Darček na 80tku dedkovi

andrejiik
23. aug 2024

Ahojte zienky,

Poradte prosim nejaky darcek pre dedka, zajtra ideme na oslavu, 80tku ma a ja som v koncoch. Jedine co ma napada je darcekovy kos. Welnesy a pobyty to nevyuzije.

Dakujeem

larinka552
23. aug 2024

Darcekovy kos znie super 😃 Ja by som kupila nejake vitaminy, kremy, voltaren v lekarni 😃
Mozno nejaku flasu kvalitneho vina, ci palenky, podla toho ci pije, 😁😇

deti95060810
23. aug 2024

ak je veriaci tak predplatiť noviny, časopisy s touto tématikou...

jaja1979
23. aug 2024

@andrejiik ak je záhradkár, predplatné časopisu zahradkar

ajka19
23. aug 2024

krížovky s veľkými písmenami, bývajú aj ako knihy A4 formát

katulienkax
23. aug 2024

No ja poviem aky maju zmysel darceky pre starych ludi, nasa neboha babka vzdy dostavala nove veci na oblecenie, kadeco do kuchy a skoncilo to v pivnici, lebo babka si vzdy obliekala stare veci, aby nove nezaspinila a pouzivala stare veci aby nove sanovala. Radsej sa viaceri pozbierajte na nejaky spotrebic ak ten stary dosluhuje a nie kopec malych somarin, co nepouzije

katulienkax
23. aug 2024

@larinka552 u mojich rodicov aj vitaminy a kremy koncia v kosi, kedine take, co mama pouziva

fairyy
23. aug 2024

@andrejiik no kedze to riesis len den pred tak darcekovy kos je fajn 😊

luxus10
23. aug 2024

tycovy vysavac

thirstymonk
23. aug 2024

Ancug :D Dedovia a babky na osemdesiatku väčšinou nič nechcu, tak mu šupni darčekový kôš, alebo ak ľubi vypic, tak dajaku pijatiku, takú lepšiu a dobre ;)
Moja babka mala pred týždňom, dali sme jej darčekový koš a deti po kytičke. No a dostane tretie pravnúča, ale o tom ešte nevie muhehe :D

andrejiik
autor
24. aug 2024

@thirstymonk no aj u nas druhe , tiez este nevedia :D

prasiatko30
24. aug 2024

Smart hodinky - deda budete mat aj pod kontrolou - tlak/pulz/ lokalizacia/ prijem hovorov