Darček pre dvojičky dievčatá k 3. narodeninám

tina154
1. okt 2024

Ahojte maminky prosím vás poraďte mi čo kúpiť na narodeniny dvojičkám k 3 rokom? 😔🙏🏻
Už som zúfalá s toľkého rozmýšľania a vymýšľanie už ma naozaj nič nenapadá nakoľko hračky majú kočík s bábikou dostali pod stromček, odrážadlá s toho už vyrástli.
Ja už naozaj neviem čo im kúpiť.
Už mi aj všetky moje nápady odišli čo by sme im mohli kúpiť poprosím vás prípadne aj foto z vašim návrhom.
Ďakujem za každú jednu radu som nesmierne vďačná 😔🙏🏻♥️

zuzanazuzana26
1. okt 2024

@tina154 Magneticky piesok,stym sa urcite obe pohraju spolu.

enoula
1. okt 2024

Magneticka stavebnica, su rozne druhy a rozsirenia, s guličkami, autickami, duhove, hrad, ..
Kabelky, sukne nejake krajsie, batohy, ..
Prvé spoločné hry, kreatívne zosity, lepenie, skrabanie, .. pozri trebars babyknihy a podľa veku určite najdes kopec zaujímavých veci

vilma7
1. okt 2024

Bicykle, kuchynku na hranie aj s výbavou. Lego Duplo.

simona20201309
1. okt 2024

@tina154 otvor si stránku pinguland.sk hopla.sk happybunny.sk a chod podľa kategórií.
Neverím ze si nevyberies
My nevieme co mate a co nemáte. Ani co dievčatá rady robia. A ak majú všetko- 3 roky sú obrovský medzník. Už im hádam nenechas hračky s ktorými sa hrali ako 2r
Ja mam presne opačný problém. Mam zoznam a vyskrtavam co nekupit.
Skus napísať nad čím uvazujes a skôr ti poradíme.
Ja som sa tu na MK dozvedela o maileg značke. Pozri si www.minitoys.sk
Tie myši sú naozaj čarovné. U nás ficia na dennom poriadku a so žiadnom hrackou sa toľko nevyhrala. Tiež ich dostala na 3r. Toto by malo úspech podľa mna

lujza123
1. okt 2024

Princeznovske/vílie kostými, aj s doplnkami nejakou korunkou, čelenkou, kúzelnou paličkou,krídelkami

Magneticky piesok, sliz do kúpeľa (co ti spraví ružovú či inak šialene farebnú slizovu kúpeľ)
Výtvarne veci, napríklad magnetická tabuľka na kreslenie , niečo na vyskrabavanie, nálepkovanie
navliekaciu sadu goráliek

Ja som dcére v tej dobe dosť kupovala duplo a aj rôzne kreatívne hry. Akoze najväčšiu radosť v tom veku jej robili gýčové blbosti, ale je dôležité u deti, hlavne u dievčat rozvíjať kreativitu, logiku. Stavebníc pre chlapcov je veľa, pre dievčatá už menej - takých co by ich bavilo, co je škoda.

tina154
autor
1. okt 2024

@simona20201309 práveže hračky ktoré už nepoužívajú a nehrajú sa s nimi posúvam ďalej. Uvažujem nad nejakými stavebnicami dievčenskými, alebo nad nejakými drobnosťami do kuchynky. Pozriem si stránky ktoré ste spomínala snáď niečo nájdem. Ďakujem 😊

tina154
autor
1. okt 2024

@lujza123 Tie kostýmy to nieje zlý nápad ale piesok, sliz do kúpeľa to neviem či je vhodný darček pre dievčatá k 3 narodeninám. No v každom prípade porozmýšľam aj nad vašim návrhom. Ďakujem 😊

tina154
autor
1. okt 2024

@vilma7 Bycikle máme aj kuchynky iba že výbavu nie len neviem čo konkrétne kúpiť do tej kuchynky nakoľko dievčatá kuchynka veľmi baví Ďakujem 😊

tina154
autor
1. okt 2024

@enoula vyskúšam pozrieť snáď nie o nájdem. Ďakujem 😊

tina154
autor
1. okt 2024

@zuzanazuzana26 akurát som pozerala ten piesok no obávam sa že to nieje vhodný darček k 3 narodeninám. Nakoľko aj na internete je písané že je to vhodné od viac ako 3 rokou a odporúčaný vek je písaný 5 rokou tak neviem či sa aj oplatí také niečo kupovať ale ďakujem za radu. 😊

katulkagajdos
1. okt 2024

@tina154 ked mala moja 4 roky, dostala connetix stavebnicu - ona aj celkovo rada stavia, a k tomuto si fakt skoro kazdy den troska sadne a sa zahrá

zuzanazuzana26
1. okt 2024

@tina154 nasa dostala k 3 narodeninam a pekne sa stym vie uhrat sama alebo zniekym

lujza123
1. okt 2024

@tina154 ja obidvoje piesok aj sliz mám odskúšané aj u svojej dcéry aj u iných škôlkarov a vzdy to malo veľký úspech. Ale ty si poznáš deti, pokiaľ ešte všetko oblizujú ochutnávaju tak s tymto treba počkať

nelka93
1. okt 2024

@tina154 tiež sme kupovali pre 3 ročného chlapčeka magnetický piesok a hra sa so sestrou. Maju vlastne všetko k tomu a baví ich to. 🙂

simona20201309
1. okt 2024

@tina154 do kuchynky toto.... veľmi odporúčam. Vyhrajú sa s tým veeelmi dlho
https://www.stiefel.sk/e-5176-ovocie

https://www.stiefel.sk/e-5177-zelenina

simona20201309
1. okt 2024

@tina154 k tej zelenine a ovociu ak nemáš kúp aj farebne misky s pinzetou. https://www.stiefel.sk/e-3904-misky-a-pinzety

tina154
autor
2. okt 2024

@katulkagajdos super nápad kde zoženiem takú alebo podobnú stavebnicu prosím vás aj moje dievčatá veľmi radi stávajú hlavne čo sa týka Lega milujú stavať domčeky a podobne. Ďakujem 😊

tina154
autor
2. okt 2024

@zuzanazuzana26 možno ma budete odsudzovať ale ja som skôr ten typ mamičky, ktorá sa bojí dať také niečo deťom, lebo pre mňa sú ešte malé ale ďakujem za radu 😊

tina154
autor
2. okt 2024

@lujza123 presne tak ako ste napísala moje dievčatá niektoré hračky skúmajú dávajú do úst, olizuju a tak podobne takže s týmto naozaj radšej počkám ale aj vám ďakujem za radu 😊

tina154
autor
2. okt 2024

@nelka93 ako som už spomínala moje dievčatá radi skúmajú, dávajú do úst, olizuju a proste skúšajú čo to je vlastne za hračku

tina154
autor
2. okt 2024

@simona20201309 ďakujem to je naozaj super nápad ... tak jeden darček už máme vybratý ... Zelenina a ovocie do kuchynky ... 😊

tina154
autor
2. okt 2024

@simona20201309 super pozriem aj inde či také podobne nemajú a určite kúpime ... Ďakujem 😊

tina154
autor
2. okt 2024

@simona20201309 waw tak toto je naozaj super nápad ... Tak to bude jeden darček aj s tou zeleninou a ovocím ... Super ďakujem 🙂

simona20201309
2. okt 2024

@tina154 som rada ze som pomohla a určite sa vyhrajú

tina154
autor
2. okt 2024

@simona20201309 ďakujem snáď máte pravdu a vyhrajú sa s tým 🙂