Darček na narodeniny

2. jan 2022

Ako by ste sa cítili keby vám partner dal na narodeniny náhrdelník z Pinky klubu ? Stala 5€. Je pozlatena (fake samozrejme ) .. pred rokom mi dal zase na narodeniny strieborné náušnice s diamantom z internetu za 8€ .

lenkasarka
2. jan 2022

Každý podľa svojich možnosti. Ale strieborné nausnice s diamantom v hodnote 8 e neexistujú

vanda323
2. jan 2022

Myslela by som si že priateľ nemá vkus

pribinak
2. jan 2022

Ty si mu dala čo? Ak nejakú drahšiu vec a on na tebe kupuje takéto darčeky, tak je to zgrlos

asistentka89
2. jan 2022

Ja by som si myslela že mu na mne absolútne nezáleží.Tu nejde o tu hodnotu daru ale o princíp.Už ste myslím si spolu dlhšie a za ten čas by ťa už mal trosku poznať,čo by si si asi priala alebo čo by ťa potešilo…

slniecko66
2. jan 2022

@asistentka89 keby mu na nej vobec nezalezalo tak by jej nedaroval nic..

cyberk
2. jan 2022

asi nechape rozdiel preco tie fake-y dospele zeny nekupuju .. a nechcu ani zadarmo :D no.. teraz mu uz nic nevycitaj, darcek je darcek 🙂 ono tie "sperky" vyzeraju krasne niekedy a chlapi si myslia ako super usetrili :D :D
ako budu mesiace plynut, tak mu postupne ukaz/vysvetluj, preco sa tato bizuteria uz neoplati kupovat.. :D

autor
2. jan 2022

@lenkasarka viem hovorím že fake

autor
2. jan 2022

@cyberk no mám pocit že on nechápe rozdiel medzi pravým zlatom a falošným.

autor
2. jan 2022

@pribinak mne na hodnote daru až tak nezáleží ale toto je pre mňa extrém. Keď mi na niekom záleží tak aspoň trochu sa buchnem po vrecku keď chcem preňho niečo kvalitné a nie niečo čo sa mu do týždňa zničí. Ja som mu kúpila už retiazku z bieleho zlata , hodinky ,všelijaké oblečenia , botasky a z normálnych obchodov nie číňan a pod. Ra

janewithane
2. jan 2022

Sak to chvíľu ponos a potom mu ukaz ako to scernalo, osuchalo sa.. ale ak je to to úplný zgrlos tak neviem ci to s nim pohne.. ako inak fungujete co sa týka výletov, varenia, večeri a pod?

elizabet173
3. jan 2022

to som ešte nepočula, že by žgrloš? Keď spolu niekde idete, na kávu, na zmrzlinu, platí on? Pozval ťa niekedy na večeru, na výlet? Teda predpokladám, že nemá 16 a pracuje. Nemeriam hĺbku vzťahu peniazmi ani hodnotou darčeku, ale mňa by tým urazil.