Darček na Vianoce pre babku

bazarik_mi
26. nov 2022

Ahojte, mám darceky na Vianoce uz pre celu rodinu no stále mi robí problém vybrať niečo pre babku😄 chcem kúpiť niečo čo aj naozaj využije, nie nejakú blbosť. Asi je to blbe no úprimne neviem koľko ma babka rokov, ale je to niečo okolo 65 rokov. Babka rada a vari pečie. Vedeli by ste mi niečo poradiť?☺️

macka909
26. nov 2022

@bazarik_mi knihu na zapisovanie receptov -maju to v každom kníhkupectve , kuchynskú zásteru, poukážku do obchodu s domácimi potrebami, nejakú formu na pečenie ktorú ešte nemá , stojan na knihu/zápisník do kuchyne ak vari /pečie aj podľa receptov , sada nejakých lepších utierok atď 😊

bloger
26. nov 2022

@bazarik_mi Možno nejakú panvicu dobrú nechcem reklamu robiť. Veľa toho ponúkajú. Prípadne možno knihu Katky Jesenskej Moja chalupárska kuchyňa.

minesasubu
26. nov 2022

A čo tak masážnu vanicku na nohy nepáčilo by sa jej to

ivonadusa
26. nov 2022

navrhujem predplatne na nejaky casopis

kacena4
26. nov 2022

my davame starym rodicom fotoalbum/kalendar/fotoknihu s fotkami deti popr. rodiny za posledny rok, t.j .kazdy rok ma aktualne fotky a moze sa z nich tesit cely rok a ukazovat kamaratkam aku ma rodinku 🙂

0silvia0
26. nov 2022

ja by som tie fotkove zalezitosti pridelovala starsim osobam. 65 rocny clovek je clovek par rockov na dochodku, cize este relativne aktivny, s rodinou sa hadam aktivne stretava, nepotrebuje obzerat fotky... Cize predplatit nejaky casopis o vareni, peceni, vikendovy pobyt v kupeloch...

ivangeline
26. nov 2022

Nejaku zaujimavu formu na pecenie? Alebo vykrajovacky? Silikonove? Mozno podlozka pod cesto? Sadu novych nadstavcov na zdobenie? Zasteru? Za mna kludne aj nejake speci vychytavky pri peceni. Sadu nozov. Vahu. A pod. Napr tu je kopec moznosti.. https://favi.sk/produkty/kategorie/pecenie?gcli...

janinah
26. nov 2022

Kuchárka v jej veku ma už všetko čo potrebujete k tomu.kup jej masáž, návštevu kozmeticky,lístky do divadla....

katkatonkova
26. nov 2022

Ja som dala tento rok urobiť týždenný kalendár s fotkami vnúčat....a minulý rok dostala fotodeku.....

macko1007
26. nov 2022

@bazarik_mi u mna to tento rok vyhravaju vitaminy ako napr ginko,nejake darcekove balenie masti napr konska atd..to viem ze vyuzije urcite 🙂 kucharska kniha jej bude na dve veci,ved aj tak babky varia vzdy od oka a podla seba😁

viera77
26. nov 2022

Od nás to bude televízny vak, CD podľa jej želania a čajový darčekový box. Výbavu do kuchyne by som nekupovala, určite už má všetko potrebné...a mne osobne to ani nepríde ako vhodný darček na obdarovanie ženy.

jaja20
26. nov 2022

Hrubú knihu s krížovkami. Sú rôzne druhy,napr. aj s receptami,aj s kalendárom,že na každý deň jedna krížovka,moja mama sa tomu vždy poteší.

bibina32
27. nov 2022

@bazarik_mi Omaľovánky pre dospelých, krížovky.

ivanash
27. nov 2022

Nasej tete v tomto veku sme dali smart hodinky. Velmi sa z nich tesi, ze ide s dobou, vidi, ked jej niekto vola, na prechadzkach jej rataju kroky, este s nimi aj spi. Najlepsi darcek za posledne roky pre nu 🙂

oliviakatka
27. nov 2022

Zložili sme sa takmer všetky vnúčatá a objednali sadu hrncov - spomínala, že potrebuje nové + darčekové karty na nákup (Lidl, DM drogéria). Ešte spomínala pletenú deku a pozriem nejakú knihu od Pronskej

luccija
27. nov 2022

@bazarik_mi knihu, deku, vonavku, pekny svetrik,

lb1984
27. nov 2022

@bazarik_mi ja som kúpila stoličku do sprchy, ale je pravda ze ju chcela 😉

1samer11
27. nov 2022

@bazarik_mi záleží od povahy človeka a od toho čo rád robí vo voľnom čase....ja som naposledy dala predplatné na krížovky. Po iné roky som kupovala knihu babička/dedko rozprávaj, hrubú knihu krížoviek z kníhkupectva alebo knihu s náboženskou tematikou... a každoročne im darujem kalendár s fotkami a dátumom narodenín, tomu sa vždy tešia 🤗

bazarik_mi
autor
27. nov 2022

Dakujem všetkým veľmi pekne za pomoc, no vyhral u mňa nápad od @minesasubu, presne také niečo som si predstavovala

minesasubu
27. nov 2022

@bazarik_mi My sme to dali minuly rok svokre 🙂 bola nadšená , inak ptm taka rada myslim ze to nie je vhodne pre ludi s cukrovkou aspon kamoska mi vravela ze to chcela dat mame ale ta ma vyssie štádium cukrovky ,

Dufam ze sa bude darcek páčiť 🙂

janamoto78
30. nov 2022

@ivanash presne. Moja mama má 68, ešte pracuje ako sestrička a tieto hodinky nedáva z ruky iba keď ich nabíja. Takže za mňa super tip si dala 👌🏻

emmabenkova
10. dec 2023

Ja som našla inšpiráciu tu: https://www.lifezone.sk/darcek-pre-babku/