Darček pre 5 ročných chalanov

zuz1177
3. máj 2022

Maminy, prosim poradte s cim sa najradsej hraju / co najviac bavi vase 5 rocne deti? Hladam inspiraciu na darcek k narodeninam pre 5-rocne dvojicky. Dakujem za vsetky tipy ;)

deedol
3. máj 2022

moj ma 4r, ale vidim to v najblizsom obdobi na lego.

zuz1177
autor
3. máj 2022

@deedol a hra sa uz aj s normalnym legom? Tito chalani maju duplo, to zboznuju, tak rozmyslam, ze uz by som im dala nejaku klasiku.

vlucifuk
3. máj 2022

@zuz1177 My máme tiež dvoch a v piatich už fungovali na lego city...Je aj séria lego city 4+. Má síce malé klasické kocky, ale sú jednoduchšie na poskladanie ako normálne lego city.

deedol
3. máj 2022

@zuz1177 ano, cca od 3,5r zacal pomaly stavat normalne lego. este mame aj duplo, ale uz sa k nemu velmi nevracia (akurat duplo vlaky si pusta rad doteraz).
momentalne ma 4r a zvlada 5+ a s nasou malou pomocou aj 6+. ked uz je to poskladane, tak sa vie trocha zahrat aj sam. odporucam tiez nieco z rady lego city (poziarnici, policajti, mesto, nemocnica...)

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matapo
3. máj 2022

...moj maly mal teraz 4 a kupujeme uz klasicke lego,v pohode zvladne sam postavit aj pre kategoriu 8+. Bavi ho to,prehra sa s tym hodiny, dni,...podobne aj starsie deti stale ficia na legu takze u nas lego nesmie chybat na ziaden sviatok 🙂

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
25. aug 2022

ja už zásadne hračky nekupujem, ide mať v septembri narodeniny a chceli sme mu kúpiť kolobežku