Darček pre kamarátku

zankalh
26. mar 2023

Ahojte.
Kamoska s manzelom si kupili novy byt.Pojdeme k nim na navstevu a neviem,aky darcek by bol pre nich vhodny.Chcela by som nieco do toho bytu pre nich.Maju 40+,takze maju uplne vsetko.
Viete poradit?Daky doplnok trebars?
Dakujem

jarmila2010
26. mar 2023

kvet v kvetinaci+poukazku do obchodu typu jysk,mobelix

vkatush
26. mar 2023

@zankalh úprimne, najhoršie čo môže byť, kupovať niekomu niečo do bytu (pokiaľ ti vyslovene nepovie, že toto presne také chce).

Darčeková poukážka a nejaká drobnosť, kvet, fľaša,... Nech si oni kúpia podľa seba, svojho vkusu a predstáv a ocenia to viac ako nejaký lapač prachu, čo sa im ani nemusí páčiť.

jarmila2010
26. mar 2023

este mi napadlo predplatne casopisu o byvani...

petamich
26. mar 2023

podlam mna kvet v nejakom neutralnom kvetinaci je v pohode, mna potesili a potom pripadne nejaka poukazka do uz spominanych obchodov 🙂 pripadne klasika vino/dezerat

muchotrafka298
26. mar 2023

Ja teraz davam kamoske k narodkam vintage vazu, ona ma tak zariadeny byt v retro style. Ale uznavam, ze je to velky risk, lebo uplne presne neviem, ze ci by si to sama kupila. Na tvojom mieste vezmem poukazku do nejakeho obchodu alebo aj online s domacimi potrebami, doplnkami a tak. Ale zalezi aj od budgetu, ak je nizsi, tak nejaky kvet v kvetinaci.

marca12
26. mar 2023

@zankalh len nie darcek do domu. Nevies,co sa im hodi,paci,co by chceli. A ci vobec chcu nejaky lapac prachu. Radsej im daj poukazku do zahradnictva alebo nejakeho obchodu. Ja osobne neznasam darceky do domu.

h2
26. mar 2023

Kúp im darčekový kôš s jedlom a nápojmi, ktoré majú radi. Do bytu určite nič! Majú 40+ a nový byt. Určite úplne presne vedia, čo v ňom chcú mať a čo nie.

queen_mary
26. mar 2023

Najcastejsie kupujem difuzery, sadu mydlo a krem na ruky do kupelne/kuchyne od Rituals (alebo loccitane), sada poharov od villeroy boch, alebo rosenthal nejaku misu servirovaciu,...

minesasubu
26. mar 2023

Aj my pojdeme cca o mesiac ku kamosom , kupili byt a este prerabajú tak cakame kedy nas pozvú 🙂 ja som rozmyslala ze im spravim darcekový kos ( vino, sladke, slane, sviečka ) samozrejme im zoberieme kyticu kvetov
je velmi tazko kupovat nieco do bytu ak nevies ako to u nich vyzera a aky maju vkus , mna este napadol taky ten osobny sluha je podla mna fajn na povesenie oblečenia

gabika0825
26. mar 2023

@zankalh doplnok by som nekupovala, ak s mužom dopredu neviete v akom štýle to majú zariadené a ak dobre nepoznáš jej vkus na bytové dekorácie a doplnky. Skôr by som im kúpila vinnú kazetu, nejaké kvalitne vínko s nejakými peknými pohárikmi… podľa mna ideálne

zankalh
autor
27. mar 2023

Kupila (objednala) som nakoniec darcekovu kazetu od rituals.Tym fakt nic nepokazim.A kupim vinko.
Dakujem vam zienky ❤️