Darček od manžela

31. máj 2022

Ahojte, vcera prisiel manzel z roboty vyteseny. Pytam sa, co ti je? On ze. Mam pre teba darcek. 😳😳😳😳 Pre mnaaaa??? Nikdy takto neprisiel. A on ze, pockaj ukazem. A on si objednal panske hodinky. 🕵🏻 Hovorim mu, ze ale tieto su panske. A on: ano, su pre mna, ale vedel som, ze sa ti budu pacit. 😍 Ja mu hovorim, ze preco je to potom moj darcek? Lebo sa ti budu pacit. Aaa.. Ale pockaj dali k nim aj usb kluc. Paci sa. Darcek. Lubim ta. ❤️😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Dobre. 😏

zdenka11081983
31. máj 2022

Kúp si aj ty daco krásne, po čom túžiš a povedz mu, ze aj ty máš pre neho darček.. Šťastnú manželku

evita11223
31. máj 2022

toto akoze vazne? nemyslel to zo srandy? nema pre teba nejaky darcek este ukryty ved mna by otocilo keby takto moj muz dosiel :O

galganka
31. máj 2022

Nevidím problém... 🤷‍♀️

pribinak
31. máj 2022

Zbal sa aj s kamoskou na predĺžený víkend preč, nechaj mu prázdnu chladničku, plny kôš na pranie či žehlenie a urob si pekný víkend a pridi až niekedy v nedeľu v noci

A potom mu povedz, aká si šťastná

ceklis
31. máj 2022

No neskutočne úžasný chlap!!! Hneď by som menila 🙈

gabrielkaa
31. máj 2022

Kup si pekne saty, alebo spodne pradlo a povedz, ze to je pre neho, aby si sa mu pacila. 🙂 toto mi urobil muz ale opacne. Povedal, ze si kupil darcek a vytiahol dámské spodne prádlo 😀.

autor
31. máj 2022

Dobre sme sa aspin zasmiali, mne to prislo vtipne. 😆

viera77
31. máj 2022

@pribinak Super nápad pre "super" manžela! Že má pre neho darček - ide na predĺžený víkend s kamoškou lebo vie, že sa mu to (chlapovi) bude páčiť...a druhý mini darček - prázdna chladnička, plný kôš prádla a žehlenia - to všetko treba do jej návratu urobiť.

sissy27
31. máj 2022

no a toto bola jedna výnimočná situácia, kedy myslel len na seba alebo je to pravidelne?
Ak sa to stalo jedinýkrát, čo mal radosť z niečoho pre seba a odprezentoval to takto zvláštne, tak nech, tešila by som sa s ním. Ak je to na pravidelnej báze, že tebe nedopraje a na sebe nešetrí, tak by som sa asi zariadila inak...

pribinak
31. máj 2022

@viera77 určite bude s darčekom spokojný 🤣🤣🤣

viera77
31. máj 2022

@pribinak Ale nakoniec to ešte aj ako darček pre neho môže vypáliť...chlap šťastný, že má konečne celý víkend len pre seba, objedná si pizzu - jednu, dve, tri...otvorí pivá, TV nonstop pustená...a práca doma predsa počká na drahú milovanú, veď "akože" robil ako otrok celý víkend u kamoša - musíme si predsa pomáhať.

pribinak
31. máj 2022

@viera77 predpokladám že majú aspoň 1-2 deti, Inak by to fakt mohol byt darček 😝😝

thoughtfulweirdo
31. máj 2022

Čo ja viem, ja by som to vôbec nevidela tak seriózne ako ostatné komentujúce. Môj manžel je veľký vtipalek a celkom si viem predstaviť, že by niečo podobné na mňa vyskúšal 😅 ja by som mu možno akurát vyplazila jazyk a boli by sme si kvit 😄 ale mojim jazykom lásky vôbec nie sú dary, možno preto to vidím inak.

solange7
31. máj 2022

Sice pises, ze ste sa zasmiali, ale mne to teda nepride vtipne. Bud ma tvoj manzel extremne trapny humor, alebo ho bavi ti robit zle.
Chcela som napisat, "ze keby mi toto moj manzel urobil", ale je to tak trapne, ze by to fakt nikdy neurobil.

luccija
31. máj 2022

@solange7 ale veď netreba byť taká upata.Bola to určite irónia..mne by ani nevadilo, že mi nič nekúpil, ale že sa neporadil, ktoré hodinky🙂)

viestta
31. máj 2022

Už si dostala pod stromček gola kľúče? Ak nie, ešte furt je dobre

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
31. máj 2022

A damske hodinky na tej stranke nemaju? Minimalne tri krat tak drahe, ako jeho? Ked uz, tak uz. Tiez mozno k nim daju ako darcek USB kluc. 😉

gabrielkaa
31. máj 2022

@solange7 velmi negativne myslis. Zase az taka tragedia to nebola

buberova
31. máj 2022

Tiež len čumím na reakcie niektorých... Chlap spraví srandičku a už ho idete trestať prázdnymi chladničkami a plnými košmi prádla a rozhadzovať na víkendy s kamoškami..

Bola by som zvedavá ako okolo vás chodia na špičkách keď takýto žartík by bol takto intenzívne "vrátený".

makova333
31. máj 2022

Hmm pride mi to take vtipne ako vcera Matovicov vtip na besede Dennika N. Ale tak kazdy mame nejaky styl humoru, tak ak to tebe bolo vtipne, tak je to tak ok 🙂

mey8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dazdovka
31. máj 2022

Prvé mi napadlo, či tvoj muž nie je Ľuboš Blaha, je to úplne jeho štýl.

modraslamka
31. máj 2022

🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍 zabil toto

sszuzu8
31. máj 2022

Kým nepriniesol domov sifilis tak je to v poriadku 🙏😂

aaao
31. máj 2022

@viestta gola sada je super :D ja som dostala na narodeniny 5l bandasku oleja do auta plus filtre na vymenu🤣🤣
Ale potesila som sa aj tomu :D

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
31. máj 2022

@elizabet173 presne tak 😁 a ako bonus by som manzelikovi povedala ze k tym drahym hodinkam mi bude platit rsz rocne servis, ta suma nebyva pri drahych hodinkach na zahodenie.

svetlonos
31. máj 2022

Autorka, to si este dobre obisla. Jeden znami zabudol darcek pre manzelku k narodeninam, tak jej podal z ladnicky syrokrem Vesela krava 😁 Ta to az tak humorne nepojala.