Darček pre 49-ročnú mamu

8. sep 2024

Ahojte poradte mi nejaky darcek pre mamu. Bude mat 49r, nie je materialisticky zalozena, na nicom si nejak nefici, nie je ani prieberciva ale vdacna za hocico. No predsa ako dcera chcem kupit nieco pekne, vhodne. Nic za miliony lebo to by som dostala este aj vynadane 😀
Dakujeem

pribinak
8. sep 2024

Lístky do divadla? Choďte spolu

dadka1997
8. sep 2024

Welness pobyt, listok do kina/divadla, poukážku do nejakeho obchodu, značkový parfém..

0silvia0
8. sep 2024

Nejaky zaujimavy kvet v crepniku?

minenkak
8. sep 2024

Desať masáži,desať návštev na kozmetiku, dovolenku

luccija
8. sep 2024

Ak má záhradu pekný kvet na terasu, alebo do bytu.Vonavku, krém, kozmetickú sadu, peňaženku poukážku na kozmetiku, pedikúru, pekný sveter,
@minenkak 10 návštev kozmetiky 450 eur🙂

minenkak
8. sep 2024

@luccija a čo,však nedala cenový strop

iinuska
8. sep 2024

Ak chodi ku kozmetickw, tak poukazka , alebo ku kadernicke

autor
8. sep 2024

A daju sa kupit listky do divadla ze vyuzije kedy bude chciet? To predpokladam ze nie. 😏 Kadernicka som ja takze to ma vystarane kazdy mesiac, kozmeticku by mi hodila o hlavu - nesla by. Raz som dala poukaz na pedikuru a vratila mi ho ze ona take nepotrebuje. 🤷 Asi teda do zahrady nieco mozem plus nejaky balik kremov alebo co.

1ryba
8. sep 2024

Choďte spolu na nejaký wellnes pobyt. Alebo kúp peknú kabelku. Neviem aký máš rozpočet. Ak za menej napr. Ľúbivé ak za viac napr. Dajana Rodriguez.

ibrunova
8. sep 2024

Poukážka do parfumérie? Slúchadlá? Telové mlieko, nejaká sada

luccija
8. sep 2024

Aj mojej mame ťažko kúpiť voňavku má ešte z Vianoc, krém má, kabelku dostala na minule narodeniny ona si vždy praje nejaky zvláštny strom, krik do záhrady🙂teraz mala narodeniny kúpila som jej tenisky.poukazky na procedúry nechce.

minenkak
8. sep 2024

Slúchadlá, nejaké delá

madeincssr
8. sep 2024

Poukaz na viacdnovy relaxacny/kupelny pobyt pre 2 osoby v peknych kupeloch (Bojnice, Piestany, Trencianske Teplice...) v peknom ubytovacom (liecebnom) dome s pol alebo plnou penziou. A ak by nemala s kym ist, pojdes s nou. Konkretny termin si potom dohodnete uz s recepciou.

mirage
8. sep 2024

tak ja mam o 2 roky menej, a brala by som manikuru, pedikuru, divadlo, veceru v dobrej kvalitnej restike, pobyt v hoteli, letenky, poukazku na parfem, dobru kozmetiku, poukazku do salonu dermakozemetiky, sperk/podla mojho vyberu/, toolko moznosti.

prasiatko30
8. sep 2024

Kup letenky do nejakej zaujimavej destinacie, zajednaj hotel a chodte obidve na 3-4-5dni - asi najlepsi darcek aky mozes dat tvojej matke zazitok spojeny so spolocne prezitym casom

zuzudrnda
8. sep 2024

Tie lístky do divadla sú super nápad. Hybajte spolu 💚 Dá sa aj darčeková poukážka. Sama som tak kupovala. Aj na masáž a iné. Zväčša takto riešim darčeky.

autor
8. sep 2024

Kiezby sme vypadli na pobyt 🙏 no mam 1,5 rocneho syna, to by som si neuzila ani nahodou.
Dakujem kocky za rady 😉 nieco vymyslim

simca06022011
8. sep 2024

preco by si si neuzila pobyt? ja som bola s mamou a dcerou a super bolo.. pri malej sme sa prestriedali, islu na masaz, dieta aj spalo, vybehalo sa vonku... :D na kupele je mozno este mlada... moja by teda v tom veku nesla :DD
ALe napr. ak nic nepotrebuje domov, zobrala by som ju na obed/veceru, a napr. kupila nejaku vonavku, kozmetiku, co viem ze bude pouzivat, mozno nejaku tasku/kabelku? Neviem aku ma zahradu/dom/byt ale aj tam by sa dalo daco vymysliet...🙂