Darček na narodeniny pre švagrinu

patuska00
13. aug 2021

Ahojte virm ze je to skoro ale mam za sebou vela kupit k narodeninam ale svagrinna bude mat v.septembri a neviem co mam jej kupit mozete mi poradit.

dskjhfdlkdjhl
13. aug 2021

@patuska00 Niekedy je lepsie si po sebe aj skontrolovat, co pises, lebo toto je priserne zostylizovane. Nepises nic, coho by sa dalo chytit, my Tvoju svagrinu nepozname, takze Ti sotva mozeme poradit. Mozes kupit knihu, darcekovy kos, nejaky zazitok, mozes jej dat poukazku do jej oblubeneho obchodu, proste cokolvek. Ty ju poznas, Ty by si mala vediet, co ju bavi-skus napisat, bude sa Ti dat lepsie poradit.

janinah
13. aug 2021

To íste čo naposledy ona dala tebe s malou obmenou.

patuska00
autor
13. aug 2021

@dskjhfdlkdjhl niektore zeny ani nepochopia ja viem ze ju nepoznate ale myslim niektora mi fobre poradi.a co sy pidala ze ja.sa mam po sebe aj skontrolovat vsak nepytala so peniaze alebo nieco take .dakujem

zirafienka
13. aug 2021

Tak toto asi nepochopí nik. Otras...

annamalaga
13. aug 2021

Čo ju baví , aké záľuby ma ? Varenie, turistika, kozmetika, maľovanie, cestovanie?

patuska00
autor
13. aug 2021

@annamalaga ona ma naj radsej kvety je milovnicka kvetov ale ona ma tolko vyse hlavu ale nic jej nechyba ma vsetko ku kozmetiticke chodi kazde 3 mesiace no proste ma vsetko .

mariska1989
13. aug 2021

@patuska00 prepáč ale fakt si skontroluj po sebe či to máš dobre napísané lebo domýšľať si niečo de je písmenko ine a tak je horšie ako to že si nenapísala ani koľko má rokov že či ide o okrúhle polo okrúhle alebo niečo medzi tým .

dskjhfdlkdjhl
13. aug 2021

@patuska00 nuz, ale ak chces, aby Ti niekto poradil, tak je dolezite napisat, co chces poriadne, lebo inak si sa snazila zbytocne. Ak ma rada kvety, tak jej kup napr. orchideu a nieco k tomu, napr. bonbonieru a mas to vybavene. A zbytocne sa rozculujes, je uplne jedno, ci pytas peniaze alebo radu-ak to nenapises poriadne, tak nic z toho. Trochu aj premyslaj, kym nieco napises.

mariska1989
13. aug 2021

@patuska00 a čo je to kozmetiticke? 🤔 Jasné že mi to bolo jasné že kozmetička takže ak vieš ku ktorej chodí tak zájdu k nej a kúp poukážku .kvety no orchidea v črepníku nepokazí nič a dobrá fľaša vína ak by šlo o narodeniny bezvýznamné

mirage
13. aug 2021

@patuska00 pis zrozumitelne..

miselar
13. aug 2021

Že nebolo by od veci dat si jedno poldéci🤣. Omluvam sa ale to ma napadlo pri autorkynom písaní.

miadi
14. aug 2021

Kupit mozete poradime pre svagrinnu toto :MK kabelku. Parfem ruze v krabici predplatne casopisu o dome a zahrade . Dior make up. Alebo ak ste dobre kamaratiky tak nejaky pobyt v spa pre 2.. Moznosti je xyzz ..

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
14. aug 2021

@nikolka1986 Ved Jasne asi si nepochopila ze cela odpoved je pisana ako vtip 🤣tam islo o to ako je to pisane nie co mà dat 😂

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
14. aug 2021

@nikolka1986 peniaze v obalke je zas uplne bez fantazie to nemas doma ci v banke ? Hlupe su $ v obalke k narodeninam 😂to ta nikto nepozna a nevie co mas rada.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
14. aug 2021

@nikolka1986 tak to musis byt na tom dost biedne ked sa ti nikto netrafi do vkusu a nepotesi Ta nic ani hand made alebo gesto len cash. Paradoxne sa vysmievas zo snobskych nezmyslov.( znaciek ktore su taky priemer cenovo no kvalitne)

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
14. aug 2021

@nikolka1986 tvoj Nick si nepamatam uz presne v akej to bolo suvislosti ( nastastie na kraviny nemam dobru pamat) nieco si do mna nedavno tiez rypala 🤣Ja na rozdiel od teba nikoho neurazam. Ty sa tu snažiš ako minule zhodit mna. Ale to uz je tvoj problem nie moj mily anonymny troll. P.s Dior doma nemam len som ho spomenula🤣ukazujes len svoju vlastnu jednoduchost a zaujatost.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
14. aug 2021

@nikolka1986 uz sa tolko nezhadzuj . 😊a skus mysliet pozitivne. Cit v sebe lasku a dobro nebudes mat potom potrebu ponižovat druhych.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
14. aug 2021

@nikolka1986 a mozno by ti pomohol odbornik. Nemam nikde v profile vek iba niekde v komentoch som pisala kolko rokov som mala ked som posledne rodila ( nemam este 40 buduci rok 😊) ty sa len prezradzas že ti ležim v hlave a v žaludku. Esta mi napis ze to si len uhadla z foto lebo inak vyzeram na 50🤣trollka nikolka vsetky tvoje perlicky beriem ako komplimenty 😜nemas na to ma rozladit. Mucha na stene mà viac šancu ako ty. A teraz Ta idem ignorovat snad to prežiješ. 🤣

makova333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patuska00
autor
14. aug 2021

🤣🤣🤣🤣vsetkym som na posmech za pisanim ze a tal urazate mna uvidim ze aj niektora z vas bude sa tak citit ako ja🙁🙁 ste take necitlive baby.ale dakujem niekorym ktore mi poradili.