Darček pre kolegyne pri odchode na materskú dovolenku

9. aug 2024

Ahojte, odchádzam na MD a v pondelok sa posledny krat uvidim s kolegyňami, s ktorymi mame veľmi dobre vzťahy a som presvedčená, že na rozlúčku niečo dostanem. Pracovali sme viacmenej online a osobne sa nevidíme často, skoro vsetky cestujeme pomerne dlho do kancelárie, takže neplánujem tahat nejaké občerstvenie. Poraďte mi niečo na rozllucku odo mňa pre ne? Ďakujem

januska12323
9. aug 2024

Objednaj občerstvenie blízko práce.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
9. aug 2024

@monsterablue nebudú tam, plánujú výpovede.

muchotrafka298
9. aug 2024

SI presvedcena, ze nieco dostanes? Nemusis od nich dostat nic. U nas sa napriklad pri odchode nedava nic, ani sa neskladame. Nas je ale viac.
V dnesnej dobe vies objednat obcerstvenie aj s dovozom, ci uz chlebicky, mini bagety, kolace, cokolvek.

cacianka
9. aug 2024

ešte som nepočula, že žena ktoá odchádza na MD rozdávala darčeky, to skôr opačne - kolegyne dávajú darček nastávajúcej mamičke, alebo až po narodení dieťaťa tomu dieťatku niečo donesú pri dohodnutej návšteve.
mamička akurát ponúkne malé občerstvene na rozlúčkovom posedení, ktoré sa v dnešnej dobe dá ľahko objednať aj s donáškou. chlebíčky, plnené croisanty, pagáče aj koláčiky. zmes fornetov.

lindus_esterka
9. aug 2024

Nám kolegyňa doniesla tortu, dali sme si k nej kávu a mali z toho také mini-posedeníčko. Mne sa rátalo hlavne to, že sme posedeli, pokecali, zasmiali sa. Ak objednáš chlebíčky/koláčiky, nič tým nepokazíš. Ak máte fakt dobrý vzťah, tak ich pozvi po práci na kávu

pinkgirl
9. aug 2024

Pozvi ich poobede na kávu a zákusok, alebo na obed objednaj pizzu a dáte si spolu posledný obed pred tvojou MD.

martul
9. aug 2024

Pozvi ich na obed, alebo neskôr na ,,fajront " na kávu a zákusok.

kp7333
9. aug 2024

vezmi aspon bonbonieru a nejake krekry, ak nechces tahat zakusky. darceky/drobnosti su zbytocne lapace prachu. ja som dostala od kolegov kyticu, ked som odchadzala na matersku.

autor
9. aug 2024

Ďakujem za názory, už som niečo vymyslela🙂

oblecenie99
9. aug 2024

Ja som si objednala do práce občerstvenie, misy, chlebíky, zákusky. Skôr ma prekvapili oni, ešte aj teraz som dojatá, a už sú to roky ☺️

martul
9. aug 2024

Čo