Darček na Vianoce pre manžela poľnohospodára

zuzandela
25. nov 2020

ahojte =)
chcem sa opytat a zaroven poprosit o radu,ma niektora z vas doma partnera/manzela polnohospodara a cloveka ktory pracuje v tej oblasti?
co by ste odporucili ako darcek na Vianoce?
dakujem =)

mogaa
25. nov 2020

@zuzandela ak pije pivo tak toto je super, môže si vyrobiť svoje vlastné

majkeel
25. nov 2020

traktor s vyhrievanim sedadiel 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
puertorico
25. nov 2020

Moj muž je traktorista. Kupujem mu taká to led pracovné svetlo v stojane, lebo to isto využije keď je skoro tma a musí niečo porobiť opraviť.
Ale rozmýšľala som aj nad vapkou, lenže on chce s ohrevom vody a ja s biednym zdravotníckym platom si to nemôžem dovoliť :D
Skús ešte pozrieť také tie hodinky cez ktoré sa telefonuje alebo handsfree, (neviem či aj tvoj muž je traktorista, ale je to dobré že nemusí mať mobil na uchu, ušetrí na pokute).
Tričko s nápisom, takých tých o poľnohospodároch a farmároch je veľa.
Alebo nejakú gola sadu, karbošku na batériu, zváračku, podľa toho koľko chceš obetovať.
Inak agroservis v KN má nový eshop, skús aj nejakú šálku John Deere alebo nejaké oblečko.
Daj mu spraviť vizitky, alebo nejakú mikinu s vlastným nápisom alebo motívom.
Alebo takú masážnu podložku na sedadlo.

vikusjk
25. nov 2020

@puertorico super tipy ;) @zuzandela moj muz sice nie, ale brat je a kupujem mu taku kozenu penazenku s vtlacenym motivom traktora. Chcela som dat vyrazit aj jeho nazov, pod ktorym podnika, ale vyroba razby je drahsia, ako samotna penazenka :D

zuzandela
autor
25. nov 2020

@majkeel ma traktor aj kombajn =D

zuzandela
autor
25. nov 2020

@puertorico pracovne svetlo v stojane? vies aj poslat obrazok ake si myslela? =D
vapka tiez nieje zly napad..tu svoju ma moj slabu,vravi ze to nieje na traktor,ale na bicykel =D
tie hodinky tiez nie zly napad..tento rok ked bol na zatve tak vraj nemohol dvihnut telefon lebo musi v kombajne vsetko kontrolovat,to je super napad =)
nad trickom,alebo mikinou som tiez uvazovala,ale neviem ci by to stihlo prist do tych Vianoc =D tak skusim este tie eshop u nas popozerat =)
dakujem za tip =)

zuzandela
autor
25. nov 2020

@vikusjk ta penazenka tiez super tip,dakujem =)

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cathycathy
25. nov 2020

@zuzandela dedoles - ponožky s traktorom

puertorico
25. nov 2020

@zuzandela https://ledstar.sk/led-reflektor-50w-na-180cm-s... ja som mu presne toto z tejto stránky, odporúčam. Sú tam aj také 2x 20w, 2x30w aj 2x 50w, stačí si vybrať.
Skorej teda to handsfree, to aj môj veru chváli, aj tvoj sa tomu isto poteší, to sme kupovali ešte pred žatvou v Datarte, tiež zato aby mohol dávať pozor a vyvolávať :D
Tak som rada že som ťa inšpirovala, máš darčeky na Vianoce, na meniny aj narodeniny dopredu 🙂

puertorico
25. nov 2020

@retatka v pracovných odevoch jedine 🤷

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
25. nov 2020

@zuzandela A ako súvisí s Vianočnými darčekmi to, že manžel je poľnohospodár? Nemyslím si, že ľudia túžia dostať "pracovné" darčeky.

luciana157
25. nov 2020

@h2 ak je ich práca zároveň ich hobby tak hej 😊

puertorico
26. nov 2020

@retatka fuuu, no môj nosí nezateplené, takže v tomto ti neviem pomôcť. Doma má také aj zateplené, ale to vyťahuje raz za rok má niečo takéto:
https://www.bighorn.sk/panske-gumaky/panske-gum... treba len skúšať ktoré padnú :(

zuzandela
autor
26. nov 2020

@puertorico dakujem krasne =)

zuzandela
autor
26. nov 2020

@h2 ano je to jeho robota ale zaroven aj to najradsej co robi a jeho hobby od mala tak preto =)

kika_flower
23. nov 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Ako správny poľnohospodár, vie určite aj dobre variť🙂 mám takého švagra a veľmi ho potešila krásna sada kvalitných nožov IVO Premier, sú super ostré, podľa mňa to každý chlap ocení.

zuzandela
autor
24. nov 2022

@kika_flower nevari jedlo servirujem ja 🙂 ale tiez nie zly napad,ak sa nejaky taky najde medzi chlapmi 😂

misulka22
24. nov 2022

@h2 ja napriklad tuzim po " pracovnych" darcekoch 😂 cokolvek pre zvierata alebo co mi ulahci robotu okolo nich je u mna velmi vitane. Ja na vianoce chcem kurin.a tie zateplene gumaky by ma veru tiez potesili.