od sumy...

autor
1. sep 2021

@grace55 veď toto. Býva v paneláku záhradu nemá. Má problémy s nohou takže ani záhradu nemá 🙂

pribinak
1. sep 2021

Masáže ?

autor
1. sep 2021

@pribinak chceme niečo na pamiatku. Ledva sa kolegyňa hýbe v zmysle že napr keď sme mali preventívku tak ltt na tu "posteľ" sa dostala. Má zdrav problémy aj

jumama
1. sep 2021

My sme jednej kolegyni dali retiazku s priveskom a pacila sa jej. Moze to byt nieco malicke, nejaky kvietocek, srdiecko...

ukulela
1. sep 2021

Výber dáky šperk, ak ich ma rada. Alebo nejakú sadu knih, ak rada číta? Čajový servis.... pripadne pekne hodinky na ruku, ak používa?

savanna
1. sep 2021

Podla mna najlepsia je nejaka poukazka, poukaz na sluzbu, pobyt...ak chcete za kazdu cenu kupit vecny dar, priamo by som sa opytala, co by si predstavovala, a hlavne, co by vyuzila. Inak to vacsinou s vecnymi darmi skonci tak, ze zostanu niekde odlozene alebo sa po case vyhodia.

sisabe
1. sep 2021

Ja by som možno víkendový pobyt pre dvoch s wellness ako voucher nech si sama môže zvoliť termín.

autor
1. sep 2021

@ukulela hodinku má. 🙂 tiež som rozmýšľala že niečo také ako šperk.

@jumama ja som rozmýšľala tiež nad niečím takým

@savanna vieš, keby že sa jej spýtame tak by to bolo buď zdravé nohy alebo aby bola zdravá to jej nevieme splniť bohužiaľ ☹

Musíme dať hlavy dokopy asi v robote aby zasa nebolo že niekto niečo kúpi ostatní nebudu súhlasiť ...

tomika
1. sep 2021

Moja kolegyňka chcela nástenné hodiny do obývačky. Tak dostala poukaz, a sama si vybrala. A ma pamiatku na nás.