Darček pre kamarátku na 20-tku

1. máj 2023

Dobrý deň, potrebovala by som nápad na originálny darček pre kamarátku na 20-te narodeniny.

Čo sa týka jej koníčkom a vlastnosti tak ma rada iné kultúry, náboženstva (nie, že by praktizoval, ale zaujíma sa o to). Napríklad o Indiu, Brazíliu... Nedávno sa takisto začala zaujímať o investovanie. Miluje varenie a rôzne kuchyne (napríklad indickú...). Je veľmi kreativna.

Chcela by som preto vymyslieť nejaký originálny darček. V maximálnej hodnote 50-70€. (Sme stále študentky)

Ak by vás hocičo napadlo tak vám budem veľmi vďačná.

natassha1
1. máj 2023

mne napadlo, ze kedze sa tak zaujima o ine kultury, mozno aj rada cestuje, ci? viem, ze niekedy sa daju zohnat aj letenky v tomto cenovom rozmedzi, myslim, ze keby pohladas, tak najdes letenku za rozumnu cenu na nejake zaujimave miesto, ktore by ste mohli navstivit moznoze aj spolu🙂

domkakvet
1. máj 2023

Ked ze su to okruhle narodeniny, tak by som nieco co jej ostane na pamiatku napriklad kucharsku knihu s venovanim na 20 narodeniny, ked ze rada vari, alebo kyticu s 20 v ktorej budu ponapichovane aj recepty.

autor
1. máj 2023

@natassha1 no len s tým je to strašné komplikované, že ona má v podstate už takmer plne leto, takže by bolo ťažké uhádnuť termin, kedy môže

autor
1. máj 2023

@domkakvet no kvety celkovo moc nemá rada. A neviem či tu kuchársku knihu, lebo väčšinou varí z internetu alebo si sama upravuje dosť recepty, takže neviem či by to vôbec využila

lindous
1. máj 2023

Darčekový kôš s rôznymi zaujímavými exotickejšimi surovinami a koreninami, ktoré môže potom v kuchyni využiť? A ak chceš aj niečo na pamiatku môžeš tam prihodiť nejakú personalizovanú vareškou napr. 😊 Nebola by to síce bežne prvá voľba pre 20 ročnú babu asi, ale z tvojho opisu sa mi to celkom hodí 😊

isis234
1. máj 2023

Knihu "Svetová kuchárka" - tam si nájde recepty, ktorým sa isto poteší. Nemusí z netu hľadať

autor
1. máj 2023

@lindous vďaka, o niečom podobnom som zatiaľ rozmýšľala aj ja, už len nájsť tie exotické suroviny 😅

melindaaaa
1. máj 2023

Mna napadol kurz varenia.

popoluskaxy
1. máj 2023

Ak by si potrebovala korenie, tuto stránku veľmi odporúčam: https://www.davidkovokoreni.sk/eshop/kategorie-...
Majú všeličo. V darčekových setoch je ak kuchárka.