Darček pre 4-ročného chlapca, ktorý má všetko

3. mar 2024

Ahojte, sme pozvaní na oslavu ku mužovej sesternici, ich syn mal meniny aj narodeniny. Dieťa má hračiek po milú jarmilu, má 4 roky, keď sa ich pýtam čo pre malého ako darček tak nič netreba, na oslave bude asi 70 ľudí (celá rodina, každú rok to zbytočne preháňajú). Keď sme boli u nich som si všimla že knižnicu má skoro väčšiu ako ja x detských knižiek, áut a dopravných prostriedkoch má tiež požehnane, všelijaké skladačky všetko možné, má kreatívny kútik kde má pasteliek, plastelín, pečiatok a neviem čoho ako pre škôlku. Peniaze neberú, oblečenie sa neodvážim kupovať lebo to oni kupujú len vybrané značky. Kúpila som tri vstupy do herne v meste a nejaké kapsičky a chrumky ( viem že to jedáva) čo ešte kúpiť?
To dieťa má všetko a už ho ani nič nebaví, radi robia veľké a honosné oslavy tak nechcem aby ich darček urazil že je slabý, ale fakt netuším čo ešte, bojím sa že sa netrafim a také veci už ma ( aj keď možno ani sami nevedia čo majú)
Už 3 krát sme so svokrou a švagrinou behali po meste a nič nekúpili
Mate nejaké rady? Ďakujem

matovicova
3. mar 2024

Opýtajte sa malého, 4 ročný ti už vie povedať, čo si praje dostať k narodeninám 🙂

autor
3. mar 2024

@matovicova povedal, dary v hodnote 100-150€ a toľko naozaj dávať neplánujem
Inak chce bicykel ktorý mu kupujú rodičia
Auto na ovládanie čo kupuje babka
Nejaký pracovný stolík čo mu druhá babka kupuje a tak je to veľa ľudí aby každému nehovoril to isté

arasidka123
3. mar 2024

Možno niečo zážitkové

dskjhfdlkdjhl
3. mar 2024

Listky do divadla.

yvanielka
3. mar 2024

Helmu na bicykel? Alebo lístky do kina, alebo "poukaz" na výlet že ho zoberieš niekam ty

jazula
3. mar 2024

Jednoznačne niečo nehmotné - vstup na nejakú detskú vystavu (ako sú teraz Šmolkovia v BA), permanentku do ZOO, vstup na trampolíny… Hmotné veci netrafíš a zostanú rýchlo zabudnuté, keď má toho veľa.

vreckovka2
3. mar 2024

Listky, alebo poukazku na listky - divadlo,kino, muzeum, zoo, bazen, komcert. Urcite by som nekupovala nic hmotne, ked ma toho tolko.

michelle567
3. mar 2024

Alebo do nejakého vodného parku

reanda
3. mar 2024

tyzdnovy pobyt na pustom ostrove.. bez batoziny 🙄
nekupovala by som nic.. ak sa urazia, ich problem.. toto je cisty nonsens, lamat si hlavu, cim este zahrnut dieta, co ma vsetko a praje si na svoje stvrte narodeniny "dary v hodnote 100-150€"

erika237
3. mar 2024

Mozno budem za blbu, ale hracku, oblecenie by som nekupovala, mozno aj tej prilby by som sa bala ci vyberiem taku co sa bude pacit.

Ty vies odkial ste, ale ako tu uz pisali vybrala by som listy niekam (zoo, aquapark, divadlo, predstsvenie), ja som aj za vouchre a prakticke darceky, nie nieco co ostane zapratane inymi hrackami a hotovo.

autor
3. mar 2024

Ďakujem za rady, no sú veľmi náročný, skúsim lístky do toho divadla nejaké pozrieť
Zoo nepodporujú a kúpať sa chodia len do Rakúska a Maďarska, celkovo veľa času na Slovensku netravia
Prilbu sa bojím presne ako bolo spomenuté to si kupujú svoju značku a majú všelijaké preferencie

kulumulu123
3. mar 2024

Prilbu zreba v prvom rade vyskusat inak sa moze lahko stat ze nebude sediet a bude ozaj niekde hodena v kute nikdy nepouzita....

thereisabear
3. mar 2024

Kúpila by som nejaké pracovné zošity, nálepkové zošity a tak. Pri 70 ľuďoch si ani nebudú pamätať, čo kto dal.

kitycat
3. mar 2024

Rodicia ti povedali, ze nic netreba.
Oni mu kupuju co sa im paci asi celorocne podla popisu. Oblubene kapsicky a chrumky sa nestratia, tak z coho mas prosim ta pocit menejcennosti?

autor
3. mar 2024

@kitycat viem ako to tam funguje to "nič netreba" je hrane a vždy čakajú darčeky, potom len ohovárajú kto jak malo doniesol
Nemám pocit menejcennosti ale bolo by mi blbé prísť na oslavu bez darčeka.
Očakávajú od každého riadny dar viem ako to chodí

janulik2008
3. mar 2024

Mne napadlo, LEGO? 🙂
Inak to naozaj štvorročné dieťa povie že v hodnote 100-150€? 🤨🤔

autor
3. mar 2024

@janulik2008 nepovedal že v takej hodnote ale veci ktoré povedal toľko stoja

dominikamacakova
3. mar 2024

Na jednej strane ich neznášaš, na druhej strane sa im chceš vtierať. Veď choď do dračika, kúp prvé auto čo uvidíš a máš pokoj. Nechápem čo riešiš...

prasiatko30
3. mar 2024

Asi by som zvazila ci vobec na oslavu ist a taketo utapanie v darcekoch podporovat😅

lugie
3. mar 2024

Lístky na nejakú detskú skupinu tipu Spievankovo, Fíha, pracovne zošity, nálepky…

autor
3. mar 2024

@dominikamacakova kde prosím ťa píšem že ich neznášam?
@lugie tieto skupiny nepodporujú ale tie zošity a tak pozriem tiež ďakujem

michelle567
3. mar 2024

Alebo nejaký kostým? A tetovačky

michelle567
3. mar 2024

Alebo vodnú pištoľ ak to bude ešte pred veľkou nocou, bude mať výbavu

jasminet
3. mar 2024

Ved si uz kupila, to staci. Ak chces, tak este male lego. A nic viac.

dominikamacakova
3. mar 2024

@autor z toho čo si napísala to vyplýva

autor
3. mar 2024

@dominikamacakova nedomýšlaj si, vôbec to nieje tak žeby som ich neznášala ale je náročné im vybrať darček, veľa veci nepodporujú a sú proti, takže nepôjdem proti tomu.
Keby je to ako hovoríš presne spravím čo si napísala kúpim prvé auto a neriešim

betulinka1
3. mar 2024

Skus sa spytat ake postavičky na rad. Ninjago, spiderman, superman. Este by som nejaku postavičku dokupila k tomu co mas. Moj ma milion postavičiek a je zberateľ lego postaviciek ale ked dostane dalsiu tak sa tesi. Museli sme uz kupit na to speci poličky. Tak ked to beriem podla svojho, vzdy ho tesili uplne jednoduche hracky a on sa s nimi dokaze hrat dookola.

janulik2008
3. mar 2024

@autorka zo zvedavosti, čo si také prosil?

yoxinka
3. mar 2024

Mňa zas zaujíma, čo nepodporujú a proti čomu sú. Inak, mne je takých detí ľúto 🤪.

deedol
3. mar 2024

nemozete sa vsetci ostatni zlozit na ten 100-150e darcek?