Darček na prvé sväté prijémanie pre dvojičky - chlapec a dievča

3. apr 2022

Ake darceky sa davaju krstnym detom na 1.sv.prijimanie? Ideme dvojickam chlapec a dievca. Viem,ze prijimanie nie je o daroch,ale zvykne sa nieco podarovat. Ja ako dieta si pamatam,ze som dostala retiazku s krizikom,ktoru som ani nenosila,no mam pamiatku. Co ste davali vy alebo co dostali vase decka?

pininka1
3. apr 2022

Vsetci dostali zlaty krizik, resp nieco zo zlata. Niekto zvykne davat aj hodinky, ale tie sa skor na birmovku davaju

riskoh
3. apr 2022

My sme davali smart hodinky,plus torta

mariaveronikag
3. apr 2022

Ja som dostala zlatú retiazku s krížikom, to bola klasika...no a teraz dávam do daru biely ruženec s menom a detskú Bibliu - ale to rodičia vyslovili prosili, aby som kúpila to. A ešte donesiem kvety pre dievčatko

mariaveronikag
3. apr 2022

* vyslovene prosili

pribinak
3. apr 2022

Skús sa opytat čo by deti chceli a poraď sa s rodičmi. Možno smart watch, možno korčule, možno peniaze vi retiazku

ada85
3. apr 2022

U nás dávajú krstní viac ako ostatní tak my sme po dohode s rodičmi aj s krstniatkom dali drahšie kolobežky ruženec dezert a a tak a synovcovi a neteri čo nie sme krstní peniažky, náboženskú knihu a tak

dennynkoo13
3. apr 2022

My sme tiež chceli pôvodne kupovať neterke zlatú retiazku ale po rozhovore s rodičmi sme sa všetci zhodli že to nenosí ani nechce tak sme sa dali dokopy všetci súrodenci a zložili na bycikel. Druhej Neterke sme kupovali tortu a taky set hodinky a náušnice. Synovec zase veľmi túžil po smart hodinkách tak jemu sme kúpili tie. Ďalší synovec zase korčule. Skus sa spýtať rodičov co by deti potrebovali alebo by ich potešilo

maris5
3. apr 2022

Opytala by som sa rodicov. Mozno by ich potesilo nieco uplne ine ako zlaty krizik.

kristiii
3. apr 2022

Ja som dávala poukážky na motokáry, mali úspech. Pre dvojičky by som možno volila vstupenky do nejakého aquaparku