Darček pre 50 ročných rodičov

t_nerpas
25. júl 2021

Dobrý deň, mám obrovskú dilemu. Budúci rok oslavujú moji rodičia 50 rokov a neviem aký darček im kúpiť. Mame som vymyslel knižku , larfém a náušnice a tatovi vôbec neviem. Vedeli by ste mi prosím poradiť čo im kúpiť ? Predom ďakujem za odpoveď

lenkasarka
25. júl 2021

@t_nerpas možno nejaký spoločný pobyt.

kitycat
25. júl 2021

Spytaj sa mamy

lintu
25. júl 2021

Darčeky by sa nemali kupovať len tak halabala len aby boli, ale aby dotyčného aj potešili. Takže zamysli sa nad tým, čo vaši majú radi, čo sa im páči, či im niečo nechýba, nechceli by niekam ísť, nemajú nejaký nesplnený tajný sen.... Pokojne sa inšpiruj aj ich záľubami. Nejedného človeka poteší to, čo pre druhých vyzerá ako totálna blbosť.

miadi
26. júl 2021

My sme sa normalne opytali mami a chcela k 50 tandem zoskok padakom. Co by ma v zivote nenapadlo zeby chcela. 😂tak to dostala a velmi sa jej to pacilo. Ked maju obaja 50 naraz tak nieco spolocny vylet nieco zazitkove alebo relaxove. Knizku parfem nausnice das mame na vianoce .

evkamotka
26. júl 2021

Ak take "mensie veci" ešte je tip sperkovnica.
Ale ja by som im dala k 50 radsrj vikendovy pobyt, ak je to drahe, tak 3hod vstup do wellness alebo zazitkovu veceru. Toto dostali moji rodicia k 50,60 a pochvalovali si z dovodu, ze uz vsetko maju a ocenia radsej vylet/veceru/wellnes

zuzap33
26. júl 2021

@t_nerpas to sú také darčeky čo sa dávajú bežne k sviatkom. Určite spoločný darček, nejaký wellnes predĺžený víkend alebo krátky kúpeľný pobyt pre oboch.

pribinak
26. júl 2021

Kniha, parfum to sú take bežne nudné darčeky. Však aj trosku sonduj čo by chceli. Však budú mat 50tku a nie 80tku.
Čo tak kúpiť nejaký predĺžený Víkend, alebo nejaký zážitok?
Ste súrodenci, poskladajte sa.

martinaju
26. júl 2021

My sme kupili dovolenku pri mori. Radi chodia k moru takže sme ich nechali nech si vyberú kam. Keď bude mať mamina 50 tiež niečo také ale ona je skôr na spoznávacie zájazdy tak buď dovolenka plus nejaký výlet tam alebo normálne spoznávačku ale tiež necháme na nich nech si vyberú.

nina19833
26. júl 2021

@miadi toto sme aj my kupovali svokrovcom :D svokor ešte na vojenčine skákal padákom, má za sebou niekoľko zoskokov, tak sme mu to kúpili, že si pripomenie tým aj staré časy. Dopredu sme to ale spomenuli a svokra hneď, že veď ona by to tiež skúsila.

evkamotka
27. júl 2021

Mama dostala k 50 spoznavaci zajazd do egypta, k 60 pompeje, oco wellnes vikend pre dvoch. Medzi tym isli este na poznavacku do turecka. Vzhladom ku covidu asi radsej slovensko ale tu je tiez vela peknych miest na dovolenku

mia353
19. aug 2021

Zdravím, neviem, či je to ešte aktuálne, no ak áno, tak sa pridávam s malou inšpiráciou, kreslím z fotografií, ak by ste mali záujem, pokojne napíšte

luccija
19. aug 2021

@mia353 to je krásne🙂zajtra Ti môžem poslať jednu fotku?pôjdem k mame a odfotim jej psíkov a to by som chcela nakresliť.
@t_nerpas ja mám rada zase darčeky typu ako píšeš nausnice, hodinky a nie zážitky, ale koľko ľudí ..ja som kúpila máme na 60 tku nausnice

luccija
19. aug 2021

@miadi tak ty si dobrodruh po mame🙂

miadi
19. aug 2021

@luccija ale cestovat je bojko. V tom je taka ze s chlapom a ck inak je vsetko smrt. A maloktora krajina je ok vsade nieco zle 😅Neviem ju dostat mimo Svk na dovcu len tak hoci som zila na 3kontinentoch. Ona potrebuje “sluzby delegatky” ktoru vidi len cestou z letiska do hotela. Tak sa jej prisposobujem nech je klud. Snad buduce leto zas niekde pojdeme.

luccija
19. aug 2021

@miadi áno stará škola potrebuje istotu, keby niečo je tam delegátka.Mne, keď dieťa ochorelo na dovolenke a silné horúčky delegátka celý deň nezdvíhala mobil tak cez recepciu sme vybavili lekára a nemocnicu

simca06022011
19. aug 2021

ak chodia po welnessoch tak to,alebo dovolenku pri mori, len teraz je to take kadejake... ak nechodia a chceli by tak duplom. Posledne 50tky u nas sa oslavovali vo velkom, celorodine a teda deti davali hodinky/sperk (ostane na pamiatku) a welness v hoteli, kde chodia rodicia najradsej a pravidelne (to sa surodenci poskladali a myslim ze aj rodina prispela miesto "flasiek a poharov"). My sme niesli sochu od nejakeho slovenskeho sochara. Parfumy a knihy - to je tak na vianoce darcek, alebo bezne narodky, nie na okruhlicu, plus napr. moja mama v 50tke mala uz svoj styl, svoje oblubene veci, ktore si ona kupi sama... Ale ty ich teda poznas najlepsie. Moj otec je sportovec, ale vsetko ma.. na narodky dostal odo mna zimne pneumatiky :DDD

miadi
19. aug 2021

@luccija delegatky su nanic 😁ale fajn job pre baby co chcu byt opalene. Mozno v minulosti ked ludia nevedeli jazyky Nebol net atd to malo nejaky zmysel.

mia353
21. aug 2021

@luccija kľudne nafoťte, poprípade môžeme nakombinovať viacero fotiek 🙂