Darček pre 11-ročnú a 13-ročnú neter

2. nov 2023

Dobrý večer.Prosim Vás čo kúpiť neteriam na Vianoce?jedna má 11r.a druhá 13r.Dakujem za každú radu.

dadka128
2. nov 2023

Co maju radi ?

domkakvet
2. nov 2023

Spolocensku hru, krestivnu sadu - koralky, zapisnik, fixky.

vler
2. nov 2023

Poukazky do oblubeneho obchodu

autor
2. nov 2023

@dadka128 No vlastne ani neviem..Lebo stále čumia do mobilu..🤦

autor
2. nov 2023

@vler Toto vyzerá fajn..

barbie1981
2. nov 2023

Aj ja kupujem iba poukážky, u nás sú obľúbené H&M, DM, Panta Rhei

koniarova
2. nov 2023

Keď cumia do mobilu tak Paysafe Card.

autor
2. nov 2023

@barbie1981 Len vôbec neviem kde to mám kúpiť, ešte som nič také nekupovala.

autor
2. nov 2023

@koniarova A to je čo?

koniarova
2. nov 2023

Kredit na hry. Kúpiš napr. za 10, 20 eur. Vytlačia ti taký kód a ten baby zadajú,keď hrajú hry. Len by som sa ich na to vopred opýtala.

lija22
2. nov 2023

zaplat im dake hry, aplikacie. Aj ked to su uz velke baby a hry ich mozno nezaujimaju. Ale moja dcera si napr neraz ziadala "dobit" kredit v hre aby mohla daco tam porobit. Alebo spotify by ich mohlo zaujimat

autor
2. nov 2023

@koniarova No to by asi bolo najrozumnejšie sa ich skôr spýtať

eeffka
2. nov 2023

Teenegerkynajviac ocenia peniaze na shopping, ak nechces dat bankovky kup im darcekou kartu do nejakych handier.

koniarova
2. nov 2023

Určite.

koniarova
2. nov 2023

Ale u mladých to letí teraz.

autor
2. nov 2023

@eeffka Len neviem kde mám takú kartu kúpiť nemám s tým žiadnu skúsenosť.

eeffka
2. nov 2023

Urcite kupis v newyorkeri, hm, terranove, a z kozmetiky v DM

autor
2. nov 2023

@eeffka Ďakujem ti za radu 😉

barbie1981
2. nov 2023

Priamo v obchode pri pokladni si vypytaj

vakatko
2. nov 2023

Opýtaj sa ich, v ktorých obchodoch radi nakupujú veci, alebo kozmetiku tam im kúp poukážky.

vilma7
2. nov 2023

Pozvala by som ich nejaký výlet.

romi2706
2. nov 2023

@koniarova no toto keby dal niekto môjmu dieťaťu na Vianoce tak ho k nám viac ani nepustím 😃

huxy
3. nov 2023

Moju takmer 13 ročnú by určite potešila poukážka do new Yorkeru a DM drogerky

koniarova
3. nov 2023

@romi2706 keď ti decká nehrajú hry, tak prečo by im to niekto dával? Moji hrajú v rozumnej miere a nič hrozné na tom nevidím.

huxy
3. nov 2023

@koniarova inak moja hrá nejaké hry, neviem sice aké. Predtým to bol Roblox. Ale úprimne, ja by som sa určite nepotešila, keby dcére niekto niečo také daroval. Peniaze úplne do luftu a nič z toho

tamitamitami
3. nov 2023

Tiež si myslím že kredity do hry nieje úplne vhodný darček ak to človek nemá dopredu dohodnuté s rodičom.
Skôr poukážku do DM, HM....to je také univerzálne a každý si určite vyberie 😊.

kukuratko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukuratko
4. nov 2023

Mám doma 14-rocnu dcérku najlepšie nápady čo som tu videla boli tie poukážky do dm, HM a New Yorkeru určite by moju potešila aj poukážka do Starbucksu ale určite nie tie hry. Minulý rok moja dcéra dostala od brata predplatné na Spotify, miluje hudbu takže fantastický darček. V tomto veku si decka prerábajú radi izbu tak môžeš opýtať či nechcú nejaké dekorácie alebo tak. ,,Trendy'' je teraz dopravné zrkadlo. Vraj sa tam robia ''slej'' fotky. Vôbec neviem čo to znamená ale z nejakého dôvodu ju to veľmi potešilo🤣🤣🤣🤣

dadka128
4. nov 2023

Prekvapuje ma ako tu niekto napise ohladom kúpenia karty alebo hry pre 11 a 13 ročne deti do telefonu .. nikdy by som nepodporila dieta, na zapalatenie hry v telefone .. takze za mna skor teda nejaku poukazku na oblecenie